Het gaat toch over deze wedstrijd? Of wat komt er nu weer bij kijken? De AZ-Ajax van 1999?quote:Op zondag 20 mei 2007 16:48 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Kerel, ik had het (in die reactie) dan ook niet over deze wedstrijd alleen.
Dat gaat over de wedstrijd zelf, dus het is geen topic voor Az of AJAX maar van beide.quote:
Tjongejongequote:Op zondag 20 mei 2007 16:50 schreef BonJovi het volgende:
[..]
Dat gaat over de wedstrijd zelf, dus het is geen topic voor Az of AJAX maar van beide.
Tijd voor een kopje koffie voor jou. Groetjes.quote:Op zondag 20 mei 2007 16:50 schreef BonJovi het volgende:
[..]
Dat gaat over de wedstrijd zelf, dus het is geen topic voor Az of AJAX maar van beide.
Ja, als ik meerdere berichten achter elkaar tik en jij vervolgens niet opd e reactie quote, dan weet ik ook niet meer waar je dan precies op doeltquote:Op zondag 20 mei 2007 16:49 schreef Da_Sandman het volgende:
Het gaat toch over deze wedstrijd? Of wat komt er nu weer bij kijken? De AZ-Ajax van 1999?
Ben ik met je eens, maar de wedstrijd kan ook leuk zijn zonder goed voetbal. Mede ook door het publiek (en daar kan je het best mee oneens zijn, dat snap ik welquote:Op zondag 20 mei 2007 16:55 schreef Da_Sandman het volgende:
Ik vond het eigenlijk helemaal geen leuke wedstrijd. Slap Ajax, veel te afwachtend, az dat daar niet goed mee om wist te gaan en veelvuldig aan het schuiven was achterin. Daardoor kreeg Ajax nog wel wat kansen. Zelf niets gecreeerd iig.
beiden grote kans van wel.quote:Op zondag 20 mei 2007 16:55 schreef Pedroso het volgende:
Spelen Dembele (en Stam) eigenlijk volgende week?
quote:Op zondag 20 mei 2007 16:48 schreef BonJovi het volgende:
[..]
Wat zeur je nou, als ik het goed is dit de AJAX topic.Dus je moet zelf bij je eigen club bemoeien.
Gespleten persoonlijkheid?quote:Op zondag 20 mei 2007 16:50 schreef BonJovi het volgende:
[..]
Dat gaat over de wedstrijd zelf, dus het is geen topic voor Az of AJAX maar van beide.
Moet het nog zien. Hamstring blessures zij meestal niet binnen 2 weken weg. Grote kans dat het er in de wedstrijd weer inschiet.quote:
heheh idd dan mag hetquote:
Is het wel eens anders bij wedstrijden tussen AZ en Ajax dan?quote:Op zondag 20 mei 2007 17:20 schreef pfaf het volgende:
Sjesus, wat een gezeik hier zeg.
moeten ze dan tegen Jong Oranje? Word wel een mooie potquote:Op zondag 20 mei 2007 17:17 schreef denthemen het volgende:
[..]
heheh idd dan mag het
Volgende week Suri profs? Ik ga niet iig, Edje is er niet hé
to·pic (de ~, ~s)quote:
Het klopt ookquote:
thanksquote:Op zondag 20 mei 2007 17:34 schreef kevin6188 het volgende:
De topic is grammaticaal gezien correct, 'het topic' niet.
allebei met lange ij mag nietquote:
Daarom gebruik ik ook hetquote:Op zondag 20 mei 2007 17:45 schreef denthemen het volgende:
God wat zijn wij (incl Denthemen) Nederlanders dan dom om het bijna altijd fout te zeggen
Maar het klinkt niet, de topic![]()
Dat heb je fout.quote:Op zondag 20 mei 2007 16:48 schreef BonJovi het volgende:
[..]
Wat zeur je nou, als ik het goed is dit de AJAX topic.Dus je moet zelf bij je eigen club bemoeien.
quote:Op zondag 20 mei 2007 17:14 schreef BonJovi het volgende:
Nu heb ik het pas doorik dacht dat dit de AJAX topic was . Ik slaap nog half denk ik
quote:Op zondag 20 mei 2007 17:52 schreef pfaf het volgende:
allebij.
Sorry maar AZ presteert dit seizoen uit beter dan thuis...quote:Op zondag 20 mei 2007 14:28 schreef Shreyas het volgende:
AZ is thuis erg sterk, meeste ploegen die daar spelen, spelen dan ook niet best. Ik had echt gehoopt dat het 1-1 zou blijven, dan waren we er bijna. Nu moeten we in Amsterdam nog een vol aan de bak. Beetje triest ook dat doelpunt 1 minuut voor tijd.
jij hebt kennelijk een paar leuke wedstrijden gemist zeg dit seizoen... 4x AZ-Ajaxquote:Op zondag 20 mei 2007 16:55 schreef Pedroso het volgende:
Ook zonder Sneijder moet het klusje geklaard kunnen worden. Als Ajax fel is en 100% gemotiveerd (waarom zouden ze dat niet zijn) dan is Ajax gewoon een klasse beter dan AZ.
Nee heb ze niet gemist. Waren inderdaad goede wedstrijden, misschien alleen de wedstrijd in A'dam was wat minder.quote:Op maandag 21 mei 2007 17:45 schreef DonnyBB het volgende:
[..]
jij hebt kennelijk een paar leuke wedstrijden gemist zeg dit seizoen... 4x AZ-Ajax
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |