Erwin kan lullen wattie wil, dat vergeet ze en morgen ziet ze er weer uit als een del.quote:Op zondag 3 juni 2007 16:06 schreef Marelle het volgende:
hahaha dat commentaar van Erwin op de oogmake-up van Amandel![]()
Huub kan ook weg als ie wilquote:
quote:Op zondag 3 juni 2007 16:13 schreef beequeen het volgende:
Erwin geeft wat goede adviezen omtrent het verwijderen van de oogmake-up van Dellie.
Dellie: Heb je het onthouden Brian?
Geen gevoos, geen zoen, geen speciale aandacht. Eric heeft hem grotendeels aan zijn lot overgelaten. Toch zei hij na de terror wel dat hij het gezellig vond dat Alex er is.quote:Op zondag 3 juni 2007 16:14 schreef SiRojK het volgende:
Wat vindt Eric trouwens van zijn date? Hebben ze gisteravond nog liggen fozen of is het niets voor hem?
Misschien omdat ze gewoon aardig is en niet te lui om haar handen uit haar mouwen te halen?quote:Op zondag 3 juni 2007 16:15 schreef beequeen het volgende:
Waarom helpt Patricia mee, om de auto van Henkie schoon te maken?![]()
Misschien omdat Alex gewoon een heel aardige vent is en ze medelijden met hem heeft?quote:Op zondag 3 juni 2007 16:15 schreef beequeen het volgende:
Waarom helpt Patricia mee, om de auto van Henkie schoon te maken?![]()
jij schrijft wat ik denk, het is gewoon een hartstikke aardige vent, hij heeft dit alles niet overzien denk ik.....quote:Op zondag 3 juni 2007 16:16 schreef Disana het volgende:
[..]
Misschien omdat Alex gewoon een heel aardige vent is en ze medelijden met hem heeft?
Zou kunnen, blijf het vreemd vinden, de kapster die de auto poetst van een gast.quote:Op zondag 3 juni 2007 16:16 schreef Disana het volgende:
[..]
Misschien omdat Alex gewoon een heel aardige vent is en ze medelijden met hem heeft?
Klopt, hij had alleen wat gelezen over het bezoek van Michael, en dat was niets in vergelijking met wat er gisteren gebeurde.quote:Op zondag 3 juni 2007 16:18 schreef Marelle het volgende:
[..]
jij schrijft wat ik denk, het is gewoon een hartstikke aardige vent, hij heeft dit alles niet overzien denk ik.....
Er staat geen steiger, jammer.quote:
Ik vind het wel lief, die saamhorigheid... zeker nadat we een tijd naar het tegenovergestelde (egocentrisme) van Natasja hebben moeten kijkenquote:Op zondag 3 juni 2007 16:19 schreef beequeen het volgende:
[..]
Zou kunnen, blijf het vreemd vinden, de kapster die de auto poetst van een gast.
dat is het werk van 'Miljonairs'quote:
verneukt is als er krassen op en deuken inzitten, nu zit er een beetje saus op, niet erger dan een dikke meeuwenflats.quote:Op zondag 3 juni 2007 16:17 schreef CoT het volgende:
haha, auto helemaal verneukt
ik mag haar ook welquote:Op zondag 3 juni 2007 16:16 schreef Marelle het volgende:
Ik vind die Patricia best een lief mens.....
Dat is op zijn minst nogal naďef.quote:Op zondag 3 juni 2007 16:19 schreef Disana het volgende:
[..]
Klopt, hij had alleen wat gelezen over het bezoek van Michael, en dat was niets in vergelijking met wat er gisteren gebeurde.
Met dat soort toeschouwers presteer ik echt minder dan normaal, derhalve neem ik de uitdaging niet aan.quote:
Ik ga ervan uit, dat nu, wat Cora en Huubs bezoek betreft ook alle limits weggevallen zijn.quote:Op zondag 3 juni 2007 16:19 schreef Disana het volgende:
[..]
Klopt, hij had alleen wat gelezen over het bezoek van Michael, en dat was niets in vergelijking met wat er gisteren gebeurde.
Ik weet dat de meningen daarover verdeeld zijn. Ik heb alles gezien en ook gehoord wat hij ervan zei, en ik denk echt dat hij wat er gebeurd is op geen enkele manier had kunnen voorzien.quote:
Omdat Brian niet aardig is, en het ook allemaal wel grappig wat er is gebeurt.quote:Op zondag 3 juni 2007 16:21 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Waarom helpt Brian niet even mee ?
[afbeelding]
[afbeelding]
Je zou hem het ergste toewensen... aan de andere kant, misschien moet men zich juist niet verlagen tot hetzelfde. Het was echt heel erg.quote:Op zondag 3 juni 2007 16:21 schreef basicsaint het volgende:
[..]
Ik ga ervan uit, dat nu, wat Cora en Huubs bezoek betreft ook alle limits weggevallen zijn.
(Huub kan heel goed incasseren.)
precies, de twee grootste egotrippers zijn gelukkig voor even weg. Nu maar hopen dat ze eensquote:Op zondag 3 juni 2007 16:20 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik vind het wel lief, die saamhorigheid... zeker nadat we een tijd naar het tegenovergestelde (egocentrisme) van Natasja hebben moeten kijken![]()
Disana, hier geloof ik niks van. Vanaf het moment dat je je opgeeft voor een date met Eric, neem ik toch aan dat je je huiswerk doet.quote:Op zondag 3 juni 2007 16:22 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik weet dat de meningen daarover verdeeld zijn. Ik heb alles gezien en ook gehoord wat hij ervan zei, en ik denk echt dat hij wat er gebeurd is op geen enkele manier had kunnen voorzien.
Inderdaad dat zou een stunt zijn geweest. Maar goed, ik denk dat Alex zich niet wilquote:Op zondag 3 juni 2007 16:24 schreef StefanPeeters het volgende:
Als ik Henk was geweest had ik gewacht tot Huub NET de auto in
zou stappen om naar L&C te gaan en dan een emmer vol zooi
over hem heen kiepen !!!
Precies, je moet hem gewoon terug pakken, en als ik Huub een beetje in kan schatten, dan zal die daar alleen maar respect voor hebben.quote:Op zondag 3 juni 2007 16:24 schreef StefanPeeters het volgende:
Als ik Henk was geweest had ik gewacht tot Huub NET de auto in
zou stappen om naar L&C te gaan en dan een emmer vol zooi
over hem heen kiepen !!!
Belachelijk dat die dat doet.quote:Op zondag 3 juni 2007 16:29 schreef FuTilE het volgende:
Belachelijk dat ze die vent zelf zijn auto laten schoonmaken...
Niet iedereen is een sluwe berekenende vos. Dat mag je belachelijk vinden of niet geloven - ik vind dat het deze aardige verpleegkundige siert, echt.quote:Op zondag 3 juni 2007 16:25 schreef beequeen het volgende:
[..]
Disana, hier geloof ik niks van. Vanaf het moment dat je je opgeeft voor een date met Eric, neem ik toch aan dat je je huiswerk doet.
Ja, vind ik niet gek, heb je die kop wel es gezien zonder extensions?quote:Op zondag 3 juni 2007 16:29 schreef beequeen het volgende:
Erwin probeert Dellie over te halen haar extentions te verwijderen, omdat het haar in zo'n slechte staat is. Dellie wordt bijna hysterisch.
helemaal mee eens!!quote:Op zondag 3 juni 2007 16:31 schreef Disana het volgende:
[..]
Niet iedereen is een sluwe berekenende vos. Dat mag je belachelijk vinden of niet geloven - ik vind dat het deze aardige verpleegkundige siert, echt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |