Ja 100! Tijd voor een feestje eigenlijk he! Wie haalt er bier, dan maak ik lekkere hapjes!!!!!!!quote:Op vrijdag 25 mei 2007 11:29 schreef LudoSanders het volgende:
100!
Zodadelijk komt me stagebegeleider en verder nog wat "vergaderen" over het nieuwe te voeren imago van het bedrijf. Redelijk relaxt dagje dus.
Nergens hoor, hij schijnt gewoon de heeeeeeele dag en nacht. Alleen nu zitten er gewoon ff (veel) wolken voor.......quote:
Het zonnetje schijnt hier volop! Het is nu 26 graden buiten.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 11:37 schreef Tezz het volgende:
[..]
Nergens hoor, hij schijnt gewoon de heeeeeeele dag en nacht. Alleen nu zitten er gewoon ff (veel) wolken voor.......![]()
13:45 ga ik weg ! Dus...bier zit er iig niet in. Maar tegen twaalven vanaaf ben ik hier wel weer ff. En dan neem ik er zeker één....of 2quote:Op vrijdag 25 mei 2007 11:35 schreef Tezz het volgende:
[..]
Ja 100! Tijd voor een feestje eigenlijk he! Wie haalt er bier, dan maak ik lekkere hapjes!!!!!!!![]()
(moet ik wel snel worden want BeeDee is zo weg volgens mij)
Wacht maar...het gaat veranderen vanuit het zuiden, dus jij bent als laatst aan de beurt vrees ikquote:Op vrijdag 25 mei 2007 11:39 schreef oranjekoek het volgende:
[..]
Het zonnetje schijnt hier volop! Het is nu 26 graden buiten.
Wentelteefjes ?quote:Op vrijdag 25 mei 2007 11:41 schreef Tezz het volgende:
Snel allemaal: noem een leuke lunchtip waar ik mijn dochter dadelijk mee kan verwennen...........
Van der Valk.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 11:41 schreef Tezz het volgende:
Snel allemaal: noem een leuke lunchtip waar ik mijn dochter dadelijk mee kan verwennen...........
ik doe niet meer mee hoor, in dit soor topicsquote:Op vrijdag 25 mei 2007 11:42 schreef Broekpaling het volgende:
Fokkers die 'heul' zeggen, of 'hendig sjiek'
Kijk Tezz, een racist!![]()
Mensen die mensen uit een andere provincie niet mogen zonder ze te kennen.![]()
OMG Van der Valk, daar wil ik nog niet eens dood gevonden worden!quote:Op vrijdag 25 mei 2007 11:43 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Van der Valk.![]()
En geef d'r nou is geen patat frikadel.![]()
Hoewel...is meer ontbijt eik..quote:
!!!!!! Goed plan!!!!!!!!!! Lekker met kaneel en suiker en gebakken appeltjes (check even de fruitmand.........quote:
Graag gedaan Ini Mini !!!quote:Op vrijdag 25 mei 2007 11:47 schreef Tezz het volgende:
[..]
!!!!!! Goed plan!!!!!!!!!! Lekker met kaneel en suiker en gebakken appeltjes (check even de fruitmand.........) erbij!!!!
Dankje Pino!
Ik kan daar zeer lekker eten.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 11:46 schreef Tezz het volgende:
[..]
OMG Van der Valk, daar wil ik nog niet eens dood gevonden worden!
For the record: ze lust geen patat en ook geen frikadel.
Doe eens normaal cultuur culinairbarbaar. Kom eens een keer bij mij eten, dan weet ik zeker dat je dat VAn der Valk spul nooit meer in je keeltje laat glijden.......quote:
Snackbar in de buurt ? 'T is bijna 12:00 !quote:Op vrijdag 25 mei 2007 11:48 schreef LudoSanders het volgende:
Ik heb zin in patat en een frikandel nu.
quote:Op vrijdag 25 mei 2007 11:48 schreef LudoSanders het volgende:
Ik heb zin in patat en een frikandel nu.
Ghege...dat hihi !!!! ja...quote:Op vrijdag 25 mei 2007 11:51 schreef Tezz het volgende:
Ik weet straks nog wel een leuk verhaal over Sesamstraat.....het was namelijk mijn bijnaam vroeger, hihi. Maar ik moet nu echt kind gaan halen.......
Op 150 meter.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 11:50 schreef BeeDee het volgende:
[..]
Snackbar in de buurt ? 'T is bijna 12:00 !![]()
Ze lust geen patat? Ik ken geen kinderen die dat niet lusten hahaquote:Op vrijdag 25 mei 2007 11:46 schreef Tezz het volgende:
[..]
OMG Van der Valk, daar wil ik nog niet eens dood gevonden worden!
For the record: ze lust geen patat en ook geen frikadel.
quote:Op vrijdag 25 mei 2007 11:52 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
![]()
Ook zo droog, was tijdje terug met m'n Pa ene weekje zwartwerken bij Subaru.![]()
Hij deed gewoon zijn ding wat hij dara altijd moet doen (aftersales) en ik was samen met m'n broerte in de garage bezig.
Komt m'n Pa naar beneden en zegt dat we een happie gaan eten want het is pauze, stappen we in de auto, nog geen 120 meter verder stopt hij bij een snackkeet. Die staat echt op een steenworp afstand. En een andere keer naar een luxere snackbar geweest en dar wat gegeten. Was zeer goed te doen daar in Aalsmeer.![]()
quote:Op vrijdag 25 mei 2007 11:47 schreef Tezz het volgende:
[..]
!!!!!! Goed plan!!!!!!!!!! Lekker met kaneel en suiker en gebakken appeltjes (check even de fruitmand.........) erbij!!!!
Dankje Pino!
Jeetje, de school is hier 2 km vandaan, meestal fiets ik haha. Als de auto er staat stap ik in de auto.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 11:54 schreef BeeDee het volgende:
[..]
Klinkt bekend...ik breng m'n dochter welleens met de auto naar school...zal ook niet veel verder dan 500 meter zijn
![]()
Vanaf het moment dat ze kon praten, vroeg Nena al om een frikandel in de patatzaak..quote:Op vrijdag 25 mei 2007 11:54 schreef oranjekoek het volgende:
[..]
Ze lust geen patat? Ik ken geen kinderen die dat niet lusten haha
hahaha, Als Tim de M van de Mc ziet begint ie te roepen, M van Milkshake he? Gaan we patatjes eten?quote:Op vrijdag 25 mei 2007 11:59 schreef BeeDee het volgende:
[..]
Vanaf het moment dat ze kon praten, vroeg Nena al om een frikandel in de patatzaak..![]()
quote:Op vrijdag 25 mei 2007 12:03 schreef oranjekoek het volgende:
[..]
hahaha, Als Tim de M van de Mc ziet begint ie te roepen, M van Milkshake he? Gaan we patatjes eten?
Als we ergens op visite gaan begint hij rond een uur of 3 al om patat te roepen. Sanne zegt alleen tat, en begint te gillen als ze de zak patat of de frituurpan ziet.
We komen er heel weinig, iedereen denkt dat we er heel vaak zitten.quote:Op vrijdag 25 mei 2007 12:04 schreef BeeDee het volgende:
[..]
Doet me aan die TV reclame denken...
Oh...kijk daar eens wat een mooi gebouw !![]()
Ja, die M herkennen ze verdomd snel ja..![]()
Ja zou ik ook moeten doen. Straks maar weer het zwembadje vullen, het is bloedheet hier.quote:
Je hoeft er maar een keer of 2 geweest te zijn en ze vergeten het nooit meerquote:Op vrijdag 25 mei 2007 12:08 schreef oranjekoek het volgende:
[..]
We komen er heel weinig, iedereen denkt dat we er heel vaak zitten.
Hij zit nu tom and jerry op youtube te kijken, hij zit naast me.
Nee we hebben allemaal een eigen pcquote:Op vrijdag 25 mei 2007 12:10 schreef BeeDee het volgende:
[..]
Je hoeft er maar een keer of 2 geweest te zijn en ze vergeten het nooit meer![]()
Op dezelfde PC....dan zal je wel commentaar krijgen als je wilt posten. Hop T&J weer ineens weg..![]()
Anyway...ltrz dus...![]()
quote:Op vrijdag 25 mei 2007 12:35 schreef the_legend_killer het volgende:
100 !
weer een jubileum in mijn rijke post history !!!!11 eins i!!!
Zo...ff opgeruimd in huis, op de franse slag..quote:Op vrijdag 25 mei 2007 12:41 schreef Tezz het volgende:
Nou, ze lust echt geen friet !Het is zelfs zo erg dat als wij een frietje eten, zij gaat zeuren om soep met groentjes er in (groentes dus)..............en ik hou zelf wel van een frietje dus het is niet dat ze het nooit voorgeschoteld heeft gekregen!!!!!!
Lunch was lekker trouwens.......ga nu ff koffiedrinken met mijn man, die komt net thuis van zijn vroege dienst.........
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |