Sneijder is geen gevestigde speler, waar een internationaal opererend team in dienst van zal spelen. Sneijder heeft weinig CL ervaring en is dus niet compleet, derhalve geen volwaardige basiskracht. Vijftien miljoen euro had je misschien in de gouden eeuw nog kunnen vangen, maar in deze tijd niet meer. Komt nog bij dat Sneijder geregeld het hoofd verliest (zijn assist bij NEC uit, gele kaart tegen AZ)quote:Op zondag 3 juni 2007 13:13 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Ja, en? Dat is ook niet z'n sterkste punt.
Ik ken meer dan genoeg aanvallende middenvelders die geen bal van de lijn halen hoor. Verwacht je ook van een linksback dat die er minimaal 10 inlegt per seizoen?
Omdat hij geen ballen van de lijn haalt!quote:Op zondag 3 juni 2007 13:16 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Nee, dat is een zwak punt van hem. Erg zwak. Dat maakt hem voor mij geen 15 miljoen waard.
In een voetballand als Spanje doet men wel wat met statistieken en dan telt niet alleen dat Sneijder er veel ballen inpoeiert, maar ook hoeveel pogingen hij daarvoor nodig heeft. Komt bij dat zijn potentieel aantal assists vele malen groter zou kunnen zijn.quote:Op zondag 3 juni 2007 13:18 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Omdat hij geen ballen van de lijn haalt!![]()
Sneijder heeft ook een EK en WK gespeeldquote:Op zondag 3 juni 2007 13:20 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Ribery is op dit moment zo'n 15 miljoen waard. Die heeft bijvoorbeeld ook veel meer ervaring (WK) en speelt in een betere competitie.
Maar Sneijder speelde veelal dramatisch.quote:Op zondag 3 juni 2007 13:23 schreef EnGCatjuh het volgende:
Sneijder heeft meer grote toernooien gespeeld dan Ribery idd. Ik denk dat ze allebei wel gelijkwaardig zijn, hoewel het niet echt dezelfde types speler zijn.
Hoezo veel meer ervaring? Sneijder speelt vanaf jongere leeftijd op het internationale niveau dan Ribery. DAarnaast is de Franse competitie niet veel beter/gelijkwaardig aan de Nederlandse.quote:Op zondag 3 juni 2007 13:20 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Ribery is op dit moment zo'n 15 miljoen waard. Die heeft bijvoorbeeld ook veel meer ervaring (WK) en speelt in een betere competitie.
Ook Ribery was maar een voorbeeld, Sneijder is bijvoorbeeld nog jonger en daardoor moeilijk te vergelijken. Mijn punt is gewoon dat Sneijder die 15 miljoen niet waard is.quote:Op zondag 3 juni 2007 13:33 schreef VoreG het volgende:
[..]
Hoezo veel meer ervaring? Sneijder speelt vanaf jongere leeftijd op het internationale niveau dan Ribery. DAarnaast is de Franse competitie niet veel beter/gelijkwaardig aan de Nederlandse.
Ribery speelde een goed toernooi en speelt nu ook een stuk minder.....quote:Op zondag 3 juni 2007 13:27 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Ja, maar was daar minder bepalend dan Ribery bijvoorbeeld.
Heel goed gezien, je weet ook dat dat bij een corner was?quote:Van Persie haalde daar een bal van de lijn.
Nee het is dan ook een aanvallende middenvelder.. Wat verwacht je nou? Dat hij eerst voorin de bal voorgeeft om vervolgens terug te rennen en de spits van de tegenstander uit te schakelen?quote:Sneijder komt niet vaak mee terug, soms te explosief (zie de play-offs maar weer).
Er zijn maar een paar spelers in de wereld waarop een team wordt aangepast, daar is Sneijder nog niet klaar voor, daarnaast zijn er ook weinig spelers die gelijk bij Barca in de basis komen.quote:Maar hij is niet de speler die bij Barca/Valencia zo in de basis komt en niet de speler waar het team op aangepast wordt.
Ik denk niet dat methodmitch je daarin steunt. En kijk eens wat competitiewedstrijden om je nog eens van je standpunt te overtuigen.quote:Op zondag 3 juni 2007 13:33 schreef VoreG het volgende:
[..]
Hoezo veel meer ervaring? Sneijder speelt vanaf jongere leeftijd op het internationale niveau dan Ribery. DAarnaast is de Franse competitie niet veel beter/gelijkwaardig aan de Nederlandse.
Ach, tegen al die Ajaxbrillen is niets te beginnen. Je zegt zelf dat Sneijder er nog niet klaar voor is, hij is gewoon nog niet klaar met z'n ontwikkeling en kan nog een hoop verbeteren. Daarom vind ik het raar dat Ajax er 15 miljoen voor wil hebben, ze willen nu al de hoofdprijs. En waarom zou je naar een Barcelona gaan als je veelal op de bank zit? Misschien om te leren, maar als je in de basis kunt staan bij een Nederlandse titelkandidaat is dat toch beter. Hij wilde graag naar Valencia, maar daar zou je hetzelfde krijgen. Laat die jongen nog minsten een jaar in de Eredivisie spelen, hij kan er alleen maar beter op worden.quote:Op zondag 3 juni 2007 13:36 schreef VoreG het volgende:
[..]
Ribery speelde een goed toernooi en speelt nu ook een stuk minder.....
[..]
Heel goed gezien, je weet ook dat dat bij een corner was?
[..]
Nee het is dan ook een aanvallende middenvelder.. Wat verwacht je nou? Dat hij eerst voorin de bal voorgeeft om vervolgens terug te rennen en de spits van de tegenstander uit te schakelen?
[..]
Er zijn maar een paar spelers in de wereld waarop een team wordt aangepast, daar is Sneijder nog niet klaar voor, daarnaast zijn er ook weinig spelers die gelijk bij Barca in de basis komen.
Ik geloof niet dat jij het allemaal snapt
Ik zeg dat hij er nog niet klaar voor is om in een team te spelen dat op hem is afgesteld.quote:Op zondag 3 juni 2007 13:40 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Ach, tegen al die Ajaxbrillen is niets te beginnen. Je zegt zelf dat Sneijder er nog niet klaar voor is,
Dat is niet raar, Sneijder is een geweldige speler met veel talent. Een potentiele wereldtopper, tuurlijk vraag je daar veel geld voor. Dat is hij meer dan waard.quote:Daarom vind ik het raar dat Ajax er 15 miljoen voor wil hebben, ze willen nu al de hoofdprijs.
Denk niet dat hij een bal van de lijn kopt, hij komt maar net boven het gras uit.quote:En misschien, als we dan in 2010 in die WK Finale staan, kopt hij de kopbal van Kuranyi wel van de lijn en worden we wereldkampioen door een van zijn schoten van afstand.
Begrijpelijk, maar Van Der Vaart werd gelinkt aan iedere topper, en vertrok toen 'slechts' naar HSV. Het zou zonde zijn als Wesley hetzelfde zou overkomen.quote:Op zondag 3 juni 2007 13:43 schreef Urquhart het volgende:
Ajax wil 15 miljoen voor Sneijder om een signaal af te geven, dat ambitie uitstraalt. Jarenlang zijn grote talenten uit de jeugdopleiding gratis de deur uitgelopen, met Van der Vaart als groot voorbeeld.
Dat Ajax z'n poot stijf houdt straalt ambitie uit, of hij het nu waard is of niet.
Een potentiele wereldtopper? Dan had hij nu al veel verder moeten zijn. Er zijn middenvelders van een hoger niveau dan Sneijder, die jonger zijn dan hij. Ik denk niet dat er nog een wereldtopper in Sneijder zit.quote:Op zondag 3 juni 2007 13:43 schreef VoreG het volgende:
[..]
Dat is niet raar, Sneijder is een geweldige speler met veel talent. Een potentiele wereldtopper, tuurlijk vraag je daar veel geld voor. Dat is hij meer dan waard.
Noem ze eens?quote:Op zondag 3 juni 2007 13:46 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Een potentiele wereldtopper? Dan had hij nu al veel verder moeten zijn. Er zijn middenvelders van een hoger niveau dan Sneijder, die jonger zijn dan hij.
Onzin, de beste man is pas 22 en ik zie hem nog volop door ontwikkelen.quote:Op zondag 3 juni 2007 13:46 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Een potentiele wereldtopper? Dan had hij nu al veel verder moeten zijn. Er zijn middenvelders van een hoger niveau dan Sneijder, die jonger zijn dan hij. Ik denk niet dat er nog een wereldtopper in Sneijder zit.
De volwassen clubs zijn ook niet gek, die zien heus dat Ajax niet de zekerheid heeft dat het zich kwalificeert voor de CL. En dan gaat van die prijs veel geld af! Aan de andere kant, eigen falen van opleiding en verkoop is geen vrijbrief om een hoofdprijs te verlangen en die te krijgen. Alleen Sneijder zelf kan er nog iets meer aan doen.quote:Op zondag 3 juni 2007 13:43 schreef Urquhart het volgende:
Ajax wil 15 miljoen voor Sneijder om een signaal af te geven, dat ambitie uitstraalt. Jarenlang zijn grote talenten uit de jeugdopleiding gratis de deur uitgelopen, met Van der Vaart als groot voorbeeld.
Dat Ajax z'n poot stijf houdt straalt ambitie uit, of hij het nu waard is of niet.
Sneijder is niet de beste speler van Ajax. De meest belovende speler bedoel je. Ik sla Stam en Davids hoger aan.quote:Op zondag 3 juni 2007 13:43 schreef zjroentje het volgende:
Allicht wil Ajax de hoofdprijs.
Je gaat je beste speler toch niet voor een schijntje verpatsen.
quote:Op zondag 3 juni 2007 13:43 schreef VoreG het volgende:
Denk niet dat hij een bal van de lijn kopt, hij komt maar net boven het gras uit.
Fabregas, Diego, Mikel. Zijn jonger en die spelen in een betere competitie en zijn al op hetzelfde niveau of hoger dan Sneijder. Tuurlijk, Sneijder wordt een goede, misschien zelfs wel een grote. Maar de nieuwe Zidane is niet opgestaan.quote:
Ik vind het helemaal niet vreemd dat Ajax de hoofdprijs vraagt voor de beste speler van het afgelopen seizoen. Dat zou iedere zichzelf respecterende club toch ook doen?quote:Op zondag 3 juni 2007 13:47 schreef okee6 het volgende:
[..]
De volwassen clubs zijn ook niet gek, die zien heus dat Ajax niet de zekerheid heeft dat het zich kwalificeert voor de CL. En dan gaat van die prijs veel geld af! Aan de andere kant, eigen falen van opleiding en verkoop is geen vrijbrief om een hoofdprijs te verlangen en die te krijgen. Alleen Sneijder zelf kan er nog iets meer aan doen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |