Net even naar Walburg gefietst. Het is wel droog, maar af en toe druppelt het wel een beetje. Gisteravond ging het flink tekeer, ik was net op tijd binnen.quote:Op zaterdag 9 juni 2007 08:23 schreef TheSorrow het volgende:
Momenteel zit ik in Paap, lekker droog, koel briesje
Nee die plannen zijn er nog, er moet een zogenaamd Cultuurhuis komen, dus met theater, muziek etc. Maar als de subsidie daar niet naar toe gaat kan het zwaar worden.quote:Op zaterdag 9 juni 2007 13:56 schreef renz0r het volgende:
Gelukkig droog gehad vandaag
Devel dicht? Mmm, tja komt er toch nooit, klote zwembad met asotuig. De louwert in ambacht is veel gezelliger.
Bib anjerstraat ook niet, maar snap best dat de onwonende het zwaar balen vinden.
Uitstek ging sowieso dicht ja, er zou toch een nieuwe komen op de plek waar eerst Euriza stond? Of zijn die plannen ook van de baan?
Daar hebben ze nou net geen geld voor, vandaar de sluitingquote:Op zondag 10 juni 2007 16:20 schreef Robin2130 het volgende:
Ze moeten de Devel gewoon renoveren (als daar geld voor is) want nu zit daar alleen maar teringtuig andere mensen te zieken. En de bieb maakt mij ook weinig uit.
Dat heeft er mee te maken ja, maar vergeet ook de vele andere zaken niet die moeten gebeuren omdat ze jarenlang vergeten zijn of megadure projecten waar we in zitten en niet meer uit kunnen.quote:Op zondag 10 juni 2007 16:43 schreef renz0r het volgende:
Komt allemaal door die nieuwbouwwijk westkeetshaven aan t water....Zeer veel geld aan verloren.
Laat maar lekker stormen en regenen vannacht, ik lig in mijn bed. Zolang het morgenochtend maar droog is.quote:
Niets gezien, maar het was wel vochtig vanmorgen dus er is wel degelijk wat gevallen. Maar ik vind het nog steeds erg warm moet ik zeggen.quote:Op maandag 11 juni 2007 00:02 schreef TheSorrow het volgende:
Net van de Develparkeerplaats vandaan, daar nog een fucking grote bliksem gezien, geen donder though
Zou wel leuk zijn weer ja, ASWH - NAC. Anders misschien in de beker.quote:Op maandag 11 juni 2007 19:39 schreef Ritchie het volgende:
hehe, ik verheug me weer op een oefenwedstrijd bij ASWH. Damn zeg.. bier voor 90 cent.. wat was ik dronken
Daar heb je ook echt wat aan met openingstijden van 16-22quote:Op maandag 11 juni 2007 19:41 schreef TheSorrow het volgende:
Alles is beter? Het zwembad wel ja, maar er is geen shop
True,en zondag dichtquote:Op dinsdag 12 juni 2007 12:19 schreef Lausteen het volgende:
[..]
Daar heb je ook echt wat aan met openingstijden van 16-22
we hebben 5 druppels gehad...quote:
En wat dacht je van het prachtige nieuwe stadhuis?quote:Op zondag 10 juni 2007 16:43 schreef renz0r het volgende:
Komt allemaal door die nieuwbouwwijk westkeetshaven aan t water....Zeer veel geld aan verloren.
Met alle respect maar het opslokken van Heerjansdam was en is geen keuze van Zwijndrecht geweest. Het is ons opgelegd door het Rijk vanwege het feit dat Kijfhoek dan onder 1 Gemeente valt ipv 2. En gelijktrekken van de lasten is dan altijd nodig, aangezien je anders een massa mensen krijgt die in Heerjansdam gaan wonen om geld uit te sparen. Is dat wat je wilt?quote:Op dinsdag 12 juni 2007 21:54 schreef MissMSX het volgende:
[..]
En wat dacht je van het prachtige nieuwe stadhuis?
Echt, als ik een gemeente zonder geld ken die ook nog eens niet structureel een potje op kan bouwen dan is het Zwijndrecht wel. Ze waren ook niet voor niets zo happig om Heerjansdam op te slokken. En dan eerst zeggen dat de burgers van Heerjansdam er niet op achteruit zullen gaan om vervolgens doodleuk de belastingen gigantisch omhoog te gooien onder het mom van "gelijk trekken met de rest van Zwijndrecht"
Gemeente Zwijndrecht
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |