We kwamen de naam tegen tijdens brainstormen, van johan naar rohan gingen we en toen gingen we in een boekje kijken of dat een naam was en later zagen we pas dat onze beide namen erin voorkwamen. Maar ik vind andere namen veel leuker, dus deze zal het wel niet worden.quote:Op donderdag 17 mei 2007 11:58 schreef bixister het volgende:
ik vind 't trouwens wel wat gezocht om je kind een naam te geven die is opgebouwd uit de namen van de ouders.
Off Topic,quote:Op donderdag 17 mei 2007 12:13 schreef _evenstar_ het volgende:
rohan is idd een dorp uit lotrmaar verder is het zoals eerder benoemd een hindi naam.
En wat als ie wil balletten?? Naamswijziging?quote:Op donderdag 17 mei 2007 12:34 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Off Topic,
Oi dorp.... Niks Dorp .... The city of Rohan..niet the village of .
Zo'n naam moet wel opgevolgd worden met paardrijdlessen ...of een Harley
quote:Op donderdag 17 mei 2007 12:36 schreef Ireth het volgende:
[..]
En wat als ie wil balletten?? Naamswijziging?
Rohan (van het Sindarijnse Rochand, land van de Paardenheren) is een landstreek die voorkomt in de trilogie In de ban van de ring van J.R.R. Tolkien.quote:Op donderdag 17 mei 2007 12:34 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Off Topic,
Oi dorp.... Niks Dorp .... The city of Rohan..niet the village of .
Zo'n naam moet wel opgevolgd worden met paardrijdlessen ...of een Harley
quote:Op donderdag 17 mei 2007 13:30 schreef Dagonet het volgende:
[..]
De naam maakt die wapenvergunning opeens wel een stuk logischer.
Dat heb ik (niet mijn vrouw) met Hanna(h), op zich een mooie naam ....maar...quote:Op donderdag 17 mei 2007 15:12 schreef Spekkiemonster het volgende:
ik vind altijd zo'n nadeel dat je gelijk mensen associeeert met een naam, bijvoorbeeld Noa, best leuke naam enzo ... maar ik ken een meisje Noa ... strondvervelend kind. Daarom zou ik al nooit mijn kind zo noemen en vind ik de naam ook gelijk minder leuk zeg maar .... gek eigenlijk
Bedankt, ga er vanavond even goed naar kijken. Voor nu begint mijn net geinstalleerde Windows Vista te zeuren over deze website, iets met java wat ik nog even moet uitzoeken. Krijg nu alleen de letter A te zien, maar ziet er goed uit.quote:
Waar hebben we het over.... Vista? Wat waar en hoe(niet)quote:Op donderdag 17 mei 2007 16:14 schreef bixister het volgende:
doshi je kunt zelf bovenaan de beginletter selecteren. heeft volgens mij niks met windows vista te maken.
Yep... Nederlandse (ok Scandinavisch/germaanse) achternaam -> Ierse voornaamquote:en DB, laat me raden.... jullie zoeken het iets meer in de keltische hoek?
quote:Ylva
Ach, Iwan is toch ook een gebruikelijke Surinaamse jongensnaam.quote:Op donderdag 17 mei 2007 18:52 schreef Sense het volgende:
[..]
![]()
Die gaat op mijn lijstje! Maar dan met beginletter I denk ik...
Alleen past een scandinavische naam misschien niet zo bij een half Surinaamse babyhmmm....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |