Om er nou helemaal speciaal voor naar Pieren city te gaan is ook weer zo ietsquote:Op woensdag 3 oktober 2007 18:51 schreef Professional het volgende:
Netjes.
Ik ben zaterdag toch in Maastricht, zullen we eens gaan kijken.
In de folder van vorige week stonden ook heel veel aanbiedingen.
Ik denk niet dat het aan Play ligt, maar aan die graftent van eenquote:Op zondag 30 september 2007 14:50 schreef Hapertje het volgende:
[..]
Inmiddels wacht ik al 12 (!!!!) weken op At Close Range... ik ben wel uitgekeken op Play!
Komisch, in Leeuwarden liggen die Steelbook uitgaven voor ¤ 7,77.quote:Op zaterdag 10 november 2007 12:10 schreef Morpheus2002 het volgende:
Band of Brothers ¤ 25,- bij de MM Alexandrium en een aantal Steelbook uitgaven voor ¤ 8,88. Onder andere Kill Bill 1 & 2 en Fear and Loathing in Las Vegas.
Ik ook... en als je iets niet ontvangt doen ze volgens mij ook niet moeilijk en sturen zo een nieuwe.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 22:26 schreef MaxPower het volgende:
Ik krijg alles van play nog steeds prima op tijd
quote:Op zaterdag 10 november 2007 18:42 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Van korte duur zeker? Nu is het DVD £89.99
Ik bestel er niet meer. De helft van de pakjes kwamen niet aan de laatste paar keren. Ze doen niet moeilijk, maar ik heb er geen zin meer in. Ik vermoed dat het iets met het Britse post te maken heeft, want nu zit ik een beetje te schijten mbt een tiental HMV.co.uk pakjes.quote:Op zaterdag 10 november 2007 18:43 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik ook... en als je iets niet ontvangt doen ze volgens mij ook niet moeilijk en sturen zo een nieuwe.
Ik denk dat ik er de laatste maand ongeveer 25 dvd's heb gekocht. Allemaal netjes aangekomen zonder problemen.quote:Op zondag 11 november 2007 17:19 schreef sampoo het volgende:
[..]
Ik bestel er niet meer. De helft van de pakjes kwamen niet aan de laatste paar keren. Ze doen niet moeilijk, maar ik heb er geen zin meer in. Ik vermoed dat het iets met het Britse post te maken heeft, want nu zit ik een beetje te schijten mbt een tiental HMV.co.uk pakjes.
Misschien is het de laatste maand beter maar ik had zo'n 20 dvd's besteld en daar kwam er 10 niet aan en laatst kwam er van de 2 dvd's er maar 1 aan.quote:Op zondag 11 november 2007 18:24 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik denk dat ik er de laatste maand ongeveer 25 dvd's heb gekocht. Allemaal netjes aangekomen zonder problemen.
Had anders vorige maand een email ontvangen met de nieuwste aanbiedingen, hier zat oa American Beaty bij.. dus ik bestellen, gelijk e-mail dat product niet op voorraad was.. na een 3 of 4 weken krijg ik een e-mail dat product niet leverbaar is en ze het geld hebben terug gestortquote:Op zondag 11 november 2007 18:29 schreef Tim86 het volgende:
hmm..cd-wow is echt weer helemaal terug..Ideal betalen kan weer en had alles zelfs binnen 5 werkdagen in huis...
Nog nooit meegemaakt daar
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |