daar had light een deathnote bij over en was het de bedoeling aan ryuk om de meeste erge slechterik te pakken bij een bedrijf(lijkt me), zodat zijn onschuld bewezen zou worden en daarbij mee kan helpen om de nieuwe kira te vangen.quote:
Inderdaad x3quote:Op vrijdag 18 mei 2007 17:09 schreef meekybaby het volgende:
<33 Death Note. Een van de beste anime ooit :3
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: live actionOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 27% gewijzigd door koffiegast op 25-05-2007 02:34:18 ]
Code GEASSquote:Op dinsdag 15 mei 2007 23:25 schreef DropjesLover het volgende:
hey, das mijn avatertje in de OP![]()
morgen weer inderdaad
overigens vind ik de serie Code Geass heel erg op death note lijken, qua opzet (een zeer intelligent, koud persoon als hoofdfiguur, die tegen onrecht/onderdrukking strijd voor zijn eigen wereld). ben ik ook aan t kijken (is al tot ep 23 uit)
Het is ook een kleine wereld geworden, sinds de komst van Kiraquote:Op vrijdag 25 mei 2007 13:54 schreef Bura het volgende:
Ik vond het wel héél toevallig dat Mikami net uit alle mensen Light's high school crush had uitgekozen XD...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
Ik snap niks van die hele sitequote:Op woensdag 30 mei 2007 11:49 schreef Clyde_Frog het volgende:
Ep 33 met subs aanwezig op stormberry tv! Lovin' it ^^
volgens de comments is niet alles gesubtquote:Op woensdag 30 mei 2007 11:49 schreef Clyde_Frog het volgende:
Ep 33 met subs aanwezig op stormberry tv! Lovin' it ^^
http://stormberry.tv/watchTV.php?pl=deathnotequote:
Ja, alleen de intro en eindcredits + preview nietquote:Op woensdag 30 mei 2007 17:20 schreef Mr_Belvedere het volgende:
[..]
volgens de comments is niet alles gesubt
Ik zou eerst de anime kijken, de anime duurt nog een paar weken voordat het is afgelopen. Ik heb 2 Death Note films al een paar weken op mijn pc staan, ik kijk ze pas wanneer de anime is afgelopen. Ten eerste omdat ik denk dat de anime beter is, ten tweede omdat de anime waarschijnlijk het verhaal dieper benaderd, de film duurt immers korter, dus beleef alles liever de eerste keer in de anime, dan in een korte film dat de anime spoilert.quote:Op woensdag 30 mei 2007 22:47 schreef BMH het volgende:
Ik heb nu ep 1 & 2 van de Anime gezien. Ik zit nu ook ongeveer 30 minuten in de film (kijk em later verder).
Wat vinden jullie wat ik moet doen? Anime of film eerst kijken?
meer een raar einde en een poging om het af te ronden in 2 films ipv 3.quote:Op donderdag 31 mei 2007 14:15 schreef wdn het volgende:
STM: ik wacht ook. Edoch de film zou een ander einde hebben dan de anime is me verteld. Een meer Amerikaans einde zodat het verhaal beter verkocht kon worden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en waar was ryuk eigenlijk![]()
Dan vervang je hem later toch met Animanda.quote:Op vrijdag 1 juni 2007 20:58 schreef koffiegast het volgende:
wat een slechte kwaliteit van kurohana, beeld leek soms wel te schokkeren
Geen last van gehad, Kuro-Hana isquote:Op vrijdag 1 juni 2007 20:58 schreef koffiegast het volgende:
wat een slechte kwaliteit van kurohana, beeld leek soms wel te schokkeren
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |