Right on!quote:Op zondag 13 mei 2007 21:04 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Leveren jullie ook aan de niet nader te noemen grootste supermarktketen van het land waar ik net tabak van een welbekend merk heb gekocht?
Dan is die kans inderdaad erg groot. Wat een toeval!quote:Op zondag 13 mei 2007 21:05 schreef Armageddon het volgende:
Right on!
It's a small world UIO, it's a small world.quote:Op zondag 13 mei 2007 21:12 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Dan is die kans inderdaad erg groot. Wat een toeval!
Hmm, ja voor sommigen zal het inderdaad in hun voordeel werken.quote:Op zondag 13 mei 2007 21:24 schreef Armageddon het volgende:
Zeg BrauN, laat mijn baas dit nu net allemaal weten. Daarom vind hij mij ook zo tof!
En terecht ouwe. We moeten ook nog wat te lachen hebben.quote:Op zondag 13 mei 2007 21:28 schreef BrauN het volgende:
[..]
Hmm, ja voor sommigen zal het inderdaad in hun voordeel werken.
Maar van die naieve mokkels die op FOK! hun tieten posten zullen door een hel gaan wanneer hun collega's de FOK! historie van de persoontjes in kwestie ontdekken. De kantine, de werkvloer, de wc, het magazijn... overal zullen ze hangen, de printjes.
Ik weet niet wat voor onbenullige kutfunctie jij bekleed, maar als je een beetje een positie hebt die wat voorstelt vlieg je er heus niet uit als je - bijvoorbeeld - een KLB topic hebt geopend vanwege het feit dat de koffie op je werk op was en de secretaresse dikke tieten heeft maar niets van je moet.quote:Op zondag 13 mei 2007 21:31 schreef gebrokenglas het volgende:
Nou als je iets negatiefs te melden hebt over het bedrijf moet je een beetje uitkijken... Als de baas meeleest ben je zo Exit.
Inderdaad, als je daarvoor je baan gedag kan zeggen dan is het al tijd om een andere baan te gaan zoeken. Waar zijn die bazen met een beetje gevoel voor humor? Mijn baas lag krom om mijn inbraakactie met GeenStijl.quote:Op zondag 13 mei 2007 21:34 schreef BrauN het volgende:
[..]
Ik weet niet wat voor onbenullige kutfunctie jij bekleed, maar als je een beetje een positie hebt die wat voorstelt vlieg je er heus niet uit als je - bijvoorbeeld - een KLB topic hebt geopend vanwege het feit dat de koffie op je werk op was en de secretaresse dikke tieten heeft maar niets van je moet.
Hier lame ass grapjes maken draagt anders ook bijster weinig bij aan je FOK! imago.quote:Op zondag 13 mei 2007 21:43 schreef Beelzebub85 het volgende:
Hier vertellen dat ik werk op een sociale werkplaats zal mijn Fok! imago niet ten goede komen ben ik bang.
's geen SI-eenheid.quote:Op zondag 13 mei 2007 20:54 schreef Armageddon het volgende:
Ik ben systeembeheerder bij een heule grote vleesverwerker. Grote kans dat jij ons gesneden vlees of filet americain zit te vreten tussen de middag.
En jij denkt dat ik bewust bezig ben met een 'imago'? Het kan me geen ruk schelen wat ik hier uitstraal of hoe anderen me zien op internet, dit is gewoon een hobby. Ik vind het heerlijk om een beetje af te geven op de dommen en ben nou niet bepaald bewust bezig met imago-building o.i.d. Jij daarentegen wel, zoals uit je post bleek.quote:
Ja, en ik werk ook echt op een sociale werkplaats.quote:Op zondag 13 mei 2007 21:52 schreef BrauN het volgende:
Jij daarentegen wel, zoals uit je post bleek.
Geeft ook niks, ieder z'n ding lieverd.
Ik twijfel sterk, maar ik geloof ook wel dat je daar niet werkt. Maar daar zei ik toch ook verder niets over?quote:Op zondag 13 mei 2007 21:56 schreef Beelzebub85 het volgende:
[..]
Ja, en ik werk ook echt op een sociale werkplaats.![]()
Ik ken het gevoel.quote:Op zondag 13 mei 2007 21:34 schreef admiraal_anaal het volgende:
Ik schaam me voor waar ik werk(een kabel ISP
)
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |