abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_49746492
Zonde
  Redactie Frontpage / Weblog vrijdag 25 mei 2007 @ 00:45:21 #102
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_49747646
Wij missen Vorm
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
pi_49747833
Wij Lazovic, Junker, Janssen, Frankel, Verhaegh, Sansoni en volgens mij nog iemand.
Don't think twice, it's all right.
pi_49747873
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 00:52 schreef JH87 het volgende:
Wij Lazovic, Junker, Janssen, Frankel, Verhaegh, Sansoni en volgens mij nog iemand.
pi_49748737
Goed gedaan he van Meulens, Vorm beetje uitlokken. Hapte vrij snel zeg.
pi_49749472
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 01:31 schreef DeVinger het volgende:
Goed gedaan he van Meulens, Vorm beetje uitlokken. Hapte vrij snel zeg.
Dat was volgens mij de best aangesmeerde gele kaart van de avond. En misschien nog wel heel nuttig in de return.
  vrijdag 25 mei 2007 @ 02:43:38 #107
149006 Danny_Ramone
www.betteroffs.com
pi_49749768
[quote]Op vrijdag 25 mei 2007 01:31 schreef DeVinger het volgende:
Goed gedaan he van Meulens, Vorm beetje uitlokken. Hapte vrij snel zeg.
[/quote

Als je op zo'n manier je seizoen nog moet redden.....best triest.
www.betteroffs.com
* Ik ben een drummer....mag ik je nummer ? *
www.betteroffs.com
pi_49752116
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 02:15 schreef Klingon het volgende:

[..]

Dat was volgens mij de best aangesmeerde gele kaart van de avond. En misschien nog wel heel nuttig in de return.
1 Grandelletje mag nog
pi_49752165
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 09:10 schreef Blupp het volgende:

[..]

1 Grandelletje mag nog
oh nee toch niet, zie net dat het nog 2-2 is geworden,
pi_49753090
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 00:54 schreef Klingon het volgende:

[..]

KNVB is een vooronderzoek naar Sansoni gestart. Vrees dat ze voor zondag nog wel met een schikkingsvoorstel komen.

Edit: Oh, hij heeft nog tot 29 mei om een verklaring in te dienen. Hij is er bij, gelukkig.
Don't think twice, it's all right.
  vrijdag 25 mei 2007 @ 10:02:53 #111
84533 Rhinestone
Kutcommunist
pi_49753743
Grandel heeft nog moeite terugspeelballen niet het doel in te laten rollen, dus aan de keeper zal het zondag zeker niet liggen.
quote:
*Vitesse heeft gisteren afscheid geno­men van huurling Vladimir Stojkovic (FC Nantes) en Youssouf Hersi (FC Twente). Ruud Knol (toekomst on­bekend) wordt volgens algemeen di­recteur Paul van der Kraan later, voor een vol stadion, uitgezwaaid
hihi, Knol gaat helemaal nergens heen?
jeweetz
  vrijdag 25 mei 2007 @ 10:05:30 #112
25678 PBateman1978
Glow Sticks!
pi_49753820
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 10:02 schreef Rhinestone het volgende:
Grandel heeft nog moeite terugspeelballen niet het doel in te laten rollen, dus aan de keeper zal het zondag zeker niet liggen.
Grandel is een klasse beter dan Stojkovic.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_49754679
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 10:02 schreef Rhinestone het volgende:
hihi, Knol gaat helemaal nergens heen?
Volgens mij heeft hij ook nog geen club... dus dat wordt nog leuk
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 10:05 schreef PBateman1978 het volgende:
Grandel is een klasse beter dan Stojkovic.
Oja, en waar komt de term Grandelletje vandaan dan?
  vrijdag 25 mei 2007 @ 10:35:33 #114
25678 PBateman1978
Glow Sticks!
pi_49754719
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 10:34 schreef Klingon het volgende:
Oja, en waar komt de term Grandelletje vandaan dan?
Van 1 of andere mongool op tv.

Grandel heeft ons vorig seizoen weldegelijk punten gekost, maar is absoluut geen slechte keeper, integendeel.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_49754855
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 01:31 schreef DeVinger het volgende:
Goed gedaan he van Meulens, Vorm beetje uitlokken. Hapte vrij snel zeg.
Volgens mij deed Meulens helemaal niets maar liep Vorm tegen een van zijn eigen spelers op waardoor hij viel en kreeg Meulens de schuld.. althans, zo meen ik het gezien te hebben.

En WTF die tysusblom.. na 10 sec blessuretijd al afluiten terwijl het er gewoon 10 minuten hadden moeten zijn. Wat een teringlijer die vent zeg.. irriteerde me de tering aan die gast, maar altijd wel tegen die kneus Had het jammer genoeg nog terug willen zien, maar ja
Sansoni was wederom de beste!
pi_49756055
Wat een arrogante balzak ook die Knol

Hij laat zich volgend seizoen wel een keer huldigen in een uitverkocht Gelredome
pi_49758151
quote:
*Fred Benson lijkt niet op tijd fit voor de return tegen FC Utrecht, zondag in Galgenwaard. De spits van Vitesse heeft een hamstringbles­sure.

*Mads Junker heeft na afloop van het duel met FC Utrecht zijn excuus aangeboden aan Leroy George; slachtoffer van een wilde charge van Junker, die daarvoor rood kreeg.
Slecht nieuws van Fredje. Oja, en het afscheid van Stojkovic was mooier dan die van Hersi. Kan ik me ook wel voorstellen als je naar een concurrent vertrekt.
  vrijdag 25 mei 2007 @ 12:28:55 #118
21578 Elvislives
Fietstas, Pumista
pi_49759171
laat maar
No chingues con mi barrio!
Vamos el TRI!
pi_49759186
quote:
Mads Junker twee duels geschorst

Vitesse-speler Mads Junker is drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk vanwege "ernstig gemeen spel" in het duel tegen FC Utrecht.
De spits accepteerde vrijdag een schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal. Junker kreeg rood, omdat hij een tackle met twee benen uitvoerde op Leroy George.

Collega-spits Danko Lazovic heeft een voorstel gekregen voor vier duels, waarvan één voorwaardelijk voor het slaan danwel het geven van een elleboogstoot aan een tegenstander. Hij is overigens zondag sowieso geschorst vanwege zijn tweede gele kaart.
Nou lekker, mis je ook volgend jaar direct weer Lazo.
  vrijdag 25 mei 2007 @ 12:31:46 #120
21578 Elvislives
Fietstas, Pumista
pi_49759249
Junker wil gewoon niet tegen zijn toekomstige club spelen. Benieuwd of ze nu nog interesse hebben, ik hop het!
No chingues con mi barrio!
Vamos el TRI!
pi_49759413
Junker boeit me niet, die mot oprottuh. Eerste helft kreeg hij ook weer een 'kans' aan de zijkant van het strafschopgebied. Direct schieten was de enige goede optie, wat doet meneer Mads? Aannemen, goed leggen, kijken of er iemand vrij staat, realiseren dat hij het alleen moet doen, dromen van een wondergoal, een mislukt stiftje proberen, vangballetje voor Vorm...

Ik word zo moe van die gast. Altijd hakjes, pisschotjes, been terugtrekken. Hij zal vast een leuke kop hebben en meer rennen dan Lazo, maar je hebt niets aan hem
  vrijdag 25 mei 2007 @ 12:47:18 #122
84533 Rhinestone
Kutcommunist
pi_49759789
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 10:05 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

Grandel is een klasse beter dan Stojkovic.
Vandaar dat Stojkovic international is en Grandel het moet doen met een plaats op de bank bij een Nederlandse middenmoter
jeweetz
  vrijdag 25 mei 2007 @ 13:34:02 #123
142495 vitessezuid113
voetbaljunkie
pi_49761584
quote:
Junker schikt, Lazovic moet nog beslissen

25/5/2007 13:09

De aanklager betaald voetbal heeft de Vitesse-spelers Mads Junker en Danko Lazovic schikkingsvoorstellen gedaan naar aanleiding van hun rode kaart tegen FC Utrecht van donderdag. Junker is inmiddels akkoord gegaan met de voorgestelde straf, Lazovic moet ook snel een beslissing nemen.
Junker moet drie duels, waarvan één voorwaardelijk, boeten voor de schop die hij uitdeelde aan Utrecht-speler Leroy George. De Deen mist het tweede play-offduel met FC Utrecht en de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen.

Lazovic zou sowieso al ontbreken tijdens de return tegen Utrecht vanwege een gele kaart die hij eerder tijdens de heenwedstrijd kreeg van scheidsrechter Kevin Blom. De directe rode kaart die hij vervolgens nog ontving, kost hem mogelijk nog eens een schorsing van vier wedstrijden, waarvan één voorwaardelijk. De Serviër moet vrijdag nog aan de aanklager laten weten of hij akkoord gaat met het voorstel.

vi.nl
Wel verstandig van Junker
pi_49761821
Ze hadden die Blom neer moeten schoffelen en ellebogen, hadden ze in ieder geval een duidelijk statement gemaakt richting die mofo.
pi_49762761
Lazovic moet in beroep gaan, volgens mij was die elleboog redelijk discutabel.
pi_49765832
Ook leuk:
quote:
Vitesse woest: Blom beledigde onze spelers

Als het aan Vitesse ligt, krijgt het tumultueuze play-offduel met FC Utrecht van donderdagavond nog een staartje voor scheidsrechter Kevin Blom.

De Arnhemmers zagen aanvallers Danko Lazovic en Mads Junker met rood vertrekken. In Arnhem voelen ze zich echter niet alleen verantwoordelijk voor de veldslag in Gelredome. Op zijn wekelijkse persuurtje verklaarde trainer Aad de Mos het gevoel te hebben gehad dat scheidsrechter Blom bevooroordeeld aan de wedstrijd was begonnen.

'Er was vanaf het begin al een spanningsveld, nadat hij voor het duel naar me toe was gekomen. "Ik ben boos op je", zei Blom, omdat ik onlangs tegen een journalist van De Gelderlander heb gezegd dat de laatste drie wedstrijden helemaal onpartijdig moeten worden geleid', aldus De Mos tegen VI.

'In mijn ogen had de KNVB dus beter Belgische scheidsrechters kunnen aanstellen, maar dat vond Blom een belediging aan zijn adres.' Bovendien vernam de Haagse trainer in de rust dat enkele van zijn spelers uitgescholden zouden zijn door de arbiter.

'Onder meer Mads Junker. "Kutdeen, waar bemoei je je mee?", heeft Blom in de eerste helft tegen hem gezegd. Toch niet bepaald taal die je van een scheidsrechter zou verwachten.' Vitesse heeft haar lezing van het verhaal in het rapport van de wedstrijd laten opnemen.

Blom zelf was zich vrijdag van geen kwaad bewust. 'Uitgescholden, zeggen ze dat? Ik weet niet eens dat Junker een Deen is, ik dacht altijd dat hij een Duitser was', was zijn lezing tegen Dagblad de Gelderlander. 'Zo'n heftig duel is nooit leuk voor een scheidsrechter, maar ik kan mezelf niet veel verwijten. Bovendien, zoveel kaarten waren het toch niet? Acht gele en twee rode kaarten vallen in mijn ogen best mee.'
Die laatste zin doet het 'm. Volgens mij is Blom het een beetje kwijt
pi_49765982
Die Blom was een hele boel kwijt! Maar ja heb je uiteindelijk geen kudt aan... Gewoon winnnen in Utrecht is alles weer goed
"Toluca Lake. It's thirty minutes away. I'll be there in ten." <Winston Wolfe>
pi_49766001
Acht gele en twee rode, dat valt niet mee Wat een slechte scheids
FOK!sport Sfeerverslagen Contest (Part II)
Winnaar Voetbalfoto Onderschriftcompetitie 2008 II
Ergens in 1972 schreef Keith Richards het volgende:
Ain't it good to be alive
pi_49766128
Wtf is dit he . Ik ben boos op je voor de wedstrijd zeggen, dan ga je al niet echt goed de wedstrijd in als scheids .

Ik hoop dat de KNVB er ook is wat aan doet.

Edit:
Zijn 1e wedstrijd bij Vitesse was ook al zo'n fijne. Met een rode kaart voor Gluscevic meen ik .

[ Bericht 14% gewijzigd door Dubnobasswithmyheadman op 25-05-2007 15:32:42 ]
pi_49766302
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 15:26 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Wtf is dit he . Ik ben boos op je voor de wedstrijd zeggen, dan ga je al niet echt goed de wedstrijd in als scheids .

Ik hoop dat de KNVB er ook is wat aan doet.
Reken daar maar niet op... Die zijn alleen maar bezig met t handje weer s boven t hoofd houden
"Toluca Lake. It's thirty minutes away. I'll be there in ten." <Winston Wolfe>
  vrijdag 25 mei 2007 @ 18:24:37 #131
26251 Eilanden
Bright Mirror Still Water
pi_49771476
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 12:47 schreef Rhinestone het volgende:

[..]

Vandaar dat Stojkovic international is en Grandel het moet doen met een plaats op de bank bij een Nederlandse middenmoter
Grandel is ook international
pi_49773827
Was al typisch aan begin van de wedstrijd. Een vrije trap werd zowel door de muur als Vorm aangeraakt, en dan geen hoekschop
pi_49774205
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 20:05 schreef Hertog_Martin het volgende:
Was al typisch aan begin van de wedstrijd. Een vrije trap werd zowel door de muur als Vorm aangeraakt, en dan geen hoekschop
Ja, dat was de eerste aanzet .

Toen het echt begon was vlak voor de 1-0, toen Danko vastgehouden werd maar Blom floot voor een overtreding tegen hem en Janssen geel gaf (of was het toch Danko zelf).
pi_49774206
Precies, en die geel voor Theo was ook puur omdat Danko de scheids 'uitdaagde'. Utrecht mocht alles doen, dus Lazo sprong een beetje lomp duel in en kreeg direct een overtreding tegen. Toen kwam Theo ff in het gezicht van Blom uitademen en direct geel
pi_49774233
Mafkees, praat me niet na.
pi_49774321
Yeah, wha-ever
pi_49774613
Vitesse en GAE zijn het trouwens al eens over de prijs van Gilissen (5 ton). Nu moet ie zelf nog kiezen tussen NAC en Vitesse volgens mij.
pi_49777345
Wat deed lazo dan? Was erbij mag zag hem toen al amper iets doen, alleen een beetje raar zwaaien met zn poten, ook op de uitzending bij talpa was niet veel te zien?? Iemand uitleg?

KNVB is ook niet echt blij, erg schappelijk tegenover Vitesse zullen ze dan denk ik ook niet zijn:
quote:
KNVB: De Mos maakt zich belachelijk

De kritiek van Vitesse-trainer Aad de Mos op scheidsrechter Blom is bij de KNVB in het verkeerde keelgat geschoten. De voetbalbond hekelt via een woordvoerder het gedrag van De Mos.
"Aad de Mos maakt zichzelf volkomen belachelijk. In plaats van dat hij het gedrag van zijn spelers publiekelijk bekritiseert, legt hij de schuld direct bij de scheidsrechter. Ook een dag later is hij na het zien van de beelden blijkbaar nog niet tot bedaren gekomen, en dat is nog veel erger."

"Heel Nederland spreekt schande van de wedstrijd, heeft het over een ontspoord Vitesse" vervolgt de woordvoerder.

Bron: TV Gelderland TxT 25-05-07
pi_49777633
Schandalig dat de KNVB nog de kant van Blom kiest. Puur op de manier waarop-ie de wedstrijd leidde zou je 'm al een reprimande moeten geven. En kan me niet voorstellen dat Vitesse dingen over die racistische opmerkingen zou verzinnen, want wat winnen ze ermee?
Don't think twice, it's all right.
pi_49777867
Was wel te verwachten van de KNVB, zullen niet zo snel een (internationale) scheidsrechter de zwarte piet toespelen, zeker niet via de media. Toch een beetje handje boven het hoofd houden..
  vrijdag 25 mei 2007 @ 22:18:25 #141
84533 Rhinestone
Kutcommunist
pi_49778241
What's new?

En "kutdeen", zo matig Daar valt toch wel iets beters voor te bedenken... Bijvoorbeeld zeggen Dat Junker een mooie tekening moet gaan maken ofzo
jeweetz
pi_49780195
Blom is een witte tyfushond
  zaterdag 26 mei 2007 @ 00:04:58 #143
26251 Eilanden
Bright Mirror Still Water
pi_49781449
quote:
Op vrijdag 25 mei 2007 22:02 schreef JH87 het volgende:
Schandalig dat de KNVB nog de kant van Blom kiest. Puur op de manier waarop-ie de wedstrijd leidde zou je 'm al een reprimande moeten geven. En kan me niet voorstellen dat Vitesse dingen over die racistische opmerkingen zou verzinnen, want wat winnen ze ermee?
En omdat een scheids dat zegt, dan moet hij zich afreageren op een Utreg-speler George en Blom lijken ook zo op elkaar
pi_49781875
Wat zit de KNVB te kontkussen bij Utrecht??

Ik zag toch ook bv een Vorm als een gek een vitesse speler aanvallen nadat ie tegen z'n eigen speler oploopt. En dan is alleen Vitesse ontspoort? En wat een onprofessioneel antwoord van een woordvoerder van de KNVB...
  zaterdag 26 mei 2007 @ 00:32:51 #145
26251 Eilanden
Bright Mirror Still Water
pi_49782144
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 00:22 schreef Hertog_Martin het volgende:
Wat zit de KNVB te kontkussen bij Utrecht??

Ik zag toch ook bv een Vorm als een gek een vitesse speler aanvallen nadat ie tegen z'n eigen speler oploopt. En dan is alleen Vitesse ontspoort? En wat een onprofessioneel antwoord van een woordvoerder van de KNVB...
En Vitesse-spelers waren heeeeeeeeelemaal niet onprofessioneel
pi_49782485
Zeg kerel, was je bij de wedstrijd?
pi_49783667
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 00:32 schreef Eilanden het volgende:

[..]

En Vitesse-spelers waren heeeeeeeeelemaal niet onprofessioneel
Of je begrijpt gewoon even dat ik alleen duidelijk maak dat het niet alleeen Vitesse was maar óók Utrecht en de KNVB dus fout zit door hun pijlen enkel op Vitesse te richten.
  zaterdag 26 mei 2007 @ 10:05:35 #148
84533 Rhinestone
Kutcommunist
pi_49785872
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 00:32 schreef Eilanden het volgende:

[..]

En Vitesse-spelers waren heeeeeeeeelemaal niet onprofessioneel
Ga fijn in het FC Utrecht-topic zitten trollen dan als begrijpend lezen zo moeilijk voor je is
jeweetz
  zaterdag 26 mei 2007 @ 11:10:52 #149
138120 Yozzz
Éireann go Brach
pi_49786860
Blom.
Mijn emoties gingen bij Vitesse-Utrecht zo:
- Blijdschap (1-0)
- Woede (Purrel laat Loval weglopen)
- Verbazing (Utrecht scoort 1-2)
- Woede (Blom fluit als een krant)
-

Met een grote grijns ben ik naar huis gelopen. Het was gewoon lachwekkend.
pi_49787255
quote:
Op zaterdag 26 mei 2007 11:10 schreef Yozzz het volgende:
- Woede (Purrel laat Loval weglopen)
Echt die Purrel.. hij heeft echt goede rushes maar hoe vaak maakt hij wel niet (kostbare) verdedigende fouten, hij had al lang moeten ingrijpen.. over die F-jes fout van Theo maar niet te spreken.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')