Ik zie der dus absoluut geen topper in..quote:Op maandag 28 mei 2007 17:40 schreef koningdavid het volgende:
Topverdediger in potentie.
Want?quote:Op maandag 28 mei 2007 17:54 schreef K.Cav het volgende:
[..]
Ik zie der dus absoluut geen topper in..
* Doet me herinneren aan Werder Bremen uitquote:Op maandag 28 mei 2007 18:00 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Hij moet allereerst ophouden met het verdedigen van zijn directe tegenstander op een afstandje van 5 meter. Hij moet er veel directer op zitten.. daarna zien we wel verder wat het wordt.
ws bedoel je overschatquote:Op maandag 28 mei 2007 18:07 schreef Blawh het volgende:
Ik vind het eigenlijk ook een zwaar onderschatte jongen, maakt teveel grote fouten in vooral de grote wedstrijden. Hij is natuurlijk nog jong, maar ik vind hem toch echt tekort komen voor het niveau dat AZ naastreeft (NL Top).
Ik neem aan dat je 'overschat' bedoelt.quote:Op maandag 28 mei 2007 18:07 schreef Blawh het volgende:
Ik vind het eigenlijk ook een zwaar onderschatte jongen, maakt teveel grote fouten in vooral de grote wedstrijden. Hij is natuurlijk nog jong, maar ik vind hem toch echt tekort komen voor het niveau dat AZ naastreeft (NL Top).
Jaliens overgewaardeerd?quote:Op maandag 28 mei 2007 17:54 schreef K.Cav het volgende:
[..]
Ik zie der dus absoluut geen topper in..
Samen met Jaliens waarschijnlijk nu al het meest overgewaardeerd in mijn ogen.
Ik kan me nog een wedstrijd herinneren van Jaliens tegen Roemenië. Toen is toch wel duidelijk naar voren gekomen hoe "goed" hij was. Met het huidige verdedigingsduo kan AZ echt niet de strijd om de prijzen aangaan normaal gesproken.quote:
quote:
Overschat en en gehyped bedoel ik ja.quote:Op maandag 28 mei 2007 18:14 schreef gday het volgende:
Ik neem aan dat je 'overschat' bedoelt.
Ben het met je eens. Ik vind hem ook overschat.
Jaliens wordt juist door iedereen enorm ondergewaardeerd. Het is na Stam en Alex de beste verdediger in de Eredivisie.quote:Op maandag 28 mei 2007 18:20 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Ik kan me nog een wedstrijd herinneren van Jaliens tegen Roemenië. Toen is toch wel duidelijk naar voren gekomen hoe "goed" hij was. Met het huidige verdedigingsduo kan AZ echt niet de strijd om de prijzen aangaan normaal gesproken.
Hm, ik vind hem juist ongelofelijk zwak en opbouwend te slap. Typisch zo'n speler die in de 'belangrijke' wedstrijden door de mand valt, en dat is wat mij betreft ook wel gebleken in het verleden.quote:Op maandag 28 mei 2007 18:27 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Jaliens wordt juist door iedereen enorm ondergewaardeerd. Het is na Stam en Alex de beste verdediger in de Eredivisie.
Welke fouten heeft hij dan gemaakt in grote wedstrijden? Tegen Bremen was hij, net zoals de rest van AZ, matig. Het eigen doelpunt tegen Ajax, ok.. een fout. Maar in welke grote wedstrijden heeft hij nog meer gefaald dan?quote:Op maandag 28 mei 2007 18:07 schreef Blawh het volgende:
Ik vind het eigenlijk ook een zwaar overschatte jongen, maakt teveel grote fouten in vooral de grote wedstrijden. Hij is natuurlijk nog jong, maar ik vind hem toch echt tekort komen voor het niveau dat AZ naastreeft (NL Top).
Ik kan geen fout momenten uit m'n koppie opnoemen, onthoud dat nooit..quote:Op maandag 28 mei 2007 18:28 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Welke fouten heeft hij dan gemaakt in grote wedstrijden? Tegen Bremen was hij, net zoals de rest van AZ, matig. Het eigen doelpunt tegen Ajax, ok.. een fout. Maar in welke grote wedstrijden heeft hij nog meer gefaald dan?
Je hebt me overtuigd.quote:Op maandag 28 mei 2007 19:01 schreef K.Cav het volgende:
[..]
Ik kan geen fout momenten uit m'n koppie opnoemen, onthoud dat nooit..
Maar als ik gewoon die wedstrijden van AZ zat te kijken heb ik gewoon bij Jaliens en Donk te veel momenten dat ik tegen mezelf zeg: "jezus wat slecht"
Ik kan zo geen fouten van hem terughalen. Als ik het heb over 'door de mand vallen' heb ik het dan ook niet over specifieke momenten, maar over het algehele beeld. Wat mij betreft hoef je daarvoor niet per se grote fouten te maken.quote:Op maandag 28 mei 2007 18:28 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Welke fouten heeft hij dan gemaakt in grote wedstrijden? Tegen Bremen was hij, net zoals de rest van AZ, matig. Het eigen doelpunt tegen Ajax, ok.. een fout. Maar in welke grote wedstrijden heeft hij nog meer gefaald dan?
Ik denk dat ik voor heel Ajax spreek als ik zeg ruim tevreden te zijn over Ryan Donk!quote:Op maandag 28 mei 2007 20:03 schreef gday het volgende:
[..]
Ik kan zo geen fouten van hem terughalen. Als ik het heb over 'door de mand vallen' heb ik het dan ook niet over specifieke momenten, maar over het algehele beeld. Wat mij betreft hoef je daarvoor niet per se grote fouten te maken.
Ho wacht, koningdavid en ik hadden het even over Jaliens.quote:Op maandag 28 mei 2007 20:09 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Ik denk dat ik voor heel Ajax spreek als ik zeg ruim tevreden te zijn over Ryan Donk!
Oh, Jaliens, dat is volgens mij een enorm goede verdediger harde werker imho....quote:Op maandag 28 mei 2007 20:48 schreef gday het volgende:
[..]
Ho wacht, koningdavid en ik hadden het even over Jaliens.
Ik denk eerlijk gezegd dat AZ heel wat meer fanboys achter zich weet.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 19:53 schreef Flashwin het volgende:
Juist! Deze jongen komt er zeker.
Ajax fanboys in dit topic die denken dat ze grappig zijn!
De wat?quote:Op dinsdag 29 mei 2007 22:54 schreef Cyberia18 het volgende:
Donk is de slumiel van het seizoen.
Slumiel, Schlemiel, whateverquote:Op dinsdag 29 mei 2007 23:19 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Nee, wel van een schlemiel though..
Met alle respect, maar ik vind dit plaatje wel meer iets voor de Ajax-topics.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |