Gaat vast over borstinhoud.quote:Op donderdag 31 mei 2007 23:33 schreef Copycat het volgende:
Brian zegt dat Lieke weinig inhoud heeft. En dan heeft ie Aanda als vriendin.
of riagg,of parnassia of iets in die geest!quote:Op donderdag 31 mei 2007 23:33 schreef brabander01 het volgende:
[..]
als het kaarten zijn met grote letters EXIT
Ik ben de laatste die wat goeds zou zeggen over Brian, maar vanavond is hij vrij scherp in z'n analyse. Het komt er niet allemaal even sterk uit, maar hij bedoelt het goed.quote:
Schat, ik heb je antwoord gegeven.quote:Op donderdag 31 mei 2007 23:34 schreef Pavement het volgende:
[..]
dgk forum is een beetje triest aan het worden,
niet iedereen betaald voor de streams of zit er 24 achter, dus als iemand ee nvraag stelt kan er toch wel normaal geantwoord worden. Jammer
quote:Op donderdag 31 mei 2007 23:33 schreef Copycat het volgende:
Brian zegt dat Lieke weinig inhoud heeft. En dan heeft ie Amanda als vriendin.
quote:Op donderdag 31 mei 2007 23:34 schreef mootie het volgende:
Huubje kost met Amanda beneden samen.
Het was degene die voor Natasia en Amanda een stem mocht uitbrengen en op deze manier konden die niet de cradits voor het erin houden van Brian in hun verhaal meer opnemenquote:Op donderdag 31 mei 2007 23:34 schreef Pavement het volgende:
[..]
dgk forum is een beetje triest aan het worden,
niet iedereen betaald voor de streams of zit er 24 achter, dus als iemand ee nvraag stelt kan er toch wel normaal geantwoord worden. Jammer
yeah rightquote:Op donderdag 31 mei 2007 23:34 schreef akveor het volgende:
Nou zeg en Lieke liet Brian er nog wel in... als eerste... toen pas durfden Amanda en Natasia ook pas tegen te stemmen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |