Dit script voor 4x01 heeft daar wel een leuke (hoewel misschien iets te voor de hand liggende) theorie over.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 23:16 schreef EDMAN- het volgende:
hehe, vroeg me alleen af waar ie nu zou zijn
HAHAquote:Op dinsdag 29 mei 2007 22:06 schreef Symer het volgende:
Er is zelfs een website die z'n irritantheid bijhield
http://www.waaalt.com/
Oh klopt jaquote:Op dinsdag 29 mei 2007 21:25 schreef rrijpkema het volgende:
[..]
waarschijnlijk was de parachutiste in zijn visioen Penny en niet Naomi. door Charlie te redden, is het niet uitgekomen dat Penny zou komen.
Scentless Apprenticequote:Op woensdag 30 mei 2007 15:42 schreef Scarface_ het volgende:
Welk nummer van Nirvana draaide Jack?
quote:Op dinsdag 29 mei 2007 22:06 schreef Symer het volgende:
Er is zelfs een website die z'n irritantheid bijhield
http://www.waaalt.com/
quote:S1E09 - 1 Waaalt (debatable)
quote:Op woensdag 30 mei 2007 18:18 schreef Chen het volgende:
Btw dat script (heb alleen het begin gelezen) zou opzich best vet zijn.. en dat is gewoon door fans gemaakt?
Nog een beetje wazig plaatje en ik heb alleen maar de DVD box van S1. Alstie ergens flink in de aanbieding is zal ik hm wel halen denk ik.quote:Op woensdag 30 mei 2007 19:26 schreef Symer het volgende:
Zo komt de dvd van seizoen 3 eruit te zien:
[afbeelding]
'The Unexplored Experience'
Ik vond de eerste twee boxen mooier.
vind mijn spindeltje dvd's mooierquote:Op woensdag 30 mei 2007 19:26 schreef Symer het volgende:
Zo komt de dvd van seizoen 3 eruit te zien:
[afbeelding]
'The Unexplored Experience'
Ik vond de eerste twee boxen mooier.
Ziet er goed uit, even door gekeken. Maar het lijkt me sterk dat ze de eerste aflevering al met de zogenaamde redding komenquote:
Ik hoop het wel eigenlijk. Die boot is wat de hatch eind seizoen 1 was en de others eind seizoen 2 waren, dat waren ook verbindende factoren waar het ene seizoen mee eindigde en het volgende seizoen meteen mee begon.quote:Op woensdag 30 mei 2007 19:33 schreef Chen het volgende:
[..]
Ziet er goed uit, even door gekeken. Maar het lijkt me sterk dat ze de eerste aflevering al met de zogenaamde redding komen
Dat is ook een goeie idd.quote:Op donderdag 31 mei 2007 11:37 schreef R_B het volgende:
Eerste aflevering van seizoen 4..
Walt en z'n pa die gevolgd worden hoe ze het eiland proberen te verlaten?
Kan haast niet joh, Naomi had de meest moderne apparatuur. Dat valt direct op.quote:Op donderdag 31 mei 2007 11:47 schreef Symer het volgende:
Ik zat te denken dat een Rousseau-flashback wel cool zou zijjn. Dat de ep dus begint in een schip, iedereen denken dat dat het reddingsschip is natuurlijk, wat dan ineens begint te schudden waarna ze op het eiland stranden...
groepsknuffel?quote:Op donderdag 31 mei 2007 16:02 schreef Kadesh het volgende:
Het gaat nog veel te lang duren voordat het weer verder gaat.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |