Yup, het is een FF-extention die je dus per browser/pc moet installeren.quote:Op maandag 11 juni 2007 12:55 schreef Licko het volgende:
werkt dat greasemonkey script alleen als je daadwerkelijk met firefox browst?
en moet het geinstalleerd worden op elke pc waar je muziek op luistert?
ok, bedanktquote:Op maandag 11 juni 2007 12:57 schreef cosmick het volgende:
[..]
Yup, het is een FF-extention die je dus per browser/pc moet installeren.
Ik heb geen ervaring met Safari. Voor FF geldt iig: je moet eerst die Greasemonkey installeren (die aap verschijnt dan rechtsonderin je brower, als je er op klikt dan kun je 'm aan- en uitzetten). Daarna kun je het script installen en voilaquote:Op maandag 11 juni 2007 12:59 schreef Licko het volgende:
[..]
ok, bedankt
en alleen installeren is voldoende? surf meestal met safari
Swingquote:Op maandag 11 juni 2007 14:17 schreef MaJo het volgende:
Ik snap het nog steeds nietWat is de username dan in deze link: http://imagegen.last.fm/basic10/artists/10/Swing.gif ?
Ah ok, zat al te zoeken en snapte het nietquote:
Dat is wel de bedoeling, maar het wordt niet heel geregeld bijgewerkt.quote:Op maandag 11 juni 2007 13:39 schreef Big_Boss_Man het volgende:
Houdt 'rolling year' bij charts gewoon de afgelopen 12 maanden in?
quote:Op maandag 11 juni 2007 16:12 schreef Frollo het volgende:
Hebben jullie dat ook wel eens? Dat je een niet zo heel erg standaard kanaal op last.fm radio zit te luisteren, zoals in mijn geval bijvoorbeeld 'similar to Maria Callas', en dat ie dan na een track of tien, vijftien stopt met de mededeling 'Not enough content to play the station'? Maar dat als je dan meteen weer op play drukt, hij toch weer gewoon verder gaat?
Ik heb niet dat ik naar 'similar to Maria Callas' - radio luister, maar dat andere komt me wel bekend voor, jaquote:Op maandag 11 juni 2007 16:12 schreef Frollo het volgende:
Hebben jullie dat ook wel eens? Dat je een niet zo heel erg standaard kanaal op last.fm radio zit te luisteren, zoals in mijn geval bijvoorbeeld 'similar to Maria Callas', en dat ie dan na een track of tien, vijftien stopt met de mededeling 'Not enough content to play the station'? Maar dat als je dan meteen weer op play drukt, hij toch weer gewoon verder gaat?
Het is maar goed dat ik mijn stats al twee maal in drie jaar tijd heb gereset, anders was ik nu denk ik al voorbij de 60.000 geweest.quote:
quote:Op maandag 11 juni 2007 19:52 schreef cafca het volgende:
Ik heb niet dat ik naar 'similar to Maria Callas' - radio luister, maar dat andere komt me wel bekend voor, ja
quote:Op maandag 11 juni 2007 21:39 schreef Reena het volgende:
Enne...ik luister niet naar radio similar to Maria Callas, niet dat het uitmaakt...maar ehm...dat wilde ik toch even kwijt
Stelletje barbaren!quote:Op maandag 11 juni 2007 21:42 schreef BloodyLotte het volgende:
Ik vind Maria Callas nou ook niet echt iets dat ik in mijn playlist terugvind. Maar ieder zo z'n ding.
Luistertip: er is meer dan alleen de Peppers en Coldplay, hoor!
dank u!quote:
neen, dank uquote:[afbeelding]Luistertip: er is meer dan alleen de Peppers en Coldplay, hoor!
Ongetwijfeld! Maar ik heb toch teveel breekbaar glas in huis om naar Maria Callas te luisteren.quote:Op maandag 11 juni 2007 21:59 schreef Frollo het volgende:
Stelletje barbaren!
[afbeelding]Luistertip: er is meer dan alleen de Peppers en Coldplay, hoor!
Thanks...en die twee heb ik volgens mij niet eens op mijn profiel staanquote:Op maandag 11 juni 2007 21:59 schreef Frollo het volgende:
Stelletje barbaren!
[afbeelding]Luistertip: er is meer dan alleen de Peppers en Coldplay, hoor!
Ik had het gisteren na een halfuurtje Grobbel, ik ging happy over naar Bukgeit maar die had helemaal geen content om te playen. Zucht, soms zijn die kleine rot-insecten erg frustrerend, voorals als je niet thuis werkzaam bent.quote:Op donderdag 14 juni 2007 16:25 schreef Frollo het volgende:
"There is not enough content to play this station"
Right, al na drie kwartier is de IDM op?
Neequote:Op dinsdag 12 juni 2007 14:43 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Heb je die i-pod plugin nou al werkende gekregen?
I-pod plugin?quote:Op dinsdag 12 juni 2007 14:43 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Heb je die i-pod plugin nou al werkende gekregen?
Ergens vanavondquote:Op zondag 17 juni 2007 17:36 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
kick!
waneer update ie mn charts nou
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |