Ik hou niet zo van groente uit blik, geef mij maar gewoon verse groenten/
quote:Als groente duur is moet je het niet kopen, het is er dan meestal de tijd niet voor.
Op maandag 04 februari 2002 16:48 schreef charmed_angel het volgende:
Ik heb geen flauw idee wat ik vandaag weer moet eten. De groenten zijn zo ongelooflijk duur! Snijbonen 5,99 Euro voor 500 gram! En bonen 2,99 Euro voor 500 gram! Andijvie is duur, bloemkool! En aangezien ik heel weinig lust..........wie heeft er nog ideetjes?
quote:ja hier ook.. en de wienerschnitzels ook
Op maandag 04 februari 2002 17:04 schreef MissHobje het volgende:
Broccolie was in de aanbieding hoor
quote:ha ha , da;s al een aardig maaltje zo dan
Op maandag 04 februari 2002 17:12 schreef Mali het volgende:[..]
ja hier ook.. en de wienerschnitzels ook
Ow ja, de "R" zit nog in de maand, dus ook nog maar een vitaminepilletje
quote:
Op maandag 04 februari 2002 17:47 schreef Fannetje het volgende:
vissticks met bruine bonen
M'n mannetje staat nu te koken beneden
Iemand suggesties wat ik vanavond zal gaan koken? Graag iets niet te vet, niet te duur en als het ff kan iets dat snel klaar is.
Overigens heb ik gisteren heel lekker gegeten: groentepannekoeken
Beslag maken (gewoon uit een pak), pan verhitten met olie, beslag erin, verse spinazieblaadjes erop en een paar dunne schijfjes tomaat, geitenkaas of feta erover brokkelen. Lekker!!!
Voor de vleesvariant voeg je wat gebakken spekjes toe en als je geen spinazie lust, kun je ook courgetteschijfjes gebruiken, of aubergine.
Help me nou toch alsjeblieft, ik weet het écht niet meer!
quote:Kip Tandoori! Dat is echt heel lekker
Op donderdag 11 april 2002 12:14 schreef Barb het volgende:
Nou nou, eten we tegenwoordig niet meer ofzo?Help me nou toch alsjeblieft, ik weet het écht niet meer!
Of Chicken Tonight, dat is in 15/20 mins klaar en zeker ook erg goed te eten
Ik heb het nog niet eerder gegeten maar ik hoop dat het lekker is.
(edit)
Noodrecept voor Barb: Pasta Paturain.
Voor 2 personen: 150 gram pasta, champignons, courgette, hamreepjes of spekjes, bakje paturain en een beetje peper, zout en sambal. Paturain kun je oplossen in een scheut witte wijn, bouillon of gewoon water. Héél lekker!
Voor vandaag heb ik al boodschapjes gedaan. Op het menu staat: witvis omwikkeld met zalm, uit de oven, worteltjessalade (in plakjes snijden, koken, af laten koelen en een beetje mayo er doorheen doen) en gebakken aardappeltjes.
Ook snel en handig: pasta pesto. Zakje tortelini kopen, pesto erdoor roeren, klaar. Eventueel een salade erbij.
quote:Erg lekker! En de wijn ook
Op donderdag 11 april 2002 13:56 schreef Barb het volgende:
Hoe was het eten in Nice trouwens
Advies voor niet al te duren groenten. Koop seizoensgroenten en niet bij AH maar bij een Marokaanse of Turkse groenteboer scheelt veel pegels.... En is net zo goed zo niet beter..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |