Die 200 euro is dat enkel voor eten en drinken? Is zeker te doen.quote:Op donderdag 31 mei 2007 22:18 schreef gio_hardcore het volgende:
Oja nog een update: ik ga waarschijnlijk maandag nog ff kijken met een bouwkundige, kijken of er in de nabije toekomst nog (hoge) kosten te verwachten zijn.
Dat vroeg ik me ook af, maar ik denk dat alle vaste lasten buiten de hypotheek hier al vanaf getrokken zijn??quote:Op donderdag 31 mei 2007 23:27 schreef Suzziieee het volgende:
Ik snap de rekensom ook niet...
Hoe kan een hypotheekverstrekker accoord gaan met zo'n hypotheek nadat je al je vaste lasten betaald hebt nog maar 200 euro over hebt??Wat klopt er niet vraag ik me dan af..
Mijn relatie is dus gestrand,restant hypotheek is 2 ton,hypotheek omzetten naar aflossingsvrij.. kom ik netto zo op 600 euro...vaste lasten erbij...dan hou ik zo 400 a 500 euro over voor de rest.En het is nog maar de vraag of ik alles op mijn naam gezet krijg omdat het restant hypotheek zo ongeveer 6,5 x mijn jaarsalaris is...
Dus of jij verdient veeeel minder als ik...en hoe krijg je het dan voor elkaar om een hypotheek te krijgen?? of... je maandlasten zijn veels te hoog?? Ik snap het iig niet
Dat komt omdat blijkbaar veel mensen persé daar willen wonen.quote:Op donderdag 31 mei 2007 17:20 schreef Robar het volgende:
199.000????
In en rond Haarlem zou je zeker 400.000-500.000 betalen voor hetzelfde huis!
400 euro per maand en daar moet je nog van eten?quote:Op vrijdag 1 juni 2007 08:16 schreef gio_hardcore het volgende:
Nee, maar de situatie is ook veranderd. Ik heb nu minimaal 400 per maand over. Dat moet m.i. wel te doen zijn, niet?
Ach, ik ben hier geboren en getogen en mijn complete familie woont binnen een straal van maximaal 50 kilometer.quote:Op vrijdag 1 juni 2007 09:12 schreef maedel het volgende:
[..]
Dat komt omdat blijkbaar veel mensen persé daar willen wonen.
Hier in Limburg kun je tenminste nog fatsoenlijk wonen. Dan maar niet aan zee
zou ik erg knap vinden om met zn 2en van 40euro in de week te kunnen eten en drinken.quote:Op vrijdag 1 juni 2007 09:25 schreef Robar het volgende:
[..]
400 euro per maand en daar moet je nog van eten?
Reken hier maar op minimaal 40 euro per week boodschappen.
Hij is toch in zijn eentje????????quote:Op vrijdag 1 juni 2007 09:42 schreef truttebosje het volgende:
[..]
zou ik erg knap vinden om met zn 2en van 40euro in de week te kunnen eten en drinken.
wij zijn dan met zn 5-en.
en ik geef toe dat mijn kids nogal last hebben van lintwormen ofzo,
tenminste ik heb geen andere verklaring voor het feit dat ze met gemak 8 boterhammen tussen de middag wegwerken.
en `s avonds rustig 3 x opscheppen met hun prak(en toch zo dun blijven)
maar als we zo goedkoop mogelijk boodschappen doen door het meeste bij de Lidl enzo te halen, dan redden we het net met 150eurie per week.
??????quote:Op vrijdag 1 juni 2007 10:20 schreef Swiffer het volgende:
1 tip, gooi NOOIT en te nimmer je eigen geld in je hypotheek, dat krijg je NOOIT meer eruit.
Wat al gezegd is... Dat geld wordt niet ingelegd. Jouw ouders staan met hun huis garant voor de overige 40 duizend extra. Als je huis verkocht MOET worden en je komt tekort, dan worden je ouders er op aangesproken.quote:Op vrijdag 1 juni 2007 11:54 schreef gio_hardcore het volgende:
Hhmm op die manier ja. Dat zou ik inderdaad eens kunnen voorstellen aan mijn ouders. Ik krijg zelf een max hypo van 175.000 ofzo. Er zou dus idd nog rond de 35 bij moeten voor een huis van 2 ton. Dat geld wilde ik gewoon zelf erin duwen, maar voor jouw redenering is ook wat te zeggen. Moet ik alleen mijn pa en ma zo gek krijgen. Daarnaast moet ik ook kijken dat de maandlasten niet te hoog worden dan. Ik zal eens een afspraak bij die hypotheker maken, wellicht word ik daar wijzer.
Wijze woorden!quote:Op vrijdag 1 juni 2007 14:41 schreef gio_hardcore het volgende:
. Maar goed, beter dat dan dadelijk ergens aan vast zitten wat jarenlang sparen teniet doet.
Die rijd ik op de zaakquote:Op vrijdag 1 juni 2007 15:06 schreef Swiffer het volgende:
of je koopt een auto..
Ach, mijn vorige auto heb ik voor 8000 euro gekocht en 3 jaar later voor 6500 weer ingeruild, verkocht ik hem particulier, dan had ik er nog wel 7000 voor gevangen. Dat is geen slechte investering hoorquote:Op vrijdag 1 juni 2007 15:09 schreef gio_hardcore het volgende:
[..]
Die rijd ik op de zaak, bovendien is een auto de meest waardeloze investering die je überhaupt kunt doen. Zelden dat iets in het eerste jaar (eerste week), zoveel minder waard wordt als een auto.
Ik reageerde op de afschrijving van een auto, dat valt dus wel mee wanneer je goed nadenkt voor je een auto koopt.quote:Op vrijdag 1 juni 2007 15:18 schreef Swiffer het volgende:
robar, je auto kost toch altijd geld of niet dan?
laat staan onderhoud...
en je kunt ook met een auto van 200 euro anderhalf jaar tot 3 jaar rijden, in plaats van dat het je meer dan 1000 euro kost.. dus wat is dan een goede investering?
Als je een maximale hypotheek kan krijgen van 175000 zou ik echt het overige geld niet zelf bijleggen hoor. Met dat geld kan je een compleet huis verbouwen tot een paleis.quote:Op vrijdag 1 juni 2007 11:54 schreef gio_hardcore het volgende:
Hhmm op die manier ja. Dat zou ik inderdaad eens kunnen voorstellen aan mijn ouders. Ik krijg zelf een max hypo van 175.000 ofzo. Er zou dus idd nog rond de 35 bij moeten voor een huis van 2 ton. Dat geld wilde ik gewoon zelf erin duwen, maar voor jouw redenering is ook wat te zeggen. Moet ik alleen mijn pa en ma zo gek krijgen. Daarnaast moet ik ook kijken dat de maandlasten niet te hoog worden dan. Ik zal eens een afspraak bij die hypotheker maken, wellicht word ik daar wijzer.
quote:Bijkomend nog 2 andere vragen:
- De vorige bewoners hebben de badkamer en een kleinere slaapkamer omgewisseld, ten behoeve van een grotere badkamer. Nu zit er een hele sjieke radiator op die badkamer, echter het leidingwerk loopt dwars over de zolder. Kan ik dit infrezen en dus wegwerken?
- Gerelateerd aan vorige vraag: Wat kost het ongeveer om een vaste trap te creeeren? Als ik die leidingen uit vorige vraag weggewerkt krijg, wil ik die zolder ook volwaardig benutten.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |