Tsja Hanneke......nu zit je in een spagaat.....quote:Bron : hannekegroenteman.nl
Beroofd
Waarom kan ik niet slapen van woede als het mij ook eens een keer overkomt?
Je hoort, ziet, leest het dagelijks, en dan vaak nog in nog veel agressievere vorm.
Bij mij kwam er geen mes, geen bedreiging, geen geweld aan te pas.
Het was een flitsende, schone, kleine, maar onverdraaglijke beroving.
In één van de rustigste buurten van Amsterdam, de Watergraafsmeer.
Het overkwam me, rustig in mijn auto zittend, vlak voor een gezellige eetafspraak, mijn spulletjes ordenend na een lange werkdag, alles in mijn grote schoudertas bergend, mobieltje, portemonnee, agenda, fototoestel, make-up, bloesje, rijbewijs, foto’s, iPod, enfin, wat heeft een werkende dame zoal in haar te grote Freitagtas na een lange verre werkdag.
En toen werd de deur aan de passagierskant opengerukt, twee pubertjes met één fiets gristen de tas uit mijn handen en sneller dan de ratten aan de waterkant spurtten ze weg.
Help, toeteren, omstanders hollen ze achterna, de politie komt een kwartier later (“we hadden drie van dit soort overvallen”), ik blijf woedend en ontdaan van mijn politiek-correcte verstand achter. Ik ben banger voor mijn ontembare emoties na dit binnendringen in mijn veilige ruimte dan voor die gastjes, eigenlijk.
Ik kan er niet van slapen.
Het overkomt talloze mensen elke dag in veel heviger vorm. Ik lees het, ik hoor het, ik zie het en ik lig er niet wakker van.
Nu wel, nu het mezelf is overkomen.
Ik ga pas slapen als ik mijn eigen innerlijke beschaving op orde heb.
Kan nog even duren, maar niet te lang.
Overigens: om aangifte te doen moet ik de volgende ochtend bellen.
De agenda van de politie zit al erg vol, misschien is er drie dagen later een gaatje in hun agenda, dan kan ik langs komen.
Inderdaad. Slotje en daaropvolgend de virtuele bestaansbeëindiging.quote:Op donderdag 17 mei 2007 12:45 schreef gelly het volgende:
Maar goed, de zoveelste kloon zie ik al wel.
Zoals de TT nu luidt, is Hanneke zelf de dader van de beroving.quote:Op donderdag 17 mei 2007 12:51 schreef Drugshond het volgende:
TT aangepast, omdat er nog geen signalement is vrijgegeven.
Dat GS die toer op gaat is niet ons pakkie aan ... bewust niet.
Het feit dat jij meteen concludeert dat ik een hele bevolkingsgroep zou haten zegt meer over jou.quote:Op donderdag 17 mei 2007 12:44 schreef gelly het volgende:
Waarom zou je gelijk een hele bevolkingsgroep moeten haten omdat enkele rotte appels daarvan je beroven ? Dat is de simpelheid waar jij je van bedient, geen enkel intelligent persoon zou zo denken.
Hanneke berooft groenteman!quote:Op donderdag 17 mei 2007 12:53 schreef Pool het volgende:
[..]
Zoals de TT nu luidt, is Hanneke zelf de dader van de beroving.![]()
Je ziet ergens een mogelijkheid tot discussie ? Knap.quote:Op donderdag 17 mei 2007 12:51 schreef Drugshond het volgende:
TT aangepast, omdat er nog geen signalement is vrijgegeven.
Dat GS die toer op gaat is niet ons pakkie aan ... bewust niet.
quote:Overigens: om aangifte te doen moet ik de volgende ochtend bellen.
De agenda van de politie zit al erg vol, misschien is er drie dagen later een gaatje in hun agenda, dan kan ik langs komen.
''onze'' politiequote:de politie komt een kwartier later (“we hadden drie van dit soort overvallen”)
quote:Op donderdag 17 mei 2007 12:59 schreef TsjaTsja het volgende:
In haar eiegn blog schrijft ze :
"ik blijf woedend en ontdaan van mijn politiek-correcte verstand achter."
Dus het waren weer die finnen....yeah right.
Titel politiek correct aangepast......
Altijd lastig als je geloofsartikel je beroofd.quote:Op donderdag 17 mei 2007 12:59 schreef TsjaTsja het volgende:
"ik blijf woedend en ontdaan van mijn politiek-correcte verstand achter."
Is dat iets nieuws, een fietsgristen? Iemand van de CU die zich altijd via een rijwiel voortbeweegt.quote:één fiets gristen
Ze geeft dus zelf aan dat het lastig is om politiek correct te blijven als het haar zelf gebeurd. Waarom zouden andere Nederlanders dan wel Politiek correct moeten blijven zoals de politiek wil als zo iets hun gebeurd?quote:Op donderdag 17 mei 2007 12:59 schreef TsjaTsja het volgende:
In haar eiegn blog schrijft ze :
"ik blijf woedend en ontdaan van mijn politiek-correcte verstand achter."
Dus het waren weer die finnen....yeah right.
Titel politiek correct aangepast......
Omdat zij het meer wenselijk achten, dat de samenleving geen splijtzwam wordt.quote:Op donderdag 17 mei 2007 13:13 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Ze geeft dus zelf aan dat het lastig is om politiek correct te blijven als het haar zelf gebeurd. Waarom zouden andere Nederlanders dan wel Politiek correct moeten blijven zoals de politiek wil als zo iets hun gebeurd?
moet je eens kijken hoeveel van die "politieke correcte" idioten erg nog rond dwalen.quote:Op donderdag 17 mei 2007 13:13 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Ze geeft dus zelf aan dat het lastig is om politiek correct te blijven als het haar zelf gebeurd. Waarom zouden andere Nederlanders dan wel Politiek correct moeten blijven zoals de politiek wil als zo iets hun gebeurd?
quote:Op donderdag 17 mei 2007 13:21 schreef Meki het volgende:
Sinds wanneer is deze bron toegestaan ??
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |