Bij ons is ie een paar weken stuk geweest niet te doen gewoon met een plat dak! Na veel klagen is er eindelijk een monteur geweest en nu hebben we het steeds koud. haha! Ik zit gewoon met een dik spijkerjack aan op het werk of een warm vest. Maar liever dat dan die hitte. We kregen wel steeds blikjes fris en ijsjes, maar dan liever toch een wat koelere werkomgeving. Sterkte morgen met die warmte.quote:[b]Op donderdag 7 juni 2007 22:08
En een defecte airco op mijn werkheb de hele dag in een soort sauna gezeten
![]()
Daar zat ik ook nog aan te denken vandaag, dat we vroeger op school ook geen airco hadden... op de basisschool hebben we nog wel eens de tafeltjes buiten gezetquote:Op donderdag 7 juni 2007 22:32 schreef Fannetje het volgende:
Een kaartje uit Frankrijk vandaag
Ik zit elke dag in een soort sauna op mijn werk Vava, en dat met 20 zweterige kindjes. Het wordt tijd dat ze op scholen airco's installeren. Overal in het bedrijfsleven hebben ze een airco, waarom op een school niet? Wij zitten met meer mensen op een km2 dan in het bedrijfsleven hoor
Overigens kom ik net terug van de jaarlijkse "groepsverdeling" informatie avond, maar ik heb er niet echt een positief gevoel over. Veel zeurende ouders...
bij mij in de klas is het 31 graden om half tien! we stikken gewoon!quote:Op donderdag 7 juni 2007 22:08 schreef Vava het volgende:tof allemaal QTPi!!
Hier een envelop met vier kaarten uit Turkije vandaag
En een defecte airco op mijn werkheb de hele dag in een soort sauna gezeten
![]()
aha ik hoor al dat ik niet de enige ben...... die avond heb ik volgende week.... soms zou het fijn zijn als je alleen de kids had, zonder ouders!quote:Op donderdag 7 juni 2007 22:32 schreef Fannetje het volgende:
Een kaartje uit Frankrijk vandaag
Ik zit elke dag in een soort sauna op mijn werk Vava, en dat met 20 zweterige kindjes. Het wordt tijd dat ze op scholen airco's installeren. Overal in het bedrijfsleven hebben ze een airco, waarom op een school niet? Wij zitten met meer mensen op een km2 dan in het bedrijfsleven hoor
Overigens kom ik net terug van de jaarlijkse "groepsverdeling" informatie avond, maar ik heb er niet echt een positief gevoel over. Veel zeurende ouders...
quote:Op vrijdag 8 juni 2007 07:53 schreef wendytje het volgende:
[..]
aha ik hoor al dat ik niet de enige ben...... die avond heb ik volgende week.... soms zou het fijn zijn als je alleen de kids had, zonder ouders!
quote:Op donderdag 7 juni 2007 22:08 schreef Vava het volgende:tof allemaal QTPi!!
Hier een envelop met vier kaarten uit Turkije vandaag
En een defecte airco op mijn werkheb de hele dag in een soort sauna gezeten
![]()
Ja, wat een idioten he! Net zoals je jaarlijks het zwembad in HIlversum opknappen in de zomer... ook zoiets achterlijksquote:Op vrijdag 8 juni 2007 08:27 schreef Allan24 het volgende:
Enigszins verlaat, maar... QTPi, gefeliciteerd!
[..]Bij ons was de airco ook buiten gebruik, ze waren met onderhoud bezig of zo... ik denk, doe dat dat als het 14°C is ofzo, niet bij 28°C
Klaag maarquote:Op vrijdag 8 juni 2007 07:36 schreef Smittend het volgende:
Moet je eens bij mij komen..gebouw met een plat dak, geen airco en maar een paar kleine raampjes die op een kier open kunnen.![]()
En....ik werk in het bedrijfsrestaurant dus....koelingmotoren, vriezermotoren, oven, warmhoudplaat, friteuse, afwasmachine, bain marie, kookplaten... die allemaal warmte afgeven.![]()
Dan is ook nogeens het luik dicht meest van de tijd dat ik aanwezig ben. ( die gaat alleen 1,5 uur open als ik mag gaan verkopen)
En dan hebben we 't maar niet over mijn kantoor/magazijn.![]()
Tsja er is altijd baas boven baas.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 17:56 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Klaag maar; ik ben werkzaam in de bouw als electromonteur; dacht je dat dat wel een pretje is met dit soort temperaturen
![]()
Hier begint het zojuist ook weer te hozenquote:
Hier in Oosterhout is het dak van de Gamma gedeeltelijk ingestort... er stond 40 cm water op een oppervlakte van 2800 m2...mijn moeder werkt daar en ik heb de foto's gezien... een ravage!quote:Op vrijdag 8 juni 2007 22:15 schreef Vava het volgende:
Hij was nog niet gemaakt vandaagmaar ik ben een verwend nest met die airco zie ik al
Hier ook geen post!
Wat een weertje trouwens vanavond in Brabant![]()
Geem post?quote:Op zaterdag 9 juni 2007 19:19 schreef Jaguarized het volgende:
Geem post.
Dat van dat dak had ik gehoord jaquote:Op zaterdag 9 juni 2007 19:16 schreef Allan24 het volgende:
[..]
Hier in Oosterhout is het dak van de Gamma gedeeltelijk ingestort... er stond 40 cm water op een oppervlakte van 2800 m2...mijn moeder werkt daar en ik heb de foto's gezien... een ravage!
O, en een tunnel was hier onder water gelopen, check http://www.bndestem.nl/oosterhout/article1504494.ece en http://www.bndestem.nl/oosterhout/article1504496.ece
quote:Op zaterdag 9 juni 2007 19:32 schreef Jaguarized het volgende:
Dialect.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |