Paar kleine dingetjes zoals banner, andere data en wat foutjes eruit gehaald..quote:
dat vind ik heel erg knap aangezien ik aanneem dat je niet in de toekomst kan kijken?quote:In de VS worden de komende weken de laatste afleveringen van het 4e seizoen uitgezonden.
17 mei ging de kogel eindelijk door de kerk en werd er een vijfde seizoen toegezegd!
My thoughts exactly.quote:Op maandag 14 mei 2007 09:18 schreef edejong het volgende:
[..]
dat vind ik heel erg knap aangezien ik aanneem dat je niet in de toekomst kan kijken?
[het is nu nog maar 14 mei]
Met Paris Hiltonquote:Op zondag 13 mei 2007 22:48 schreef Tazmaniac het volgende:
Ik lees net dat Sophia en Chad uit elkaar zijn gegaan omdat Chad samen geweest was met Paris Hilton tijdens de opnames van House of Wax. Erg dom van Chad want als ik toch de keuze had tussen Sophia en Paris dan zou ik 100 uit 100 voor Sophia gaan!!
Paris
Of Hillary Burtonquote:Op maandag 14 mei 2007 15:18 schreef Komakie het volgende:
[..]
Met Paris Hilton
Hmm ik had toch wel iets beters van hem verwacht.... Als je dan toch je relatie wilt verknallen, doe het dan met iemand die ook nog leuk is. Elisha Cuthbert ofzo. Die ook in House Of Wax speelt
En zo gaat ie de hele set afquote:
Komende weken gaat OTH echt climaxenquote:Op dinsdag 15 mei 2007 10:49 schreef Komakie het volgende:
Is het niet beter om in de TT "Open your eyes, Lucas" te zetten?
detail...
Nouja dat verhaal gaat natuurlijk nog wel een lange staart krijgen. Mocht Dan al betrapt worden op het vermoorden van Keith dan is het nog steeds niet zomaar afgelopen. Ik neem aan dat ze zo'n karakter niet zomaar ff uit de serie schrijven omdat hij de gevangenis in gaat. ik denk dat het nog wel verder gaat, maar het zal wel een wendig krijgen in de vorm van dat iedereen weet dat hij het gedaan heeft ofzo...quote:Op dinsdag 15 mei 2007 11:11 schreef DaFan het volgende:
[..]
Komende weken gaat OTH echt climaxen
Hoop trouwens niet dat ze in S5 nog verder gaan met het Dan-Keith verhaal.
Denk dat het ongeveer zo zal gaan:quote:Op woensdag 16 mei 2007 14:04 schreef Komakie het volgende:
[..]
Nouja dat verhaal gaat natuurlijk nog wel een lange staart krijgen. Mocht Dan al betrapt worden op het vermoorden van Keith dan is het nog steeds niet zomaar afgelopen. Ik neem aan dat ze zo'n karakter niet zomaar ff uit de serie schrijven omdat hij de gevangenis in gaat. ik denk dat het nog wel verder gaat, maar het zal wel een wendig krijgen in de vorm van dat iedereen weet dat hij het gedaan heeft ofzo...
Is een mogelijkheid natuurlijkquote:Op woensdag 16 mei 2007 19:14 schreef Tazmaniac het volgende:
[..]
Denk dat het ongeveer zo zal gaan:
Einde van seizoen 4 Dan de cel in
Midden seizoen 5 Dan weer vrij wegens goed gedrag en zijn rol die hij heeft vervuld voor de gemeentschap![]()
quote:Op donderdag 17 mei 2007 01:08 schreef Tazmaniac het volgende:
www.othpodcast.com
It's official! We're coming back for Season 5. Thanks to the best fans in the world for all your support.
We'll see you next season. Until then, we have four incredible episodes left. All good things...
~ xoxo The Cast and Crew of One Tree Hill.
![]()
![]()
![]()
![]()
quote:Op donderdag 17 mei 2007 01:08 schreef Tazmaniac het volgende:
www.othpodcast.com
It's official! We're coming back for Season 5. Thanks to the best fans in the world for all your support.
We'll see you next season. Until then, we have four incredible episodes left. All good things...
~ xoxo The Cast and Crew of One Tree Hill.
![]()
![]()
![]()
![]()
Mja, punt is: die hele toestand ging wel onderzocht worden.. Beide waren zowiezo al verdacht, en dan zag Whitey zo'n fragment uit die wedstrijd opnieuw bekijken en was er duidelijk contact tussen Nathan en Lucas toen hij die vrijworpen mistte..kan me niet voorstellen als dat onderzocht wordt dat ze door overheen zullen kijken..quote:Op donderdag 17 mei 2007 15:01 schreef Komakie het volgende:
Lucas had ook gewoon niets moeten zeggen.
Gossip Girls krijgt in september het slot waar OTH nu zit.quote:One Tree Hill, which used to occupy this spot, is due back at midseason.
Hoe kom je daarbij?quote:
who'll knowquote:Op donderdag 17 mei 2007 20:29 schreef Saviola het volgende:
Oh gaan ze nog verder daarna ?
ligt aan de kijkcijfers hequote:Op donderdag 17 mei 2007 20:29 schreef Saviola het volgende:
Oh gaan ze nog verder daarna ?
Whitey ziet dat er contact was omdat hij wist dat Lucas die baskets expres miste. Als jij gewoon die wedstrijd ziet, zie je toch alleen dat ze ff naar elkaar kijken en wat zeggen? Als je niet weet wat er aan de hand is dan zie je er ook niets vreemds in denk ik.quote:Op donderdag 17 mei 2007 16:27 schreef Saviola het volgende:
Mja, punt is: die hele toestand ging wel onderzocht worden.. Beide waren zowiezo al verdacht, en dan zag Whitey zo'n fragment uit die wedstrijd opnieuw bekijken en was er duidelijk contact tussen Nathan en Lucas toen hij die vrijworpen mistte..kan me niet voorstellen als dat onderzocht wordt dat ze door overheen zullen kijken..
Zo had ik het idd nog niet bekeken..quote:Op vrijdag 18 mei 2007 00:12 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Zegt niets trouwens.
Las Vegas kreeg afgelopen seizoen ook 16 afleveringen, maar seizoen 5 komt er!
Soooooooooo TRUEquote:
Een normaal persoon niet..maar onderzoekers die Nathan en Lucas al verdenken van 'point shaving' (of hoe heet het)..ik weet niet hoorquote:Op donderdag 17 mei 2007 23:41 schreef Komakie het volgende:
Whitey ziet dat er contact was omdat hij wist dat Lucas die baskets expres miste. Als jij gewoon die wedstrijd ziet, zie je toch alleen dat ze ff naar elkaar kijken en wat zeggen? Als je niet weet wat er aan de hand is dan zie je er ook niets vreemds in denk ik.
ja ok maar het ging om het ideequote:Op donderdag 17 mei 2007 23:43 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Behalve dat The OC het in 1 aflevering met een montage deed..dit is gewoon echt de serie voortzetten.
Ksnap wat je bedoelt.. maar ik zou metéén tekenen als de VS het zooitje hier zou overnemen!!quote:Op zondag 20 mei 2007 13:24 schreef blueangel_ het volgende:
*zucht*
Die Amerikaanse TV-regeling is zo dramatisch slecht
Wat bedoel je daar mee ??quote:Op zondag 20 mei 2007 13:35 schreef Tazmaniac het volgende:
[..]
Ksnap wat je bedoelt.. maar ik zou metéén tekenen als de VS het zooitje hier zou overnemen!!
Dat ik snap waarom blueangel_ zich irrteert maar dat ik de televisie toestand in VS nog lang niet zo erg van dan die in Nederland want de Nederlandse televisie is gewoon te triest voor woorden!!quote:Op zondag 20 mei 2007 15:00 schreef Sc0tTy het volgende:
Alweeeer verzet ??
[..]
Wat bedoel je daar mee ??
* Komakie is het daar helemaal mee eensch!quote:Op zondag 20 mei 2007 15:05 schreef Tazmaniac het volgende:
[..]
Dat ik snap waarom blueangel_ zich irrteert maar dat ik de televisie toestand in VS nog lang niet zo erg van dan die in Nederland want de Nederlandse televisie is gewoon te triest voor woorden!!
Ja dit is wel leuk en al, maar zo als het de laatste tijd wel vaker gaat. Als ze dan weer ff niet tevreden zijn dat stoppen ze halverwege en dan zitten wij met een serie zonder einde.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 11:53 schreef Tazmaniac het volgende:
Over the past week there have been several different reports on how many episodes of OTH have been ordered. Today, we got the official word directly from the CW Programming Department.
The CW has ordered 22 episodes with the option to reduce. Meaning if ratings are not good... the contract gives the option to cancel early or reduce the amount of episodes. But at this time OTH will have a full 22 episodes!
Once again this is confirmed through the CW directly. This did NOT come from our OTH Insiders... we wanted to go directly to the source.
![]()
dat zou echt té *** zijn, maar ik heb goeie hoop en verwacht nog wel wat seizoenenquote:Op dinsdag 22 mei 2007 12:02 schreef SphronX het volgende:
[..]
Ja dit is wel leuk en al, maar zo als het de laatste tijd wel vaker gaat. Als ze dan weer ff niet tevreden zijn dat stoppen ze halverwege en dan zitten wij met een serie zonder einde.
De promoquote:Op vrijdag 25 mei 2007 22:53 schreef blueangel_ het volgende:
Promo 419
http://www.youtube.com/watch?v=Rr-pOOHOo0M
Sneak Peek
http://www.youtube.com/watch?v=7H1PLehpLA4&eurl=http%3A%2F%2Fothfans%2Ecom%2F
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
quote:Op zaterdag 26 mei 2007 16:21 schreef Komakie het volgende:
[..]
De promo
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I know everything changes / All the cities and faces / But I know how I feel / About you
Pfffffffffff, gezien de spanningen tussen Sophia en Chad zie ik het echt gebeuren dat Sophia nog uit de show staptquote:According to someone very close to the show, we may not see everyone coming back. "Nothing is certain yet," says my spy, who predicts that "things will be very different" when the show returns at mid-season set four years into the future.
Zolang Hilarie maar blijftquote:Op donderdag 31 mei 2007 00:06 schreef Sc0tTy het volgende:
Dat zou ik echt zwaaaaar kut vinden zeg, enigste cast member die ik graag zie vertrekken is Dan.
Ik vind dat ook een zuigvent. Irritant mannetje, maar ja dat is ook de bedoelingquote:Op donderdag 31 mei 2007 00:06 schreef Sc0tTy het volgende:
Dat zou ik echt zwaaaaar kut vinden zeg, enigste cast member die ik graag zie vertrekken is Dan.
Ik ben altijd zo bang dat als een Bad Guy weg gaat dat er 1 of andere lame bad guy voor terug komt.quote:Op donderdag 31 mei 2007 07:51 schreef Saviola het volgende:
Dan moet niet weg, elke serie heeft een 'bad guy' nodig..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
Nu je dit zegt wil ik eik, gewoon kijkenquote:Op donderdag 31 mei 2007 23:58 schreef Tazmaniac het volgende:
Lieve kijkbuiskinderen, ff een hele serieuze mededeling!
Kijk NIET naar "A message from Mark Schwahn" over episode 20!!!!
Deze clip bevat een MEGA MEGA MEGA FREAKING SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!
echt heeeeeel oncewl!!! dus jullie zijn gewaarschuwd!!
En nu oogjes dicht en snaveltje toe..
ik vind het echt TE kut dat ikhet gezien heb... had het veel liever gewoon volgende week gezien tijdens de aflevering.. dus ik raad het je afquote:Op vrijdag 1 juni 2007 02:04 schreef neggix het volgende:
Wat een ep weerben echt benieuwd.... Nou maar hopen dat ook volgend seizoen lekker doorgaat
Anders gaan al m'n series kapot
Ja, gewoon happy/Mooie ep.... toppie
[..]
Nu je dit zegt wil ik eik, gewoon kijken
o.a. op youtubequote:Op vrijdag 1 juni 2007 12:55 schreef Sc0tTy het volgende:
waar ken je dat zien dan ? ( niet dat ik dat wil zien , 'k haat spoilers )
Damn ... ik heb er ook wel spijt van dat ik het gezien hebquote:
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I know everything changes / All the cities and faces / But I know how I feel / About you
Wordt ie een soort nieuwe evil Derekquote:Op vrijdag 1 juni 2007 20:24 schreef Lucky_Strike het volgende:
Wat achtelijk van Lucas dat hij met een pistool gaat staan zwaaien terwijl zijn zwangere moeder naast Dan staat....
Ik denk dat Lucas de gevangenis in gaat. Begin seizoen 5 komt ie er weer uit, totaal wereldvreemd, gaat Peyton opzoeken, veel moeilijk en serieus gedoe natuurlijk, etc.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |