Hoe vaak loopt Brian niet in z'n blote bast. Dat mag kennelijk wel ..... Hoe kinderachtig van de regiequote:Op maandag 21 mei 2007 01:03 schreef Day het volgende:
Zelf de redactie is het zat.
Lieke en Huub moeten zich aankleden of pitten.
Ik ga met je meequote:Op maandag 21 mei 2007 01:05 schreef Tissik het volgende:
[..]
Nou dan ga ik me ook maar omkleden en naar bed!![]()
truste!
Trustequote:Op maandag 21 mei 2007 01:05 schreef Tissik het volgende:
[..]
Nou dan ga ik me ook maar omkleden en naar bed!![]()
truste!
Lieke liep in een badjas, gok dat dat het grootste probleem is..quote:Op maandag 21 mei 2007 01:05 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Hoe vaak loopt Brian niet in z'n blote bast. Dat mag kennelijk wel ..... Hoe kinderachtig van de regie
Wat dat betreft kan Huubje zeiken als een wijfquote:Op maandag 21 mei 2007 01:02 schreef Varen het volgende:
Huub is verdrietig, Lieke troost hem.
Huub, die kutvrouwen altijd.
De relatie met Hedda is stuk gelopen omdat Huub inDGK wou.
Soms twijfelt hij of dit alles het wel waard is.
Dat slaat echt nergens op.quote:Op maandag 21 mei 2007 01:04 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Bij de redactie ook stagieres ? Huub en Lieke moeten zich aankleden .........
Vast wel. Die denken dat dit uitzendwaardig zou kunnen zijn. Bovendien beroven ze ons een uur te vroeg van binnen-beelden.quote:Op maandag 21 mei 2007 01:04 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Bij de redactie ook stagieres ? Huub en Lieke moeten zich aankleden .........
Jij bent helderziend!quote:Op maandag 21 mei 2007 01:06 schreef Kaleddis het volgende:
Lieke wilde een uur geleden al slapen. Wat doe je daar dan nog !
Die heeft "broodjes"quote:Op maandag 21 mei 2007 01:05 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Hoe vaak loopt Brian niet in z'n blote bast. Dat mag kennelijk wel ..... Hoe kinderachtig van de regie
quote:Op maandag 21 mei 2007 01:07 schreef Desii het volgende:
Belachelijk die redactie..... behalve aankleden moeten ze rechtop gaan zitten.
Dat is toch niet fucking paranormaal. Ik wil terrorquote:
Huub laat een spoor van vernieling achter zich! Jij bent een van de slachtoffers...quote:Op maandag 21 mei 2007 01:00 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Die gaat net zo gekwetst worden inderdaad. Huub maakt alleen maar slachtoffers.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |