Klinkt goed.quote:Op zaterdag 16 april 2011 23:34 schreef tim. het volgende:
Straks om vijf over twaalf op Nederland 3: de Cross Linx-show (Eindhoven) van The National!
Lekker spontaan ookquote:Op zondag 17 april 2011 01:35 schreef eindbaasje het volgende:
Vond het concert op 3 on stage vrij tegenvallen, Matt zong nogal ingetogen en soms ook wat vals bijna...
Wel gaaf dat ie het publiek inging
Die is nu ook te beluisteren, hier.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 16:48 schreef Arn0 het volgende:
En ze hebben ook een nummer voor het spel Portal 2 geschreven, komt ook binnenkort uit
Het voordeel daarvan is dat je dan in een korte tijd heel veel geweldige muziek kunt ontdekken.quote:Op maandag 2 mei 2011 03:20 schreef Seam het volgende:
Wat een briljante band is het toch ook, ik heb ze veel te laat ontdekt.
Ik ben er geweest. Het was erg nat. En ze hebben letterlijk niets acoustisch gedaan, op het laatste nummer na, dat ze altijd acoustisch doen. Maar toch was het tof. Goede grappen gehoord, de zanger had zijn stem weer terug en ging uiteraard door het publiek lopen. En een bandlid ging in de vijver voor het podium zwemmen en was natter dan ik. haha.quote:Op donderdag 2 juni 2011 01:26 schreef Arn0 het volgende:
Heeft er iemand nog een ticket voor hun akoestisch optreden in Bloemendaal over?
plaat neem ik aanquote:Op vrijdag 9 december 2011 15:43 schreef Gillingham het volgende:
The National heeft onlangs twee nieuwe nummers ten uitvoering gebracht. Deze zijn hier te beluisteren. Ben nu 'Rylan' aan't luisteren, klinkt prima.
Teken van een werk aan een nieuwe plaats?
Dat heb ik dus ook, vorig jaar voor de eerste keer gehoord, maanden later albums geluisterd en nu kan ik me echt geen betere muziek meer voorstellen.quote:Op maandag 2 mei 2011 03:20 schreef Seam het volgende:
Wat een briljante band is het toch ook, ik heb ze veel te laat ontdekt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |