Yup, het is een FF-extention die je dus per browser/pc moet installeren.quote:Op maandag 11 juni 2007 12:55 schreef Licko het volgende:
werkt dat greasemonkey script alleen als je daadwerkelijk met firefox browst?
en moet het geinstalleerd worden op elke pc waar je muziek op luistert?
ok, bedanktquote:Op maandag 11 juni 2007 12:57 schreef cosmick het volgende:
[..]
Yup, het is een FF-extention die je dus per browser/pc moet installeren.
Ik heb geen ervaring met Safari. Voor FF geldt iig: je moet eerst die Greasemonkey installeren (die aap verschijnt dan rechtsonderin je brower, als je er op klikt dan kun je 'm aan- en uitzetten). Daarna kun je het script installen en voilaquote:Op maandag 11 juni 2007 12:59 schreef Licko het volgende:
[..]
ok, bedankt
en alleen installeren is voldoende? surf meestal met safari
Swingquote:Op maandag 11 juni 2007 14:17 schreef MaJo het volgende:
Ik snap het nog steeds nietWat is de username dan in deze link: http://imagegen.last.fm/basic10/artists/10/Swing.gif ?
Ah ok, zat al te zoeken en snapte het nietquote:
Dat is wel de bedoeling, maar het wordt niet heel geregeld bijgewerkt.quote:Op maandag 11 juni 2007 13:39 schreef Big_Boss_Man het volgende:
Houdt 'rolling year' bij charts gewoon de afgelopen 12 maanden in?
quote:Op maandag 11 juni 2007 16:12 schreef Frollo het volgende:
Hebben jullie dat ook wel eens? Dat je een niet zo heel erg standaard kanaal op last.fm radio zit te luisteren, zoals in mijn geval bijvoorbeeld 'similar to Maria Callas', en dat ie dan na een track of tien, vijftien stopt met de mededeling 'Not enough content to play the station'? Maar dat als je dan meteen weer op play drukt, hij toch weer gewoon verder gaat?
Ik heb niet dat ik naar 'similar to Maria Callas' - radio luister, maar dat andere komt me wel bekend voor, jaquote:Op maandag 11 juni 2007 16:12 schreef Frollo het volgende:
Hebben jullie dat ook wel eens? Dat je een niet zo heel erg standaard kanaal op last.fm radio zit te luisteren, zoals in mijn geval bijvoorbeeld 'similar to Maria Callas', en dat ie dan na een track of tien, vijftien stopt met de mededeling 'Not enough content to play the station'? Maar dat als je dan meteen weer op play drukt, hij toch weer gewoon verder gaat?
Het is maar goed dat ik mijn stats al twee maal in drie jaar tijd heb gereset, anders was ik nu denk ik al voorbij de 60.000 geweest.quote:
quote:Op maandag 11 juni 2007 19:52 schreef cafca het volgende:
Ik heb niet dat ik naar 'similar to Maria Callas' - radio luister, maar dat andere komt me wel bekend voor, ja
quote:Op maandag 11 juni 2007 21:39 schreef Reena het volgende:
Enne...ik luister niet naar radio similar to Maria Callas, niet dat het uitmaakt...maar ehm...dat wilde ik toch even kwijt
Stelletje barbaren!quote:Op maandag 11 juni 2007 21:42 schreef BloodyLotte het volgende:
Ik vind Maria Callas nou ook niet echt iets dat ik in mijn playlist terugvind. Maar ieder zo z'n ding.
Luistertip: er is meer dan alleen de Peppers en Coldplay, hoor!
dank u!quote:
neen, dank uquote:[afbeelding]Luistertip: er is meer dan alleen de Peppers en Coldplay, hoor!
Ongetwijfeld! Maar ik heb toch teveel breekbaar glas in huis om naar Maria Callas te luisteren.quote:Op maandag 11 juni 2007 21:59 schreef Frollo het volgende:
Stelletje barbaren!
[afbeelding]Luistertip: er is meer dan alleen de Peppers en Coldplay, hoor!
Thanks...en die twee heb ik volgens mij niet eens op mijn profiel staanquote:Op maandag 11 juni 2007 21:59 schreef Frollo het volgende:
Stelletje barbaren!
[afbeelding]Luistertip: er is meer dan alleen de Peppers en Coldplay, hoor!
Ik had het gisteren na een halfuurtje Grobbel, ik ging happy over naar Bukgeit maar die had helemaal geen content om te playen. Zucht, soms zijn die kleine rot-insecten erg frustrerend, voorals als je niet thuis werkzaam bent.quote:Op donderdag 14 juni 2007 16:25 schreef Frollo het volgende:
"There is not enough content to play this station"
Right, al na drie kwartier is de IDM op?
Neequote:Op dinsdag 12 juni 2007 14:43 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Heb je die i-pod plugin nou al werkende gekregen?
I-pod plugin?quote:Op dinsdag 12 juni 2007 14:43 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Heb je die i-pod plugin nou al werkende gekregen?
Ergens vanavondquote:Op zondag 17 juni 2007 17:36 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
kick!
waneer update ie mn charts nou
Jawel hoor, kijk even onder het kopje chartsquote:
quote:1 Me First and the Gimme Gimmes 24
2 30 Seconds to Mars 22
3 Tool 18
4 Red Hot Chili Peppers 16
4 Bowling for Soup 16
6 Mute Math 14
6 Mark Ronson 14
6 Less Than Jake 14
9 Bullet For My Valentine 13
9 N*E*R*D 13
Klopt, die haal ik er altijd tussenuit.quote:Op zondag 17 juni 2007 20:36 schreef morgane het volgende:
Waarvandaan copy-pasten jullie die lijstjes? Krijg er zelf een hoop spaties en 'play' tussen.
Kijk dan op de sitequote:Op zondag 17 juni 2007 21:34 schreef Vork het volgende:
Hey, ik wil ook en up-to-date lijstje!
Ja en nu ineens wel. De huftersquote:
De My recommendations station hield er hier al vrij snel mee op met dezelfde melding. Maar dan midden in een nummerquote:Op donderdag 14 juni 2007 16:25 schreef Frollo het volgende:
"There is not enough content to play this station"
Right, al na drie kwartier is de IDM op?
Daarvoor ook al hoor, maar als de lijst net geupdate is staat ie niet meteen op je profiel maar wel onder je charts. Even een pagina doorklikken dus en dan zie je de recente lijstquote:
Ik heb er nog twee uit begin jaren 80 die ik recentelijk van cassettebandje naar mp3 gezet hebquote:Op maandag 18 juni 2007 09:25 schreef Frollo het volgende:
[b]Top Artists for the week ending 17 Jun 2007
opgesnord naar aanleiding van het 80's themaforum; jammer alleen dat er via de gebruikelijke kanalen voornamelijk afleveringen uit 2000 te vinden zijn.
Heb je jouw fan ranking-lijstje zelf geknipt en geplakt of is die te genereren?quote:Op maandag 18 juni 2007 16:26 schreef Frollo het volgende:
Mijn fan rankings op 18 juni 2007
Positie in mijn overall-lijst, artiest, (#fan), plays
Ouderwetsch handwerk.quote:Op maandag 18 juni 2007 17:28 schreef cosmick het volgende:
[..]
Heb je jouw fan ranking-lijstje zelf geknipt en geplakt of is die te genereren?
Ik wist niet dat dat konquote:Op maandag 18 juni 2007 16:26 schreef Frollo het volgende:
Dus kinderen, update je fan rankings regelmatig!
Kereltje, hoe doe ik dat?quote:Op maandag 18 juni 2007 16:26 schreef Frollo het volgende:
Dit is weird! Ik heb m'n fan rankings even opnieuw laten uitrekenen (rechtsklikken op dat aapje rechtsonder, User Script Opdrachten > Artist Fan Rank Menu > Delete cache, vervolgens Get fan rank data now en ten slotte de pagina refreshen) en het ziet er nu echt compleet anders uit dan de vorige keer.
Mijn fan rankings op 18 juni 2007
Positie in mijn overall-lijst, artiest, (#fan), plays
19 Hedwig & the Angry Inch (#30 fan) 114
58 Shirley Bassey (#49 fan) 74
69 Metal Molly (#8 fan) 68
83 World Party (#42 fan) 61
97 Wealthy Beggar (#2 fan) 53
152 Meindert Talma & The Negroes (#36 fan) 41
290 Paul de Leeuw (#48 fan) 20
325 Jennifer Warnes (#43 fan) 17
354 Gert Vlok Nel (#14 fan) 15
394 Lucky People Center (#11 fan) 13
Voor de volledigheid hier het oude lijstje van anderhalve week geleden:
29 The Walker Brothers (#50 fan) 96
31 Gare du Nord (#34 fan) 92
69 Metal Molly (#17 fan) 68
112 Andy Bell (#36 fan) 48
129 Dodgy (#22 fan) 45
201 The Blue Diamonds (#3 fan) 30
225 Radioactive Man (#48 fan) 26
288 Inner Strength (#4 fan) 20
367 Robert Long (#24 fan) 14
407 Walking Spanish (#1 fan) 12
457 Johnny Jordaan (#16 fan) 10
Het lijkt er totaal niet op, slechts één artiest komt overeen.
Dus kinderen, update je fan rankings regelmatig!
Die plugin heb ik al wel, maar bij het refreshen gaat het wss fout hier.quote:Op maandag 18 juni 2007 21:42 schreef EvilWasp het volgende:
Jullie bedoelen die plugin of het refreshen zelf?
That's it. 1 artiest in mijn iTunes in de hele week.quote:Top Artists this Week (see more)
10 Jun 2007 - 17 Jun 2007
- 1 Lily Allen 283
lolquote:Op dinsdag 19 juni 2007 00:53 schreef Breuls het volgende:
Als je weg van huis hele dagen aan het klussen bent, daar de radio aan hebt en thuis even wat anders opzet, dan krijg je dit scheve beeld van waar ik in een week naar luister:
[..]
That's it. 1 artiest in mijn iTunes in de hele week.
Niets mis met de Pipettes.quote:Op dinsdag 19 juni 2007 01:08 schreef BloodyLotte het volgende:
[[url=http://imagegen.last.fm/lastfmplain/artists/BloodyLotte.gif]afbeelding] [/url]
Wat verrassend weer.
Hoe meet je dat fan-dom nou, Frollo?quote:Op dinsdag 19 juni 2007 07:12 schreef Frollo het volgende:
[..]
lol
Lily is leuk, dus je kon het slechter treffen.
quote:Op donderdag 7 juni 2007 09:59 schreef Nepthys het volgende:
[..]
Dat kun je zien als je in Firefox Greasemonkey installeert met het Artist Fan Rank script. Zie hier
Wat morgane zegt.quote:Op dinsdag 19 juni 2007 08:57 schreef bukgeit het volgende:
[..]
Hoe meet je dat fan-dom nou, Frollo?
Hangt er van af wat voor foutmeldingen je krijgt, natuurlijk. Er is ook een forum over die plugins in de Greasemonkey usergroup, dus daar kun je eventueel ook terecht met technische problemen.quote:Op dinsdag 19 juni 2007 09:14 schreef bukgeit het volgende:
Dank je. Ik krijg steeds foutmeldingen. Hoe los je dat op?
Grobbel heeft hier uitgelegd hoe het script ongeveer werkt. Niet dat ik het snap, maar ik vermoed dat als je de komende 72 uur non-stop Bonnie St. Claire gaat luisteren, dat je dan wel eens een fan ranking zou kunnen krijgen!quote:Op dinsdag 19 juni 2007 09:18 schreef knoets het volgende:
Ik denk dat ik té mainstream muziek luister, waardoor ik gewoon geen enkele fanranking heb.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |