Zolang onderschrift gepost wordt voor de uitslag, ontvangt deelnemer een puntquote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:11 schreef vrolijke-frits het volgende:
Jij bent helaas te laat! Ik heb je niet meegenomen in de uitslag, dus ook geen punt voor deelname denk ik.
Nu niet meer? Ik lach me rot om m en ik vind zn team leuk.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:13 schreef Beschouw het volgende:
[..]
Toen vonden we Van Gaal nog een toffe vent.
http://www.rv-korbach.de/quote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:15 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Waar hangt Frits Korbach trous uit deze dagen?
Daar dacht ik aan toen ik zijn onderschrift net zag jaquote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:13 schreef ruud_fr het volgende:
[..]
je had vitessezuid best de poedel kunnen geven hoor
Weet ik maar moest lachen dat je dat zeiquote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:21 schreef toma het volgende:
[..]
[afbeelding]
je staat meestal op een podium.![]()
Hehehequote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:27 schreef toma het volgende:
[afbeelding]
Marco: "Godver Theo kun je niet gewoon één bitterbal pakken?"
Ik vond het ook 1 van mijn betere, maar de 3 winnende onderschriften kon ook ook goed waarderen.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:19 schreef TheVulture het volgende:weer gewonnen
Had eigenlijk gebruikersnaam getipt maar dit is een leuke verrassing
nieuwe pic coming up
Ik heb je ook even in de uitslag gehad, maar vond de andere toch leuker. Een woordgrap per keerquote:Op dinsdag 5 juni 2007 21:29 schreef gebruikersnaam het volgende:
[..]
Ik vond het ook 1 van mijn betere, maar de 3 winnende onderschriften kon ook ook goed waarderen.
quote:Op dinsdag 5 juni 2007 21:01 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[afbeelding]
Vlak hierna liet hij de schaal vallen, Marco van Barsten
quote:gebruikersnaam
Van Basten toont nogmaals de plaat die hij altijd voor zijn kop heeft
quote:toma
Marco: "Godver Theo kun je niet gewoon één bitterbal pakken?"
quote:Gordon_Shumway
Vlak hierna liet hij de schaal vallen, Marco van Barsten
De opmaak is hier te vinden.quote:Bullet-tooth
Marco en Henk op zoek naar schaalvoordelen bij optreden Josti-band
volgens mij heb jij over het aantal niet te klagenquote:Op woensdag 6 juni 2007 20:05 schreef gebruikersnaam het volgende:
yesss eindelijk weer eens in de punten
Ja ik snapte het woord schaalvoordelen nietquote:Op woensdag 6 juni 2007 20:23 schreef Bullet-tooth het volgende:
Yes! Weer een poedel?
v. Basten ook nietquote:Op woensdag 6 juni 2007 20:24 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ja ik snapte het woord schaalvoordelen niet
zegt de koploperquote:Op woensdag 6 juni 2007 20:10 schreef TheVulture het volgende:
[..]
volgens mij heb jij over het aantal niet te klagen
woordgrappenquote:Op woensdag 6 juni 2007 20:38 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Het viel me pas op dat alle goede woordgrappen van TheVulture waren en hij was nu jury. Ik denk ik pas m'n onderschrift eens aan aan de winnaar en kijk nou. Foto komt eraan
inderdaad, sowieso een sterke ronde, die van Vrolijke_Frits was ookquote:Op woensdag 6 juni 2007 20:42 schreef EnGCatjuh het volgende:
Ik wilde het ook doen, maar kon niks bedenken. Die van toma was ook geniaal
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |