Nog een paar weekjes, dan ben je verlost.quote:Op zondag 13 mei 2007 23:45 schreef LudoSanders het volgende:
Fok it, nog eentje. Ja tot midden juni nog..
Dan vakantie.
Ludo heeft geen antwoord op die vraag, maar hij rookt er nog één. Dus...Ludo ?quote:Op zondag 13 mei 2007 23:47 schreef oranjekoek het volgende:
[..]
haha ik weet het allemaal niet meer. Ik zie me in elk geval wel als een vriendin voor mijn dochter. Ik zou ook niet weten wat daar raar of verkeerd aan is. Het lijkt me juist heerlijk om zo'n relatie te hebben met mijn ouders/schoonouders.
Ghege...het was geen kwartet nee..quote:Op zondag 13 mei 2007 23:59 schreef oranjekoek het volgende:
nonononoo youre wrong! DO it again!
Jij bent zo iemand die zegt dat ie weggaat en nog een half uur bij de deur blijft staan praten he?quote:
Dit is een test.quote:Op maandag 14 mei 2007 00:02 schreef oranjekoek het volgende:
[..]
Jij bent zo iemand die zegt dat ie weggaat en nog een half uur bij de deur blijft staan praten he?![]()
halloooo! ben je ook naar bed?quote:Op maandag 14 mei 2007 00:36 schreef Tezz het volgende:
Ja. Hij is echt naar bed............
Ik was nog wel wakker rond die tijd, maar lag boven diep onder de dekens een spannend boek te lezen...quote:
Ja lekker he! Ik heb ook vandaag vrij gepakt, donderdag hemelvaart (dus vrij) en vrijdag ben ik altijd al vrij, dus ik heb echt het gevoel dat ik een hele week vakantie heb! (alleen woensdag werken). Joepie de poepie!quote:Op maandag 14 mei 2007 11:26 schreef LudoSanders het volgende:
Donderdag Hemelvaart begreep ik net, eens kijken of ik de vrijdag vrij kan nemen zodat ik een kort weekje met een lang weekend voor de boeg heb.
Nu nog het zonnetje erbij!quote:Op maandag 14 mei 2007 11:37 schreef Tezz het volgende:
[..]
Ja lekker he! Ik heb ook vandaag vrij gepakt, donderdag hemelvaart (dus vrij) en vrijdag ben ik altijd al vrij, dus ik heb echt het gevoel dat ik een hele week vakantie heb! (alleen woensdag werken). Joepie de poepie!
Hallo!quote:Op maandag 14 mei 2007 12:45 schreef JustAGirl87 het volgende:
Goedemiddag mede rokersIs het een beetje gezellig hier?
Ik ga nu even lekker roken..
Mijn dag zit er al weer op.quote:Op maandag 14 mei 2007 13:19 schreef Broekpaling het volgende:
Zo, ben ook weer lekker op tijd wakker.
![]()
ja, ik denk laat ik eens lekker meeroken hierquote:Op maandag 14 mei 2007 18:21 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Ah, murp, ouwe avatar createur, jij hier?![]()
Jesus!quote:
dat is veel werk man..... zoiets als dit?quote:Op maandag 14 mei 2007 18:30 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Jesus!![]()
Nee, zo als Piovan, die vond ik leuk.![]()
Zo op ene papiertje die kreukelen en dan openvouwen en dan zie je B, en dan de volgende R enzo.![]()
Joah, das vet.quote:Op maandag 14 mei 2007 18:32 schreef murp het volgende:
[..]
dat is veel werk man..... zoiets als dit?
[afbeelding]
hoiquote:Op maandag 14 mei 2007 18:33 schreef Tezz het volgende:
murp!!!!!!
Back to your roots........altijd welkom he!quote:Op maandag 14 mei 2007 18:34 schreef murp het volgende:
[..]
hoi
ik was te veel met een andere SC bezig, alleen is dat niet leuk meer, mag ik hier komen
quote:Op maandag 14 mei 2007 18:35 schreef Tezz het volgende:
[..]
Back to your roots........altijd welkom he!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |