Waar, ik zag in Engelaar altijd een aardige aanvallende middenvelder, maar zijn kracht ligt juist, mede door zijn fysiek, iets meer terug op het middenveld.quote:
En o.a. ten cate die hem weghaalde bij Feyenoord waar hij geen kans zou gaan krijgenquote:
Nou, inderdaadquote:Op maandag 28 mei 2007 20:37 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Wederom een dieptepunt in het selectiebeleid van van Basten.
Toen was hij nog niet goed genoeg.. niet iedereen is op zijn 21e klaar voor de wereldtop. Maakt ook niet uit.quote:Op dinsdag 10 juni 2008 11:18 schreef RayMania het volgende:
Toch wel jammer dat hij een paar jaren bij, met alle respect, clubs als NAC Breda en Racing Genk heeft gespeeld. Maar ja, zo loopt het nou eenmaal. Het heeft hem wel gemaakt tot wat hij nu is.
Ik denk dat Schalke er nu spijt van heeft dat ze hem niet al voor het EK vastgelegd hebben.quote:Op dinsdag 10 juni 2008 12:08 schreef DarkShine het volgende:
Denk echter dat er na gisteren wel clubs aankloppen in Enschede die iets meer dan S04 te besteden hebben!
Op een schalke forum is men van mening dat het niet de speler is die Schalke nodig heeft.quote:Op dinsdag 10 juni 2008 13:30 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ik denk dat Schalke er nu spijt van heeft dat ze hem niet al voor het EK vastgelegd hebben.
Werd een paar keer ongelukkig aangespeeld. Maar hij speelde zelf ook gewoon onder niveau. Terechte wissel, vond hem met Mathijsen toch de minste d'raf gisteren. Hoop dat hij een kans krijgt zich te herpakken.quote:Op zaterdag 14 juni 2008 10:00 schreef Lamzak_ het volgende:
Wat van basten zei was dat dat kwam door De Jong en van bronckhorst, die stonden niet goed waardoor engelaar in de problemen kwam
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |