Het is maar Havo hoorquote:Op woensdag 23 mei 2007 11:55 schreef mrkanarie het volgende:
Pcies, ik vind dat sommige mensen er een te grote drukte van maken. Ja, er kán iemand mee zijn vermoord en er kán een misdrijf mee zijn gepleegd, maar dat had ook nog wel tot vanmorgen vroeg kunnen wachten.
Luciano, je bent mijn held, petje af. Door jou is mijn nachtrust verstoord en zal ik vandaag minder presteren op mijn eindexamen natuurkunde. Hulde!![]()
Nou en, gaat om het principe dat mijn nachtrust is verstoord terwijl dat niet nodig was geweest.quote:
Ik kan alleen maar toejuichen dat mensen IRL de dupe worden van wat ze posten op Fokquote:Op woensdag 23 mei 2007 12:18 schreef mrkanarie het volgende:
Nou en, gaat om het principe dat mijn nachtrust is verstoord terwijl dat niet nodig was geweest.
Je weet niet wat er met het pistool is gedaan!!OMGPASOPhelp!!111 En de al lang uitgewiste vingerafdrukken hadden nog verder uitgewist kunnen worden. Daar mag je best een jaartje voor zakken.quote:Op woensdag 23 mei 2007 11:55 schreef mrkanarie het volgende:
[..]
Pcies, ik vind dat sommige mensen er een te grote drukte van maken. Ja, er kán iemand mee zijn vermoord en er kán een misdrijf mee zijn gepleegd, maar dat had ook nog wel tot vanmorgen vroeg kunnen wachten.
Luciano, je bent mijn held, petje af. Door jou is mijn nachtrust verstoord en zal ik vandaag minder presteren op mijn eindexamen natuurkunde. Hulde!![]()
No worries man.quote:Op woensdag 23 mei 2007 17:14 schreef erwindeheld het volgende:
[..]
Je weet niet wat er met het pistool is gedaan!!OMGPASOPhelp!!111 En de al lang uitgewiste vingerafdrukken hadden nog verder uitgewist kunnen worden. Daar mag je best een jaartje voor zakken.
Morgen een arrestatieteam in je slaapkamerquote:Op woensdag 23 mei 2007 17:22 schreef mrkanarie het volgende:
[..]
No worries man.Als er al een misdrijf mee is gepleegd is het nu toch al gebeurd en kan het niet worden teruggedraaid. Maar dat ding zit nu idd vol met mijn vingerafdrukken, zo be it.
En dan laten ze zeker een wapen liggen na de schietpartij en ben ik weer het haasje om 'm te vinden.quote:Op woensdag 23 mei 2007 17:23 schreef Slarioux het volgende:
[..]
Morgen een arrestatieteam in je slaapkamer.
Zal dat niet aan het feit liggen dat je gister met je "homies" bent wezen touren in je leenauto?? :pquote:Op woensdag 23 mei 2007 11:55 schreef mrkanarie het volgende:
[..]
Luciano, je bent mijn held, petje af. Door jou is mijn nachtrust verstoord en zal ik vandaag minder presteren op mijn eindexamen natuurkunde. Hulde!![]()
Ja redelijk, als ik mijn nachtrust volledig had gehad had ik misschien wel wat beter gescoord maar het zij zo.quote:Op woensdag 23 mei 2007 17:39 schreef MinderMutsig het volgende:
Ik kan hier wel om lachen eigenlijk.![]()
Hoe is je examen gegaan?![]()
Denk je wat zinnigs te kunnen zeggen? Lees dan eerst het hele topic.quote:Op woensdag 23 mei 2007 17:46 schreef Fastmatti het volgende:
Denk je dat het van de politie is? Ja, bel dan de Telegraaf of Peter R. de Vries en dat meen ik serieus.
politie gebruikt geen Glock'squote:Op woensdag 23 mei 2007 17:46 schreef Fastmatti het volgende:
Denk je dat het van de politie is? Ja, bel dan de Telegraaf of Peter R. de Vries en dat meen ik serieus.
En dat... doen ze dus wel.quote:Op woensdag 23 mei 2007 20:25 schreef Andyy het volgende:
politie gebruikt geen Glock's
alleen de Arrestatieteam(en Defensie) maar denk niet dat zij huurauto's huren
AT is politie slimmerik, maar die gebruiken inderdaad geen Glocks. Krijgsmacht en dus de KMAR gebruiken wel Glocks.quote:Op woensdag 23 mei 2007 20:25 schreef Andyy het volgende:
[..]
politie gebruikt geen Glock's
alleen de Arrestatieteam(en Defensie) maar denk niet dat zij huurauto's huren
standaard politie niet, die gebruiken WP5's, maar de arrestatie team gebruikt weldegelijk Glocksquote:Op woensdag 23 mei 2007 20:35 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
AT is politie slimmerik, maar die gebruiken inderdaad geen Glocks. Krijgsmacht en dus de KMAR gebruiken wel Glocks.
Die gebruiken dezelfde magazijnen. De 9mm magazijnen voor alle Glocks zijn uitwisselbaar. Mits ze lang genoeg zijn om in het model te passen natuurlijk.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 23:05 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Volgensmij van een Glock 18 of 18c (de 18c variant is volautomatisch en moeilijk aan te komen)
OK, excuus, ik dacht dat zij ook P5's droegen, AT is in ieder geval geen krijgsmacht.quote:Op woensdag 23 mei 2007 20:37 schreef Andyy het volgende:
[..]
standaard politie niet, die gebruiken WP5's, maar de arrestatie team gebruikt weldegelijk Glocks
http://www.arrestatieteam.nl/artikelen/glockvoorats.php
18 is sowieso vol automatisch en C staat voor compensated (compensator op de loop)quote:Op dinsdag 22 mei 2007 23:05 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Volgensmij van een Glock 18 of 18c (de 18c variant is volautomatisch en moeilijk aan te komen)
Hoeveel aangerande en gedode zusjes heb jij dankzij een magazijn?quote:Op woensdag 23 mei 2007 11:30 schreef luciano het volgende:
Dacht ik al dit soort reacties ........... lees dat stukje over dat kleine aangerande en gedode zusje nog eens , en denk nog 1 keertje na..........
Dat je in dit geval de politie belt is misschien wat overdreven, maar je hebt wel een punt. Het zou met een misdaad te maken kunnen hebben gehad, alhoewel de kans daarop niet zo groot is.quote:Op woensdag 23 mei 2007 20:35 schreef luciano het volgende:
Ik heb gewoon gedaan wat idd ELKE burger zou moeten doen in dit geval , daar mrkanarie NIET zelf had aangegeven , ( na diverse malen gevraagd te zijn hiernaar ..... ) dat hij überhaupt van plan was om er ZELF mee naar de politie te gaan .
En ja , het misdrijf kan dan al gepleegd zijn , maar je had zo wijs moeten zijn om het niet aan jan en alleman te geven , met de daaraan verbonden valse vingerafdrukken nu. Enig lichtpuntje kan nu nog zijn , dat de vorige huurder van de auto een verklaring kan gaan afleggen , of de vorige vorige , of de beheerder van het wagenpark waartoe de leenauto behoort .
Lijkt me dat ik het enige en juiste heb gedaan , en NOGMAALS ..........
HULDE aan de snelle response van politie Twenthe en de internetprovider , welke heeft moeten meewerken aan het verkrijgen van je woonadres .
Zaak gesloten wat mij betreft ( ik had nog willen vragen hoe je examen is gegaan , maar dat heb ik al gelezen nu ) , sterkte , en beter nadenken voortaan.
Ik ben zelfs ZO"N moraalridder , dat wat mij betreft er een GIGAGROTE nederlandse site wordt opgericht door justitie , waarop ELKE burger die een beveiligingscamera heeft met daarop beelden van WELK INCIDENT OF MISDRIJF dan ook , zich toegang mag verschaffen , en de beelden , HET LIEFST BINNEN 1 UUR daarop mag plaatsen .
Dit wordt dan een site met MEGAHITS , maar ook garandeer ik je dat 50% van ALLE zaken wordt opgelost dan .
Maar helaas zeiken nog steeds te veel burgers over de wet op de privacy.......
ALS JE FUKKIN NIKS TE VERBERGEN HEBT , HOEF JE OOK NIETS TE VREZEN !
Ga hier maar eens met zijn allen over discussieren ........ ik ben klaar in dit topic.
Het gaat over een magazijn.quote:Op woensdag 23 mei 2007 20:48 schreef Evil_Jur het volgende:
Dat je in dit geval de politie belt is misschien wat overdreven, maar je hebt wel een punt. Het zou met een misdaad te maken kunnen hebben gehad, alhoewel de kans daarop niet zo groot is.
Door dit soort paniekerige reacties krijg je dat wel helaas. Ik zie niet in waarom (als het verhaal uberhaubt waar is) TS niet de gelegenheid kreeg om het magazijn zelf in te leveren.quote:Als je maar niet iedere keer de politie belt wanneer je een wapen op fok ziet, er posten hier genoeg legale wapenbezitters...
Dat lijkt me niet zo heel moeilijk.quote:Op woensdag 23 mei 2007 20:57 schreef Repeat het volgende:
Maareh hoe is de politie dan aan zn naam en adres ed gekomen?
Stakker.quote:Op woensdag 23 mei 2007 20:35 schreef luciano het volgende:
ALS JE FUKKIN NIKS TE VERBERGEN HEBT , HOEF JE OOK NIETS TE VREZEN !
Niks stakker, het wordt is tijd dat we elkaar weer een beetje mogen gaan helpen/corrigeren hier in Nederland, het is alleen maar ikke ikke ikke.quote:
Tussen helpen en iedereen als verdachte beschouwen zit nogal een afstand.quote:Op woensdag 23 mei 2007 21:31 schreef TC_Artemis het volgende:
[..]
Niks stakker, het wordt is tijd dat we elkaar weer een beetje mogen gaan helpen/corrigeren hier in Nederland, het is alleen maar ikke ikke ikke.
wat een vieze nsb'er ben je!quote:Op woensdag 23 mei 2007 20:35 schreef luciano het volgende:
--vuige praktijken--
Kneus. Ultieme kneus. Jij bepaalt niet of wat je hebt te verbergen is, dat doet de overheid voor je. Wat vandaag legaal is is morgen strafbaar, en ga je jezelf dan ook aangeven, omdat je de verkeerde partij steunt? Hulde aan het opheffen van alle privacy wetgeving!quote:Op woensdag 23 mei 2007 20:35 schreef luciano het volgende:
ALS JE FUKKIN NIKS TE VERBERGEN HEBT , HOEF JE OOK NIETS TE VREZEN !
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |