quote:Op zondag 27 mei 2007 17:31 schreef CollinDH het volgende:
@Renesite:
Ja, da's ook mogelijk, jouw tekening zou staan voor een bad van ongeveer 190x80. Je hebt alleen de wastafel verkeerd om getekend.![]()
@RealZeus:
Dus jouw hoofdtoilet is ook geen zelfstandige ruimte meer ? Weet jij of dat eigenlijk wel mag volgens het huidige bouwbesluit ? (hoofdstuk 4.7)
Ik kan er niks over vinden. En ik ga niet weer verbouwen.quote:Op zondag 27 mei 2007 17:31 schreef CollinDH het volgende:
@RealZeus:
Dus jouw hoofdtoilet is ook geen zelfstandige ruimte meer ? Weet jij of dat eigenlijk wel mag volgens het huidige bouwbesluit ? (hoofdstuk 4.7)
Meeste tegels in een bouwmarkt zijn B-keuze , wil niet zeggen dat ze slecht zijn , maar meestal zit er nog wel eens een paar mm verschil in.quote:Op zondag 24 juni 2007 15:03 schreef Forno het volgende:
Ik heb geen ervaring met welke tegels what-so-ever, maar waarom zouden bouwmarkttegels niet goed zijn? Ze voldoen waarschijnlijk prima in een badkamer. Je moet ze natuurlijk wel conform opgave leverancier aanbrengen/verlijmen, anders scheurt zelfs de duurste tegel. Maar dat lijkt me logisch.
De wanden van een badkamer zijn gebonden aan een bepaalde waterdichtheid tot een hoogte van 2,1 meter (een toilet tot 1,2 meter). Dat staat in de NEN 2778 en is dus wettelijk verplicht.
Bijna alle tegels hebben die waterdichtheid van nature. Ik weet niet precies hoe het met stucwerk zit. Het zal vast kunnen met enige kunst en vliegwerk. Ik heb er geen ervaring mee, maar lijkt het me geen duurzame oplossing. Er hoeft waarschijnlijk maar 1 scheurtje, kras of deuk in het stucwerk te komen en er kan vocht in de wanden trekken. Ik zou er gewoon tegels in gooien.
Klinkt als een goed/mooi/leuk plan voor het plafond!!quote:Op woensdag 18 juli 2007 16:23 schreef CollinDH het volgende:
Als het goed is komt deze week een bijklussende badkamerbouwer langs om samen het renovatieplan verder uit te werken.
Plafond is nu 270cm hoog, beton en bladderd flink af (3 jaar geleden geschilderd) Een verlaagd plafond van hardhouten latten op ongeveer 245cm lijkt mij duurzamer en bovendien leuker. Daarin wat licht en daarboven de ventilatie en verwarmingsbuizen.
[afbeelding]
Met kieren ertussen, maar smallere nieuwe latten zonder schroeven. Of stroken multiplex.
Het zijn hier allemaal betonnen vloeren en bakstenen muren. Rechts-achter-naast de huidige WC-ruimte zit o.a. de kunststof standpijp. (niet op de plattegrond).quote:Op donderdag 19 juli 2007 19:58 schreef Enchanter het volgende:
Hoe ga je je afvoer van je toilet verplaatsen of zijn houten vloeren ?
Als ik een tip mag geven: Ga voor een thermostaatkraan. Wij hebben zo'n zelfde soort douchekraan die je daar rechts laat zien en we hebben ook niet zo'n grote doucheruimte. Hierdoor stoot je nogal eens met je arm tegen dat stangetje waarmee je de temperatuur van het water instelt waardoor je ineens een hete douche over je heenkrijgt. En dat is niet grappigquote:Op dinsdag 24 juli 2007 18:31 schreef CollinDH het volgende:
Afgelopen vrijdag is de badkamerbouwer langs geweest en hebben we een uitvoerige inventarisatie gemaakt.
Waarschijnlijk blijfven het 3 ruimtes en leggen we nieuwe afvoeren naar een nieuwe afvoerbuis onder het toiletframe door naar de standpijp. Douchevloer 10cm verhogen voor een nieuw afvoerputje e.d.
Als het goed is krijg ik deze week een planning en prijskaartje.
Inmiddels 100-en wastafel- en douchekranen e.d. bekeken, De serie Talis S van het Hansgrohe lijkt mij mooi minimalistisch en handig in gebruik. En toch nog aardig betaalbaar.
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 31 december 2007 11:50 schreef Stiemie het volgende:
[..]
Als ik een tip mag geven: Ga voor een thermostaatkraan. Wij hebben zo'n zelfde soort douchekraan die je daar rechts laat zien en we hebben ook niet zo'n grote doucheruimte. Hierdoor stoot je nogal eens met je arm tegen dat stangetje waarmee je de temperatuur van het water instelt waardoor je ineens een hete douche over je heenkrijgt. En dat is niet grappigEn een thermostaatkraan schijnt ook nog eens energie te besparen doordat je minder lang water hoeft te mengen voordat ie op de juiste temperatuur is.
quote:Op maandag 31 december 2007 09:37 schreef Marsepein het volgende:
Wat is dat links onderin de foto voor artistieke kerstboom?
Bijna alles is klaar !quote:Op woensdag 11 juni 2008 16:32 schreef maok het volgende:
Mijn excuses voor de kick. Maar ik vroeg mij af hoe het er mee staat...
leukquote:Op vrijdag 13 juni 2008 21:06 schreef CollinDH het volgende:
[..]
Bijna alles is klaar !
Bedoeling is om In augustus e.e.a. afteronden door zelf verlaagde plafonds te maken en de wanden te schilderen.
Foto's van het resultaat volgen binnen 1 week
quote:Op zondag 15 juni 2008 11:05 schreef CollinDH het volgende:
En zo is het toilet geworden:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 15 juni 2008 11:05 schreef CollinDH het volgende:
En zo is het toilet geworden:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Door een voorzetwandje aan de rechterkant is het toilet ietsje smaller geworden, is nu exact 2 tegels van 45cm breed. Pot zit express wat naar uit het midden vanwege fonteintje en stukje muur aan de rechterkant.
quote:Op zondag 15 juni 2008 16:32 schreef maok het volgende:
Strak gedaan! Door dat randje met mozaiek tegeltjes vind ik hem heel chic.
Of een tintje lichter. Wit zou ik niet doen juist omdat je tegels al wit zijn. Het ziet er niet zo sjiek uit als 2 materialen van dezelfde kleur in elkaar overgaan. Net of je geld voor de tegels op was, maar je toch de hele muur wit wou hebben... Als je een kleurtje kiest lijkt het meer een keuze dan een budgetkwestiequote:Op dinsdag 17 juni 2008 13:54 schreef maok het volgende:
Ik zou of de lichste kleur uit de mozaiek doen of gewoon wit.
muurtje naast de wasmachine wat minder breed maken (70 cm ofzo) zodat je een grotere opening krijgt naar je douche (meer ruimtelijk effect), dan een drain ipv een putje schuin tussen de tussenmuurtjes.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |