Kuthoer, viswijfquote:
Ik vind Natasia wel zo'n secreet dat zodra ze iets merkt of hoort ze daar meteen iedereen de oren van 't lijf gaat schreeuwen om informatie:quote:Op woensdag 16 mei 2007 02:40 schreef farceman het volgende:
Waarom krijgt Natasia eigenlijk altijd alles achter te horen?
Over anaal verhaal, verleden van Eric, de aanranding van Eric enz enz.
En niemand weet dat de kindjes van natasia hebben gehuild aan de telefoon.
Scanman, je bent weer naief en trap er niet in: van VOL:quote:Op woensdag 16 mei 2007 02:41 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dat heeft ze dus in een brief te horen gekregen.
Na die zin ben ik gestopt met lezen.quote:Op woensdag 16 mei 2007 02:49 schreef farceman het volgende:
[..]
Scanman, je bent weer naief en trap er niet in: van VOL:
Mijn gedachte ook.quote:Op woensdag 16 mei 2007 02:50 schreef FuTilE het volgende:
Huub heeft kennelijk de instructie de druk nog wat op te voeren...
OMGquote:Op woensdag 16 mei 2007 02:50 schreef FuTilE het volgende:
Huub heeft kennelijk de instructie de druk nog wat op te voeren...
Echt prachtigquote:Op woensdag 16 mei 2007 02:50 schreef blomst het volgende:
Hotel de wittebergen al gebeld?
dat agressieve is niks voor Jaap.. en daar komt bij dat narcisten alleen hun momentje pakken als het om hun draaitquote:Op woensdag 16 mei 2007 02:51 schreef scanman01 het volgende:
Jaap staat op een afstandje weer toe te kijken. Hij laat het weer over aan anderen. Als het er op aan komt is Jaap niet aanwezig.
Moeten ze niet naar bed ?quote:Op woensdag 16 mei 2007 02:52 schreef SiRojK het volgende:
[..]
Echt prachtig...
Op naar de volgende rond, der moet wat knappen vanavond![]()
Goeie cap die eerste!quote:Op woensdag 16 mei 2007 02:53 schreef Prospera het volgende:
Ga maar naar een fucking hotel roept Huub, pak een stratenhotel.
vuilniswijf.
Natas; je bent een halve man.
Lieke kreeg een klap van Natas.
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Japio heeft een andere rol, die speelt hij met vervequote:Op woensdag 16 mei 2007 02:51 schreef scanman01 het volgende:
Jaap staat op een afstandje weer toe te kijken. Hij laat het weer over aan anderen. Als het er op aan komt is Jaap niet aanwezig.
Door dit soort situaties weet je gewoon dat Jaap een rol speelt. Hij doet het enkel en alleen om hoger op de popoll te komen. Jammer.quote:Op woensdag 16 mei 2007 02:52 schreef Suikeroom het volgende:
[..]
dat agressieve is niks voor Jaap.. en daar komt bij dat narcisten alleen hun momentje pakken als het om hun draait![]()
Precies... niemand zal die twee uit elkaar halen.quote:
Ja er schijnt deels nieuwe redatie te zitten volgens DGK_REDACTIE gisteren en die zijn er erg scheutig mee.quote:Op woensdag 16 mei 2007 02:50 schreef scanman01 het volgende:
De redactie zit echt weer met de vinger op de 'streamlock' toets. Dat bleek net al.
Zien!quote:Op woensdag 16 mei 2007 02:54 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Natasia sloeg Lieke, zeker. Heb de stream opgenomen.
de popo is voor hem niet primair maar meer een bevesteging dat zn TERROR zin heeft.. lees zn weblog is zou ik zeggenquote:Op woensdag 16 mei 2007 02:54 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Door dit soort situaties weet je gewoon dat Jaap een rol speelt. Hij doet het enkel en alleen om hoger op de popoll te komen. Jammer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |