Dit is een deel van de vacature waarop ik heb gereageerd.quote:VACATURE:
Postbezorgers
Inhoudwerk
Bezorgen van poststukken in ...., de inzet is van maandag tot en met zaterdag mogelijk waarbij de beschikbaarheid van kandidaten voor 4 dagen per week gewenst is.
Geboden wordt
Arbeidstijd per week: 15
Arbeidovereenkomst: Tijdelijk
Toelichting op de arbeidsovereenkomst: Tijde tussen 6:00 en 17:00, minimale inzet van gemiddeld van 15 uur per week, de inzet kan in voorkomende gevallen oplopen tot 40 uur per week, mogelijkheid om nog 1 x 3 maanden te verlengen
Dit is de vacaturetekst, maar ook deze spreekt zichzelf tegen. Een postbezorger mag immers alleen post _bezorgen_, maar de post _kan_ (en mag) niet al om 6.00 uur bezorgd worden.quote:Op dinsdag 17 juli 2007 21:21 schreef Messidona het volgende:
VACATURE:
Postbezorgers
Inhoudwerk
Bezorgen van poststukken in ...., de inzet is van maandag tot en met zaterdag mogelijk waarbij de beschikbaarheid van kandidaten voor 4 dagen per week gewenst is.
Geboden wordt
Arbeidstijd per week: 15
Arbeidovereenkomst: Tijdelijk
Toelichting op de arbeidsovereenkomst: Tijde tussen 6:00 en 17:00, minimale inzet van gemiddeld van 15 uur per week, de inzet kan in voorkomende gevallen oplopen tot 40 uur per week, mogelijkheid om nog 1 x 3 maanden te verlengen.
Track & Trace = bs hopelijk?quote:Afhaalzending opgehaald en in sorteerproces 18-07-2007 Zwolle , intern transport pakketten
Zending gesorteerd in sorteercentrum 19-07-2007 Dordrecht , intern transport pakketten
Zending zit in afleverroute 19-07-2007 Breda , pakkettendistributie
Chauffeur is onderweg 19-07-2007 Breda , pakkettendistributie
Zending afgeleverd 19-07-2007 Breda , pakkettendistributie
Ziet dit topic eruit als de TNT klantenservice?quote:Op donderdag 19 juli 2007 19:08 schreef ItaloDancer het volgende:
[..]
Track & Trace = bs hopelijk?
Hier is niets afgeleverd![]()
Jaquote:Op donderdag 19 juli 2007 19:16 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ziet dit topic eruit als de TNT klantenservice?![]()
En de standaardadviezen als "bij de buren vragen" heb je al uitgevoerd?quote:
Hee, het is jouw pakje, ik ga niet voor je kijken hoorquote:Op donderdag 19 juli 2007 19:32 schreef ItaloDancer het volgende:
Wat moet ik bij de burenIk ben de hele dag thuisgeweest, er heeft niemand aangebeld, geen briefje, niets.
Soms zeggen buren ook dat je geen briefje hoeft te schrijven. Maarja, buren zijn ook maar mensen en kunnen dingen vergeten...quote:Op donderdag 19 juli 2007 19:38 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Hee, het is jouw pakje, ik ga niet voor je kijken hoor.
Briefjes worden vaak niet geschreven als het bij de buren is afgegeven. Hoewel het wel verplicht is volgens mij.
Eerlijk gezegd mogen ze van mij de hele "geef maar af bij de buren"-praktijk afschaffen. Als je hoort/leest hoevaak het onduidelijkheid of erger oplevert...quote:Op vrijdag 20 juli 2007 13:20 schreef Hooghoudt het volgende:
[..]
Soms zeggen buren ook dat je geen briefje hoeft te schrijven. Maarja, buren zijn ook maar mensen en kunnen dingen vergeten...
Die praktijk is gekomen op verzoek van een paar grote verzendhuizen.quote:Op vrijdag 20 juli 2007 15:01 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd mogen ze van mij de hele "geef maar af bij de buren"-praktijk afschaffen. Als je hoort/leest hoevaak het onduidelijkheid of erger oplevert...
En het zal TNT ook niet slecht uit zijn gekomen... Elk pakje dat waar dan ook afgeleverd is betekent dat de post er verder geen werk en dus geen kosten aan heeft.quote:Op vrijdag 20 juli 2007 18:07 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Die praktijk is gekomen op verzoek van een paar grote verzendhuizen.
Treurig.quote:Op zaterdag 21 juli 2007 18:07 schreef Conflict het volgende:
Bij de buren afleveren doen we met alles, ook al staat erop "alleen huisadres" of moet ervoor worden getekend.
Meneer Koorstra heeft de wind er goed onder dus. Er is natuurlijk ook maar een reden om subcontractors in te zetten: die kun je makkelijker onder druk zetten.quote:Op zaterdag 21 juli 2007 18:07 schreef Conflict het volgende:
Bij de buren afleveren doen we met alles, ook al staat erop "alleen huisadres" of moet ervoor worden getekend.
triest, zowel dat van bgg buren als wat jij schreef maar dat was hier al langer het geval... alhoewel..quote:Op zondag 22 juli 2007 10:02 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Treurig.
VBG manager was van de week bij ons op de vestiging geweest, met de mededeling dat we afgelopen week teveel uren hadden gedraaid en dat we de eindtijden niet meer op een half of heel uur moeten afronden (gebeurde volgens mij al niet, maar goed) en dat het maar op de minuut moesten invullen. Ik neem aan dat hij dit niet serieus bedoelde, maar nu vult iedereen dus zijn eindtijd op de minuut in.![]()
Tja, de mensen die ze het liefste kwijt zouden willen (de oudere, dure fulltimers) zijn het moeilijkste weg te krijgen.quote:Op maandag 23 juli 2007 12:56 schreef MadGuy het volgende:
Het wordt nog leuk hier. Er zijn een zooi studenten afgestudeerd en die gaan zeer waarschijnlijk de TNT op zaterdag vaarwel zeggen. Ik ben het ook van plan, mits ik een leuk (parttime) baantje vind. Dat betekent in totaal dat er zes zaterdagmedewerkers in één klap weg zijn. En alle jongens mensen.
Wat ik me in het verlengde hiervan afvroeg: gaat de TNT niet enorm vergrijzen? Jonge werknemers maken meer kans op de arbeidsmarkt en zullen eerder geneigd zijn naar iets anders uit te kijken. Oudere werknemers maken minder kans en vinden het vaak wel best zo. Ik vraag me af in hoeverre TNT zichzelf niet enorm in de vingers snijdt met hun masterplan...
Ik voel mij opeens niet zo veilig meer tijdens mijn buslichtingquote:Postbode mishandeld in Groningen
Uitgegeven: 24 juli 2007 13:06
Laatst gewijzigd: 24 juli 2007 13:07
GRONINGEN - Een medewerker van TNT Post is maandagavond in Groningen mishandeld tijdens het legen van brievenbussen. Hij is met hoofd- en rugletsel naar een ziekenhuis gebracht. De politie is op zoek naar getuigen die kunnen helpen de verdachte op te pakken.
De verdachte stond met zijn fiets tegen een brievenbus aan de Van Lenneplaan en ging op verzoek van de TNT-medewerker aan de kant. Nadat deze nog een paar brievenbussen had geleegd, kwam hij rond 18.30 uur aan bij een bus aan de Marsmanlaan.
Daar kreeg hij ineens een klap op zijn hoofd, viel op de grond en kreeg een paar trappen van de man die hij eerder had aangesproken. De verdachte is mogelijk met een auto gevlucht.
Gezien de paniek die er bij ons op kantoor heerst lijkt het wel moeilijk te zijn.quote:Op maandag 23 juli 2007 21:19 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Tja, de mensen die ze het liefste kwijt zouden willen (de oudere, dure fulltimers) zijn het moeilijkste weg te krijgen.
Maar nieuwe zaterdagbestellers vinden zal toch niet zo'n probleem zijn?
Gelderland ookquote:Op maandag 23 juli 2007 20:37 schreef Viper86 het volgende:
Waarom hoor ik zulke dingen nooit hier in Friesland?
Spelen die problemen alleen in de Randstad ofzo?
echt he... schanDALIG! Fokking respect is nergens meer te vinden tegenwoordig ook...quote:Op dinsdag 24 juli 2007 13:56 schreef Viper86 het volgende:
[..]
Ik voel mij opeens niet zo veilig meer tijdens mijn buslichting![]()
Onvoorstelbaar.... Waar gaat het heen met deze wereld.....![]()
![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |