Dat is zielig, hij lijkt dus op iets waar hij een hekel aan heeftquote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:26 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Maar, belangrijker, hij is het niet!
quote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:28 schreef IHVK het volgende:
[..]
Het is dat jij het zegt, anders had ik er misschien op gereageerd.
Hoi D-Hquote:
jups,ik weet het niet maar ik zou zelf ook raar reageren als ik ooit een dochter krijg die met een arabier thuiskomtquote:
Wat doe je.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:32 schreef Double-Helix het volgende:
[..]
jups,ik weet het niet maar ik zou zelf ook raar reageren als ik ooit een dochter krijg die met een arabier thuiskomt![]()
![]()
![]()
quote:
Ik heb geen hekel aan Turken.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:30 schreef cikolata het volgende:
[..]
Dat is zielig, hij lijkt dus op iets waar hij een hekel aan heeft
Inderdaad, wat een gezeur over afkomst. Alsof Nederlanders perfect zijnquote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:32 schreef IHVK het volgende:
[..]
Wat doe je.![]()
Sommige Arabieren denken ook zo over Berbers, en sommige Nederlanders denken dat weer over Marokkanen en zo gaat dat maar door.
Ik denk niet dat het goed is.
Misschien zegt dat iets over de wijk waar je woont?quote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:17 schreef cultheld het volgende:
[..]
Tuurlijk knul, ik ken de verkeerde Turken. Wel erg toevallig dat ik dan net al die foute ken.
Inderdaad. Daarom zou ik m'n dochter ook later niet graag zien thuis komen met een kampert bijvoorbeeld.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:36 schreef cikolata het volgende:
[..]
Inderdaad, wat een gezeur over afkomst. Alsof Nederlanders perfect zijn![]()
![]()
Gewoon vooroordelen hoorquote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:32 schreef IHVK het volgende:
[..]
Wat doe je.![]()
Sommige Arabieren denken ook zo over Berbers, en sommige Nederlanders denken dat weer over Marokkanen en zo gaat dat maar door.
Ik denk niet dat het goed is.
Dat mocht juist wel.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:37 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Inderdaad. Daarom zou ik m'n dochter ook later niet graag zien thuis komen met een kampert bijvoorbeeld.
Oh maar dat mag je niet zeggen, want dat disciemienazzzieeee
Mooi.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:38 schreef Double-Helix het volgende:
[..]
Gewoon vooroordelen hoorniks mis met iedereen zolang geen enge dingen zoals loverboy ofzo
In de wijk van mijn ouders wonen geen Turken en waar ik studeer wonen ze ook nauwelijks. Op de HAVO en op het HBO heb ik er genoeg leren kennen. Verder ken ik er veel via vrienden, in het uitgaanscircuit en vooral van kickboksen. Met alle Turken (en Mocro's) kan ik het eigenlijk prima vinden, maar zoals ik al eerder zei zal 't nooit familie van me worden. Nou zou ik prima politiek-correct kunnen zeggen dat zij best welkom zijn als familie omdat mijn zusje er toch niet op valt, maar daar pas ik voor.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:37 schreef Whoopsydaisy het volgende:
[..]
Misschien zegt dat iets over de wijk waar je woont?![]()
Nooit van me levenquote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:39 schreef IHVK het volgende:
[..]
Mooi.![]()
Allemaal PvdA stemmen nu.![]()
![]()
Ik ben weg.
Tsssssssssssssskquote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:39 schreef IHVK het volgende:
[..]
Mooi.![]()
Allemaal PvdA stemmen nu.![]()
![]()
Ik ben weg.
Ja haha daar dacht ik ook aanquote:Op vrijdag 18 mei 2007 04:10 schreef Kogando het volgende:
[..]
Ik zou gewoon weg lopen thuis en met hem gaan samenwonen. Fuck je ouders, daar heb je toch niks aan. Die denken alleen maar aan zichzelf en hun naam in de buurt.
[afbeelding]
Geniaal.
Zij is ook gewoon discrimerend bezigquote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:49 schreef katerwater het volgende:
Deze hele discussie is zeer boeiend, maar de eigenlijke reden dat TS expliciet op 'buitenlanders', zoals zij dat zegt, valt, is omdat ze onafhankelijk wil worden van haar ouders! Ze zoekt gewoon een excuus om te kunnen rebelleren en ziet in zo een stoere () turk wel eens de oplossing voor haar problemen.
Waarom anders valt ze enkel op die kerels denk je? Waarom wil ze niet eens met een nederlander vrijen? Is hij niet goed genoeg of zo?
Waarom is wel goed als een jongen zegt: ik val op blonde meisjes met lang haar en cup C, en niet op die lelijke negerinnen.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:49 schreef katerwater het volgende:
Deze hele discussie is zeer boeiend, maar de eigenlijke reden dat TS expliciet op 'buitenlanders', zoals zij dat zegt, valt, is omdat ze onafhankelijk wil worden van haar ouders! Ze zoekt gewoon een excuus om te kunnen rebelleren en ziet in zo een stoere () turk wel eens de oplossing voor haar problemen.
Waarom anders valt ze enkel op die kerels denk je? Waarom wil ze niet eens met een nederlander vrijen? Is hij niet goed genoeg of zo?
Dat blond en cup C vind ik even dom.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 18:31 schreef alors het volgende:
[..]
Waarom is wel goed als een jongen zegt: ik val op blonde meisjes met lang haar en cup C, en niet op die lelijke negerinnen.
Maar als een meisje zegt, ik val op getinte jongens, is het meteen: zijn blanken niet goed genoeg? jij discrimineert enz.
Opvallend altijd.
Van een zwaar gereformeerd vriendje zou ik ook niet blij worden. Geloof en de daaruit voortkomende bekrompenheid zijn wat dat betreft idd belangrijker dan een kleurtje, dat boeit me echt totaal niet.quote:Op vrijdag 18 mei 2007 11:42 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Je hebt wellichtwat moois gemist
Bottom-line is dus weer het geloof, met name de Islam en niet zozeer het feit dat het een buitenlander betreft.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |