quote:
Op vrijdag 6 juli 2007 21:56 schreef knars het volgende:Ja, best wel. Maar goed, ik ben ook lid van het actiecomité "Denk aan Henk, overrijdt hem met een tank" dus wellicht enigszins bevooroordeeld jegens de heer Westbroek. Ik weet niet wat ik er van moet denken: was hij nou echt een bezopen lul, of deed hij maar alsof in een poging het programma een beetje aan te jagen? Als het dat laatste was, dan zou ik het wel een heel erg zure kopie van Amy bij Buzzcocks vinden. En omdat DMN nog zo stroef oogt (alhoewel het vandaag toch al wat beter liep, zoals ik al zei) zou dat wel heel erg wanhopig overkomen.
Naja. Ricky Koole zag ik laatst nog op tv in een nederlandse film over een zwembad. In badpak zingt ze niet, dat is wel beter te pruimen
![]()
"Denk aan Henk overrijdt hem met een tank"
![]()
. Nou, hij zag er totaal niet fris uit, met zo'n opgeblazen zweterig gelaat, dus dat ie lichtelijk aangeschoten was zou best wel kunnen zijn. Grappig is ie sowieso nergens en nooit. Irritant wel.
Af en toe moest ik wel hard lachen (die grappen over Xander de B. bijvoorbeeld) en Latinga is soms ook wel lekker adrem. Ricky ken ik al wel uit films en ik vind het haar wel leuk doen.
Ik ben fan van Never Mind.. maar dit moet je wel even loslaten als je DMN kijkt. Die humor kan hier niet denk ik. Vandaar dat het af en toe een beetje richting DWHN gaat (wat natuurlijk ook gebasseerd is op een Engels programma).
Ben benieuwd of de kijkcijfers hoog zijn en het programma een lang leven beschoren is.