Bij aardrijkskunde mag je geen grafische rekenmachine gebruiken, enkel een gewone.quote:
Heldquote:Op woensdag 23 mei 2007 03:06 schreef ImTheBase het volgende:
Natuurkunde1 samenvatting is te vinden op http://ex.tweaking.nl en het uploadarchief van de site onder de naam: NA SYSTEM ALLES.8xp.
Het is 15 KB.
Wij hebben er wel flink veel aan, maar hmm jij snapt het natuurlijk nog beter...quote:Op woensdag 23 mei 2007 03:06 schreef ImTheBase het volgende:
Natuurkunde1 samenvatting is te vinden op http://ex.tweaking.nl en het uploadarchief van de site onder de naam: NA SYSTEM ALLES.8xp.
Het is 15 KB.
Ik ook, systeemborden meuk, elektra en dergelijke is eitje maar momenten en krachten zijn kut...ik hoop dat we geen hefbomen krijgenquote:Op woensdag 23 mei 2007 10:54 schreef ImTheBase het volgende:
Ik snap natuurkunde redelijk, ik snap vooral het elektriciteit/stralinggedoe écht goed, daar had ik een 8,3 en een 9,7 voor. Wat ik juist moeilijk vind zijn de krachten en de warmte enzo.
ik hoop dat je geen wiskunde gaat studeren...dan kun je het met deze instelling wel vergetenquote:Op dinsdag 15 mei 2007 21:40 schreef Daantke het volgende:
[..]
ABC formule uit je hoofd doen als het makkelijker en sneller is om het op je GR te doen...
Dat ga ik niet neequote:Op woensdag 23 mei 2007 14:22 schreef Motionblur het volgende:
[..]
ik hoop dat je geen wiskunde gaat studeren...dan kun je het met deze instelling wel vergeten![]()
Dankjewelquote:Op woensdag 23 mei 2007 17:49 schreef ImTheBase het volgende:
DAMN ECHT! Dit programma moet geprezen wordenIk heb er redelijk wat aan gehad en het heeft me toch enkele punten meer opgeleverd (en ook voor klasgenoten), door de samenvatting die ik heb gemaakt.
Ik heb nu een 6,9 - 8,9
![]()
Toch vond ik alle tekst eigenlijk wel letterlijk lijken op dat pdfje wat ik je heb gepaast! Maar dan zonder optica..quote:Op woensdag 23 mei 2007 17:49 schreef ImTheBase het volgende:
DAMN ECHT! Dit programma moet geprezen wordenIk heb er redelijk wat aan gehad en het heeft me toch enkele punten meer opgeleverd (en ook voor klasgenoten), door de samenvatting die ik heb gemaakt.
Ik heb nu een 6,9 - 8,9
![]()
PDF past niet in je rekenmachine, dit wel... dus alleen maar chill dat het gekopieerd is tochquote:Op donderdag 24 mei 2007 15:00 schreef Lothario het volgende:
[..]
Toch vond ik alle tekst eigenlijk wel letterlijk lijken op dat pdfje wat ik je heb gepaast! Maar dan zonder optica..
Dat pfdje had ik namelijk uitgeprint en in mijn rekenmachine was precies zelfde taalgebruik en zelfde zinnen zelfs eigenlijk.. Alsnog bedankt voor het copy - pasten en ordenen
![]()
quote:Op donderdag 24 mei 2007 00:45 schreef Cinch het volgende:
Is er al iets voor VWO Na-Sk gesignaleerd?
loller, nou dan ook credits voor mijn google-skillsquote:Op donderdag 24 mei 2007 15:53 schreef ImTheBase het volgende:
Mijn samenvattingen van scheikunde en natuurkunde waren inderdaad gebaseerd op die PDF'jes, maar dat komt omdat ik vond dat die samenvattingen perfect waren. Bij natuurkunde had ik zelf nog wel even de reactievergelijkingen erbij gedaan van radioactiviteit.
Hey, niet vergeten hehquote:Op donderdag 24 mei 2007 19:37 schreef KoenBus het volgende:
Vriend van me maakt dit weekend de progjes.. ze staan uiterlijk maandagavond op de upload
HEBBUUUHquote:Op donderdag 24 mei 2007 19:37 schreef KoenBus het volgende:
Vriend van me maakt dit weekend de progjes.. ze staan uiterlijk maandagavond op de upload
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |