Heldquote:Op donderdag 31 mei 2007 13:26 schreef TheSilentEnigma het volgende:
[..]
Bachman Turner Overdrive - You ain't seen nothing yet
Ook goedquote:Op donderdag 31 mei 2007 12:50 schreef DennieXL het volgende:
Je bedoelt denk ik:
Jump Project - The Whistle
En dat is gejat van dit liedje:
Nelly Furtado - All Good Things (Come to an end)
quote:Op zondag 27 mei 2007 19:47 schreef hello_moto1992 het volgende:
Ik zoek het nummer dat voor het nummer ''superfreak'' komt in de Veronica reclame. Ik heb helaas geen filmpje.
Alvast bedankt.
Ik neem aan dat je deze bedoelt Rick James - Super Freakquote:Op donderdag 31 mei 2007 17:14 schreef hello_moto1992 het volgende:
Weet iemand deze misschien nog?
[..]
Ik denk dat je Hayling van FC Kahuna bedoelt:quote:Op donderdag 31 mei 2007 00:07 schreef sugarJay het volgende:
hoieen aantal jaren terug heb ik op tv voor het eerst zero 7 gehoord en gezien.. in de clip zit de zangeres (een blonde dame in een jurk met blote voeten) achter een piano en gedurende de clip 'transformeert' die piano.. er komt een soort van mechaniek uit en zo.. mijn vraag is.. wat is de titel van dat nummer? ik ben op zoek naar die clip maar kan hem nergens vinden
![]()
overigens weet ik niet zeker of het zero 7 was maar ik denk van wel.. en de zangeres zou sia furler kunnen zijn maar dat weet ik ook niet.. ik herinner me alles van die clip behalve de titel.
Nope dat was hem niet, had m al gecheckt.quote:Op donderdag 31 mei 2007 16:40 schreef kaassouffle het volgende:
had je mijn tip al gechecked.. met je tadadada![]()
Robert Miles - Children.. moest ik aan denken... http://www.youtube.com/watch?v=Y0wUCa-IwJc
Volgens mij bedoelt ie juist het nummer dat ervoor komtquote:Op donderdag 31 mei 2007 17:28 schreef Electro-Worm het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je deze bedoelt Rick James - Super Freak
die site had ik al gevonden.. maar geen succes daaro.. toch bedanktquote:Op donderdag 31 mei 2007 09:11 schreef iggy_in_the_house het volgende:
Ik weet niet wat je bedoelt, maar misschien heb je iets aan de volgende link:
http://www.videocodezone.com/videos/z/zero_7/
Daar staan video's van Zero 7.
Succes!
dat is hem! dank u! ik dacht echt zero 7 sorryquote:Op donderdag 31 mei 2007 18:08 schreef LadyLovelyLocks het volgende:
Ik denk dat je Hayling van FC Kahuna bedoelt:
http://www.youtube.com/watch?v=ftQfxoAOZII
Michael Jackson - Thriller.quote:Op donderdag 31 mei 2007 19:19 schreef BlackSheep het volgende:
Ik zoek een nummer (jawel)!
Clip heeft een beetje een horrorthema, eindigt op een begraafplaats, met een huisje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |