Ik zou het er gewoon in laten zitten? Je loopt het er vanzelf wel weer uit.quote:Op maandag 4 juni 2007 10:11 schreef revolutionx het volgende:
iemand tips over het reinigen van dry broek? ik was gister naar free your mind festival alleen ik wist niet dat het zon stofbende was daar. was een zandbak en heel erg veel zand/stof op men dry. graag alleen mensen reageren die ervaring hebben en dus geen reacties van ik denk dit, ik denk dat of een vriend zei dat het zo moest.
bvd!
Ja maar de andere broeken die ik heb wil ik ook dragenquote:Op maandag 4 juni 2007 17:39 schreef don-diablo het volgende:
Vaker dragen dus Maikuul![]()
Ik merk wel dat mn ES bij de knie helemaal los is en onderaan de pijp nog stug, komt ook omdat ik vaak mn handen afveeg aan mn broek na het autowassen etc. Kan nie wachten om em de was in te gooien alleen ik moet nog ff geduld hebben
Bij ons in de Men At Work hebben ze er wel meer.. maar weet niet zeker of de baggy bjorn ertussen zit. zal morgen is kijkenquote:Op zondag 3 juni 2007 20:25 schreef jovink het volgende:
[..]
ik wou zeggen kijk bij de gemiddelde maw en dan ligger er niet meer dan 3 modelletjes
Ik had kauwgom gekregen in mijn ES en dat is er ook niet helemaal uit gegaan maar ik heb mn broek gewoon weer aangedaan en gaan dragen en dan gaat het er vanzelf uit. Misschien geldt dat ook voor jouw broek revolutionx..quote:Op maandag 4 juni 2007 19:03 schreef revolutionx het volgende:
ik heb em schoongemaakt maar het zit er no wel in. ik ga em nu gewoon weer aantrekken zoals elke dag.
Als je in het vorige topic kijkt naar die foto's van gfo zie je in ieder geval een duidelijk kleurverschil. Als ik het zo zie vind ik de dry japan mooier. Dacht dat die ook iets minder snel fade maar dat kan ik mis hebben.quote:Op woensdag 6 juni 2007 21:49 schreef Stansfield het volgende:
Alleen wat is dan precies het verschil tussen de greycast en de dry japan?
Ligt eraan welke diesel...quote:Op woensdag 6 juni 2007 20:26 schreef Stansfield het volgende:
Dilemma dilemma, Ik heb al een slim jim dry greycast alleen nu heb ik ook de dry japan zien liggen. Erg leuk broekje alleen lijkt hij natuurlijk wel erg op de dry greycast. En ik heb ook mijn oog nog laten valllen op een diesel. Dilemma dilemma
Ik heb een paddom of revick op het ook of een model waarvan ik de naam nog niet weet. En dus de dry japan. Ik ben bang dat ik toch de dry japan en 1 diesel koop. Ach ja geld moet rollen he.quote:Op donderdag 7 juni 2007 00:50 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Ligt eraan welke diesel...
sommige diesels vind ik 10x niets...
andere zijn schitterend en kunnen echt concurreren met Nudie's
Zelf vind ik de Larkee 8800Z de mooiste
heb m zelf ook![]()
ja, bash me maar dat ik dit in dit forum zet,
maar ik heb 2 nudies en 2 diesels, draag ze ong.
even vaak...
fading effect --> nudie wint
behoud van mooie - donkere - kleur --> diesel wint...
Doe je goed. Heb ook diesel broeken gehad voordat ik uberhaupt Nudie droeg en die broeken zijn echt goed en de kleur blijft ook prima. Als ik het geld had kocht ik ook een diesel erbij, maar heb alweer teveel geld uitgegevenquote:Op donderdag 7 juni 2007 09:15 schreef Stansfield het volgende:
[..]
Ik heb een paddom of revick op het ook of een model waarvan ik de naam nog niet weet. En dus de dry japan. Ik ben bang dat ik toch de dry japan en 1 diesel koop. Ach ja geld moet rollen he.
Niet zeuren, dragen. Weer blij dat hij niet zo snel slijt anders kan je om de 2 maanden een nieuwe kopen.quote:Op donderdag 7 juni 2007 17:53 schreef Maikuuul het volgende:
De mijne slijt helemaal niet
Heb hem nu al best vaak aangehad gek
van sleepto zegt,quote:Op donderdag 7 juni 2007 18:53 schreef Sleepto het volgende:
Je hebt hem nu een week? Gaat wel wat langer duren hoor, zeker omdat je hem zo oversized hebt gekocht fade die langzamer.
100 is minimum toch?quote:Op donderdag 7 juni 2007 21:59 schreef jovink het volgende:
maw 100
viestertquote:Op donderdag 7 juni 2007 23:15 schreef gfo het volgende:
toch handig modje zijn @ mynudiesstandaard 40% korting.. op de hele collectie nieuw of oud.. (winkel zeg ik nie
)
Bendorff?quote:Op donderdag 7 juni 2007 23:15 schreef gfo het volgende:
toch handig modje zijn @ mynudiesstandaard 40% korting.. op de hele collectie nieuw of oud.. (winkel zeg ik nie
)
de bristol nou goedquote:Op vrijdag 8 juni 2007 15:03 schreef mercurial3 het volgende:
C&A?
online en gewone winkel.. zit niet in nederland.. wel in duitsland en zwedenquote:Op vrijdag 8 juni 2007 15:30 schreef Stansfield het volgende:
Is het online of in een winkel in nederland?
Heet je daar sarlo, zoals op je blog? Moet haast wel want die komt ook uit Nederland.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 18:36 schreef gfo het volgende:
[..]
online en gewone winkel.. zit niet in nederland.. wel in duitsland en zweden
Kijk daar best vaak, en ik zie die naam vrij veelquote:
ik ben nog bezig met mijn dry japan.. en ik heb geld nodig voor me auto want die moet gefixt worden.. en heb toch al iets van 14 spijkerbroeken ofzoquote:Op zaterdag 9 juni 2007 11:41 schreef mercurial3 het volgende:
waarom haal je die masa niet dan voor 110?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |