Nee, maar je weet dan wel bijvoorbeeld wie het overleven en wie niet.quote:Op donderdag 24 mei 2007 12:59 schreef Etcetera het volgende:
HP is zóveel meer dan de laatste bladzijde, als je die leest weet je toch niet hoe het verhaal is gegaan
Geen idee wat de spoiler policy hier is, dus voor de zekerheid:quote:Op donderdag 24 mei 2007 13:02 schreef MevrouwLili het volgende:
Er gaat bij Rowling echt niet iemand op de laatste pagina dood. Tot nu toe vonden de grootste gevechten zo'n beetje op 3/4 plaats, dus ik neem aan dat dat nu ook zo zal zijn.
Maar zou wel naaierig zijn ja, wanneer iemand dat flikt.... Ik zorg gewoon dat ík de 1e ben
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Emotionele exclusiviteit monogamie-adept
Ja, volgens mij wel.quote:Op donderdag 24 mei 2007 13:08 schreef MevrouwLili het volgende:
Heeft Rowling dat bevestigd?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ja, die met de ballen in de bek.
Ok, jij bent een échte fan.quote:Op donderdag 24 mei 2007 13:20 schreef Biancavia het volgende:
Ik ben blij dat het af is trouwens, want ik met mijn deterministische denken was ik al jarenlang bang dat Rowling een ongeluk zou krijgen, of op een andere manier opeens dood zou gaan.
Nu ligt het vast niet meer in de kluis, want het boek is af.quote:Op donderdag 24 mei 2007 13:22 schreef Thisbe het volgende:
[..]
Ok, jij bent een échte fan.![]()
Nu maar hopen dat anderen de code van de kluis weten als ze morgen onder een bus komt.![]()
Dus de drukker kan het boek al lezen!quote:Op donderdag 24 mei 2007 13:25 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Nu ligt het vast niet meer in de kluis, want het boek is af.
Dus waarschijnlijk ligt het al wel bij de drukker.
Welke boekhandels zijn er 's nachts open?quote:Op donderdag 24 mei 2007 13:40 schreef Roellio het volgende:
Ik ga 'm 's nachts bij de boekhandel halen. Kan ik tegelijkertijd die kneuzen met puntmutsen en bezems pesten!
Ja! De illlustratoren van de covers hebben de boeken ook al gelezen!quote:Op donderdag 24 mei 2007 13:36 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Dus de drukker kan het boek al lezen!
Dan heb ik toch de verkeerde baan.quote:Op donderdag 24 mei 2007 13:41 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Ja! De illlustratoren van de covers hebben de boeken ook al gelezen!
En Stephen Fry heeft hem waarschijnlijk al voorgelezen voor het audio book.quote:Op donderdag 24 mei 2007 13:41 schreef Biancavia het volgende:
Ja! De illlustratoren van de covers hebben de boeken ook al gelezen!
De vertalers krijgen hem ook pas op 21 juli.quote:Op donderdag 24 mei 2007 13:47 schreef MevrouwLili het volgende:
Ik wou dat ik illustrator, vertaler of drukker was... hihi
Avada Kedavra!quote:Op donderdag 24 mei 2007 14:12 schreef Koningin het volgende:
Als die mensen iets laten uitlekken, zal er wel de doodstraf op staan ofzo...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |