Alle flashbacks in de serie zijn nog niet gebeurd! Het zijn flashforwards. Jack en Kate zijn van het eiland gekomen. Hoe weten we nog niet maar ze komen er vanaf. Alleen Jack voelt zich knap waardeloos (zoals Ben zegt op het eiland). Hij wil terug! Er is ook een 3e persoon van het eiland gekomen waarschijnlijk en die ligt in de kist. Wie dat is, is ook onbekend.quote:Op donderdag 24 mei 2007 11:57 schreef Richardfun het volgende:
Ik snap het einde absoluut niet. Wie wil dat even uitleggen...?
Alleen de flashbacks in deze aflevering waren flashforwards. Als alle flashbacks in de hele serie nog moeten gebeuren snap ik het niet meerquote:Op donderdag 24 mei 2007 12:00 schreef chansadres het volgende:
[..]
Alle flashbacks in de serie zijn nog niet gebeurd! Het zijn flashforwards. Jack en Kate zijn van het eiland gekomen. Hoe weten we nog niet maar ze komen er vanaf. Alleen Jack voelt zich knap waardeloos (zoals Ben zegt op het eiland). Hij wil terug! Er is ook een 3e persoon van het eiland gekomen waarschijnlijk en die ligt in de kist. Wie dat is, is ook onbekend.
Ik dacht eerst dat bij het einde dat dit eindelijk de echte huidige tijd was en dat alles op het eiland tot nu toe 1 grote flashback was.quote:Op donderdag 24 mei 2007 11:55 schreef Mirel het volgende:
Jammer dat Mr Friendly dood is, hij zou een overloper kunnen worden. Wie had trouwens al een idee dat Jack's flashbacks eigenlijk flashforwards waren. :d
Ja, dat bedoelde ik maar ik mistypte door het enthousiasme...quote:Op donderdag 24 mei 2007 12:07 schreef Symer het volgende:
[..]
Alleen de flashbacks in deze aflevering waren flashforwards. Als alle flashbacks in de hele serie nog moeten gebeuren snap ik het niet meer![]()
Wie zegt dat IEDEREEN van het eiland isquote:Op donderdag 24 mei 2007 12:28 schreef Symer het volgende:
Denk Ben. Als het Sawyer was zouden er wel mensen zijn geweest (Hurley bijv).
Maar er zijn ook Others met de naam van een filosoof, en ik kan me voorstellen dat Ben een andere naam heeft aangenomen om lastige vragen te voorkomen.quote:Op donderdag 24 mei 2007 12:39 schreef chansadres het volgende:
[..]
Wie zegt dat IEDEREEN van het eiland is
Enige wat we weten is dat Jack en Kate het hebben gehaald.
Op Lostpedia hebben ze het krantenberichtje uitvergroot en verduidelijkt. De voornaam begint met de J. Dit sluit wat mensen uit. Grote kanshebbers zijn dus James (Sawyer, de reden dat Jack verbaasd is dat ze er niet is op de begrafenis), Juliet en John Locke. Ook als mogelijkheid word Jacob beschouwd maar dat vind ik erg vaag.
Na de J is het niet leesbaar maar het volgende woord eindigd met nthem. Als dit het laatste gedeelte van zijn achternaam is, kan de naam Jeremy Bentham zijn. Dit is een bekende filosoof. Veel namen van Losties etc. zijn filosofen. Dus een goede mogelijkheid.
Toen hij dat zei keek die andere arts vol meelij. Ik denk dus dat Jack de dood van zijn vader verdringt.quote:Op donderdag 24 mei 2007 12:44 schreef chansadres het volgende:
Het viel me op dat tijdens de Flashforward Jack zegt van: Ga naar mijn vader boven en kijk wie er dronkerder is. Leeft zijn vader dan ineens weer?
Sounds reasonable.quote:Op donderdag 24 mei 2007 12:47 schreef Symer het volgende:
[..]
Toen hij dat zei keek die andere arts vol meelij. Ik denk dus dat Jack de dood van zijn vader verdringt.
Of hij was gewoon te dronken om zich alles te herinneren.
Er konden aan dat ruitje misschien nog stukjes glas zitten en dan hij zou een beetje bloeden.quote:Op donderdag 24 mei 2007 13:01 schreef splendor het volgende:
Waarom zwom charly trouwens niet gewoon door dat ruitje naar buiten en aan de onderkant het onderwaterstation weer in.
De ruimte liep vol met water, en daar zat flink wat druk achter. Daar kun je echt niet tegen in zwemmen.quote:Op donderdag 24 mei 2007 13:01 schreef splendor het volgende:
Waarom zwom charly trouwens niet gewoon door dat ruitje naar buiten en aan de onderkant het onderwaterstation weer in.
Ik had dat idee aan het begin van ep22 gelijk al, maar ik vond bij nader inzien Jack's baard te donker ivm de grijzige baard die ie op het eiland heeftquote:Op donderdag 24 mei 2007 11:55 schreef Mirel het volgende:
Jammer dat Mr Friendly dood is, hij zou een overloper kunnen worden. Wie had trouwens al een idee dat Jack's flashbacks eigenlijk flashforwards waren. :d
Die nieuwe hoofd chief, heeft zijn pa vervangen.. jack moet dus wel zo dronken zijn dat hij niet kan herrineren ofzo?quote:Op donderdag 24 mei 2007 12:44 schreef chansadres het volgende:
Het viel me op dat tijdens de Flashforward Jack zegt van: Ga naar mijn vader boven en kijk wie er dronkerder is. Leeft zijn vader dan ineens weer?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |