Mijn persoonlijke schatting is dat álle Fokkers een bredere kont hebben!!!quote:Op woensdag 23 mei 2007 20:38 schreef 2live het volgende:
[..]
het zou best eens kunnen dat een kwart van de Fokkers een dikkere kont heeft, of is dat te negatief.![]()
Jouw heerlijke kont is bij voorbaat goedgekeurd.quote:Op woensdag 23 mei 2007 20:38 schreef 2live het volgende:
[..]
het zou best eens kunnen dat een kwart van de Fokkers een dikkere kont heeft, of is dat te negatief.![]()
nou jij ben lekker positiefquote:Op woensdag 23 mei 2007 20:46 schreef demins het volgende:
[..]
Mijn persoonlijke schatting is dat álle Fokkers een bredere kont hebben!!!Op een enkele uitzondering na, natuurlijk...
![]()
Ik heb geen medelijden met Carlos!quote:Op woensdag 23 mei 2007 20:47 schreef Charmian het volgende:
Jaap is Carlos-obsessed, zielig hoor.
En dat baseer je op?quote:Op woensdag 23 mei 2007 20:46 schreef demins het volgende:
[..]
Mijn persoonlijke schatting is dat álle Fokkers een bredere kont hebben!!!Op een enkele uitzondering na, natuurlijk...
![]()
Dat waag ik even te betwijfelen... ik denk dat hij goed met Japie om zal kunnen gaan!quote:Op woensdag 23 mei 2007 20:48 schreef Disana het volgende:
quote:Op woensdag 23 mei 2007 20:37 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Ja hoor, hij stond er al.
.
.
[..]
Oh ja, ik zie het Ben benieuwd wie Jaap kiest, maar ik denk dat hij zelf wel inziet dat deze aardige meneer niet tegen 'm op kan.
Nou, hij is het dan toch geworden wegens meer ervaring. En inderdaad, geen van beiden zijn ze arrogant als Carlos. Dat is wel goed voor Jaap.quote:Op woensdag 23 mei 2007 20:41 schreef ericahysterica het volgende:
[..]
nou ja die trainers is een soort volk wat ik niet echt ken....die van vanmiddag had iets wat japio ontwapende. Die je nu hoort is ook heel bereidwillig. Wat beide sollicitanten samen hebben is dat zij niet zo ARRO zijn als Carlos en dat is dan weer een plus denk ik dan
kan je dat beargumenteren ?quote:Op woensdag 23 mei 2007 20:51 schreef daWeasel het volgende:
Okee, deze kerel is dus aangenomen. Ik weet zeker dat hij dikke vrienden gaat worden met Brian en Natasia, dus beinvloed door achter, mevrouw Flens haar zin.
Dat dacht ik al!quote:Op woensdag 23 mei 2007 20:50 schreef Joss-NL het volgende:
Hij neemt die gast aan... Hmm, vond het meer een meeprater, eigenlijk
Ja daar zit ik op te wachten, daarna kunnen de streams uit.quote:Op woensdag 23 mei 2007 20:52 schreef Desii het volgende:
Nog 10 minuten dan komt Joris ....
oh is dat jouw argumentquote:Op woensdag 23 mei 2007 20:52 schreef daWeasel het volgende:
Deze gast klinkt net als Brain onder de pammetjes, alleen net niet zo glijerig.
Waarom, vanwege zijn afkomst? Hij lijkt me toch een flink tandje hoger te staan op de ladder der beschaving hoor.quote:Op woensdag 23 mei 2007 20:51 schreef daWeasel het volgende:
Okee, deze kerel is dus aangenomen. Ik weet zeker dat hij dikke vrienden gaat worden met Brian en Natasia, dus beinvloed door achter, mevrouw Flens haar zin.
Mijn persoonlijke inschatting, dat zeg ik toch! Jij hoort er dus ook bij...quote:
quote:Op woensdag 23 mei 2007 20:46 schreef FdW het volgende:
[..]
Jouw heerlijke kont is bij voorbaat goedgekeurd.![]()
Jaap heeft terecht een Carlos trauma en wil niet nog zoiets meemaken.quote:Op woensdag 23 mei 2007 20:53 schreef Sense het volgende:
Jaap doet wel erg interessant voor iemand die alleen maar een trainer inhuurt om hem van zijn vetkwabben af te helpen. Alsof hij HRM-manager bij Ahold is.
Ik heb nu al medelijden met die arme PT![]()
Mwaoh, misschien wel. Maar meer omdat je weet dat alles in deze show geregisserd is. Verder vond ik het ook wel een relaxde kerel hoor. Ik vond dat ventje van vanmiddag juist wel geestig, vandaar.quote:Op woensdag 23 mei 2007 20:53 schreef Disana het volgende:
[..]
Waarom, vanwege zijn afkomst? Hij lijkt me toch een flink tandje hoger te staan op de ladder der beschaving hoor.
DIe staat morgen op OPSPORING VERZOCHTquote:Op woensdag 23 mei 2007 20:55 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Japio heeft een babbeltje met een indringer. De camera spot hem ook
[afbeelding]
ik snap niet dat een weldenkend mens aan zo n klus begint........quote:Op woensdag 23 mei 2007 20:53 schreef Sense het volgende:
Jaap doet wel erg interessant voor iemand die alleen maar een trainer inhuurt om hem van zijn vetkwabben af te helpen. Alsof hij HRM-manager bij Ahold is.
Ik heb nu al medelijden met die arme PT![]()
I know...maar ik kan maar geen sympathie voor Jaap opbrengen, terror of geen terror.quote:Op woensdag 23 mei 2007 20:54 schreef Disana het volgende:
[..]
Jaap heeft terecht een Carlos trauma en wil niet nog zoiets meemaken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |