Shit, die heb ik ook nogquote:Op dinsdag 29 mei 2007 11:50 schreef Houtspeer het volgende:
Ik gebruik mijn iPod Video niet meer.. 240 euro voor neergeteld..
Niet eens een 22" scherm, waarbij de resolutie hetzelfde is, en het pannel slechter?quote:Op dinsdag 29 mei 2007 11:54 schreef Sjoewe het volgende:
Hallelujah, wat een fucking scherp beeld opeens
De 2007WFP is er![]()
Ik heb er al een keer over gelezen, schijnt te maken te hebben met het verschil tussen hoe Unix en Windows met tijd om gaat. Via http://paulstamatiou.com/2006/05/13/boot-camp-bug/ kom ik op http://discussions.apple.(...)eID=2378251#2378251, helpt dat? Anders staan er in de comments van dat eerste artikel nog andere opties.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 11:21 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Iemand anders dit 'probleem' ook..?
Thxquote:Op dinsdag 29 mei 2007 12:32 schreef De_Hertog het volgende:
Nog maar eens:
[..]
Ik heb er al een keer over gelezen, schijnt te maken te hebben met het verschil tussen hoe Unix en Windows met tijd om gaat. Via http://paulstamatiou.com/2006/05/13/boot-camp-bug/ kom ik op http://discussions.apple.(...)eID=2378251#2378251, helpt dat? Anders staan er in de comments van dat eerste artikel nog andere opties.
Ik heb dat ding (80GB) net een week, en kan nu al echt niet meer zonder. Heroes kijken in de trein.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 11:50 schreef Houtspeer het volgende:
Ik gebruik mijn iPod Video niet meer.. 240 euro voor neergeteld..
Dell UltraSharp? 2007WFP 20,1-inch LCD-breedbeeldflatpanel. Helderheid van 300cd/m², contrastverhouding van 800:1, responstijd van 16 ms. Zwart TCO99quote:Op dinsdag 29 mei 2007 14:35 schreef Jarno het volgende:
Wat is de contrastratio van die Dell van jou Sjoewe? En wat is de helderheid?
Ik weet hoe ie eruit ziet hoorquote:Op dinsdag 29 mei 2007 15:49 schreef Jarno het volgende:
Knap dat je dat zo kunt beoordelen.
I doquote:Op dinsdag 29 mei 2007 16:54 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Wie uit de SC heeft er trouwens een Apple TV...?
En...? Aan te raden voor 300 euro?quote:
Dat weet je nooit , maar ik verwacht binnenkort wel eens een upgrade naar de 6G .quote:Op dinsdag 29 mei 2007 17:38 schreef MJay1 het volgende:
Even een vraagje tussendoor. Wanneer komt de nieuwe generatie Ipods uit? Dat zal wel niemand weten maar wat is een goede schatting?
Ja dan moet je inloggen op je account waarmee je hebt besteld en dan rechts bij bestelstatus.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 18:33 schreef Geqxon het volgende:
Weet iemand waar ik op de Apple website track and trace vind?
Bingo, al werkt de uitgebreide Track & Trace nog niet. Ach, dat komt welquote:Op dinsdag 29 mei 2007 18:34 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Ja dan moet je inloggen op je account waarmee je hebt besteld en dan rechts bij bestelstatus.
en dan de juiste aanklikken en bovenaan: volg deze zending ofzo.
dan staan daar een paar regeltjes, en je kan zien waar die mee verzonden wordt.
als het ups is moet je kan je het trackingnummer kopieren en op de ups site een uitgebreide trace zien.
Ok thxquote:Op dinsdag 29 mei 2007 17:05 schreef TwyLight het volgende:
Mja ligt er aan.
Het ziet er allemaal super mooi uit (de interface maar ook het kastje zelf). en het werkt gewoon allemaal perfect.
streamen gaat heel mooi (zelfs 720p).
minpuntjes zijn wel dat hij alleen .mp4 aankan als video en dat je dus alles moet converteren.
ik weet niet hoeveel je hebt maar dat is gewoon geen doen na een tijdje, ik was er mee begonnen (heb zon 300(!) bestanden geconverteerd) maar ik heb er nog wel zon 2000 en dat is gewoon niet te doen.
het is mogelijk wel andere bestanden af te spelen maar dan moet je hem open breken en dat doe ik zelf liever niet en wacht dus nog wel tot ik hem kan hacken zonder open te breken.
het is een prachtig apparaat, hij mist alleen gewoon een paar (essentiėle) codecs.
AppleCarequote:Op dinsdag 29 mei 2007 18:57 schreef super-muffin het volgende:
Geqxie: wat heb je besteld dan?
okquote:Op dinsdag 29 mei 2007 18:57 schreef super-muffin het volgende:
Op vraag 1 tm 4: Ja dat kan.
Heb met alle 4 de punten te maken (op 4 niet meer omdat er hier alleen maar Mac's zijn).
Geqxie: wat heb je besteld dan?
1. Ja, er is Microsoft Office voor mac (2004 versie) in 2008 komt de nieuwe uit.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 18:49 schreef Rossoneri het volgende:
Ik ben van plan een laptop van Apple te gaan kopen (Macbook toch?)
Nu heb ik echter een paar vraagjes:
1: Kun je op de laptop ook Word en andere Microsoft office bestanden mee openen?
2: Ik heb een Olympus digitale camera kan ik de foto's ook overzetten op de laptop?
3: Heeft Apple ook een standaard mail programma? Ik mail nogal veel en als ik dus niet Word bestanden enzo kan openen heeft het weining zin.
4: Kan ik de laptop ook aansluiten op een Windows netwerk?
Alvast bedankt!
PS: sorry voor de domme vragen ben nogal een Apple n00b.![]()
Kan ookquote:Op dinsdag 29 mei 2007 19:04 schreef Rossoneri het volgende:
[..]
ok
en voor vraag 1: geldt dat ook andersom? Dat iemand met Windows mijn bestand kan openen?
Als ik dan verdorrie zo'n bak geld spendeer wil ik er wel een mooi doosje bij.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 19:06 schreef JoMo0 het volgende:
Kan dat Applecare niet gewoon via de mail ? Het lijkt me , dat je het toch online moet registreren ?
Jep. En als iemand in het speciaale Office 2007 formaat zijn bestanden opslaat, heb je daar een converter (omzetter) voor.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 19:04 schreef Rossoneri het volgende:
[..]
ok
en voor vraag 1: geldt dat ook andersom? Dat iemand met Windows mijn bestand kan openen?
Maak 's een nieuwe user aan en kijk of dat het probleem verhelpt....quote:Op dinsdag 29 mei 2007 17:56 schreef DoorgestokenKaart het volgende:
Godverdomme zeg. Kan dat fucking tyfus Mac OS X nou nooit eens fatsoenlijk werken bij mij?!
Transmission werkt voor geen meter meer. Programma valt niet meer normaal af te sluiten, enkel force quit, en elke keer als ik Transmission open gaat ie eerst al die existing files checken.
Ik word er compleet gestoord van. Ik stap zo weer over naar Windows!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |