Gebruik gerustquote:
Of met een oude Miljonair maar ze weten niet wie...quote:
Dat kind is zo wars van alles.quote:Op maandag 28 mei 2007 22:59 schreef shmoopy het volgende:
Lieke snapt echt he-le-maal niet waarom Huub pissed is.![]()
Dan kan Eric als Natrasha ook mee...dat is dan weer niet eerlijk...quote:Op maandag 28 mei 2007 22:57 schreef Charmian het volgende:
Zou wel leuk zijn als ze iemand mee mogennemen, maar die iemand moet van het eigen geslacht zijn. Dus geen combinaties Amanda/Brian of Huub/Lieke of zo.
Ja, ik benijd ze echt.quote:Op maandag 28 mei 2007 23:00 schreef ruby het volgende:
Ik vind dat Huub en Lieke een hele goeie relatie hebben.
Huub heeft het ook eindelijk doorquote:Op maandag 28 mei 2007 23:01 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Wat een gezeur van Lieke. Ze is gewoon bang dat Huub op die reis met andere meiden gaat bangen voor 10.000 euro !
Zeik wijf maar ja dat weten we al lang en straks neuken ze weerquote:Op maandag 28 mei 2007 23:01 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Wat een gezeur van Lieke. Ze is gewoon bang dat Huub op die reis met andere meiden gaat bangen voor 10.000 euro !
Dat is puur eigenbelang...quote:Op maandag 28 mei 2007 23:01 schreef petraa het volgende:
Het zou zo lachen zijn als Mitch het huis in komt als miljonair, wat gaat Brian dan zweten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |