quote:Op zondag 13 mei 2007 11:08 schreef k_i_m het volgende:
De weegschaal werkte weer mee vanochtend. 76,5 kg. Ook na 3 keer wegen.
De 75kg komt nu eindelijk echt in de buurt.
Meest: Polsen, lengte en borstenquote:Op zaterdag 12 mei 2007 22:39 schreef conleche het volgende:
Waar zijn jullie het meest en het minst tevreden over aan jezelf?
Ikke, meest: haar en sleutelbeenderen en decollete
minst: lengte, omdat je dan zo snel een propje lijkt
Ik had vorige maand ook ± 10 dingen waaronder de verjaardag van Peter en die van mij en allerlei etentjes en m'n vader die een lintje kreeg, wat natuurlijk gevierd moest worden met een gigantisch buffet. Ik heb op mijn verjaardag en op die van Peter een stukje taart genomen en daarna besloten dat het afgelopen was, anders blijf je aan de gang! Dus mijn tip: sla af die handel! (tis eigenlijk net zo makkelijk gezegd als gedaanquote:Op zondag 13 mei 2007 18:12 schreef Sylvana het volgende:
nee, 1 keer niet, maar volgende week is mn vriend moeder jarig en de week daarop mn broer ( en dat wordt nog 2 keer gevierd ook)
ja, heb vandaag ook wel taart afgeslagen bij mn oma, maar vind het ook weer zo lullig om de eerste keer dak bij zijn ouders thuis kom alles af te slaanquote:Op zondag 13 mei 2007 18:35 schreef conleche het volgende:
[..]
Ik had vorige maand ook ± 10 dingen waaronder de verjaardag van Peter en die van mij en allerlei etentjes en m'n vader die een lintje kreeg, wat natuurlijk gevierd moest worden met een gigantisch buffet. Ik heb op mijn verjaardag en op die van Peter een stukje taart genomen en daarna besloten dat het afgelopen was, anders blijf je aan de gang! Dus mijn tip: sla af die handel! (tis eigenlijk net zo makkelijk gezegd als gedaan)
Als het een hele taart is dan kan je gewoon eerlijk zeggen dat je op je lijnt let en of ze dan een mini stukje voor je wilt afsnijden, dan doe je toch mee en heb je niet direct eenvierde van je dagelijkse calorieen binnen en van alles wat ze je daarna nog aanbiedt neem je gewoon het magerste en je mag ook best eens overslaan. Wel spannend trouwens: best serieus geworden in korte tijd zeg!quote:Op zondag 13 mei 2007 18:42 schreef Sylvana het volgende:
[..]
ja, heb vandaag ook wel taart afgeslagen bij mn oma, maar vind het ook weer zo lullig om de eerste keer dak bij zijn ouders thuis kom alles af te slaan
Ik bedoelde eigenlijk het magerste van de plateau's met kaas en worst die op zo'n verjaardag plegen langs te komen. Qua taart lijken mij die vruchtendingetjes nog het minste calorieen bevatten eigenlijk. D'r was gister op de frontpage nieuws over een bakker en die had taartjes van 75 cal. of zo iets gebakken. Of dat dan lekker is??quote:Op zondag 13 mei 2007 19:44 schreef Chicolate het volgende:
Wat zijn dan de magerste taartjes?Ik ben er ondertussen achter dat kwarktaart NIET mager is (duh, gemaakt van slagroom. Maar het proeft zo luchtig!) en appeltaart zonder slagroom redelijk (ik ben dol op appelkruimel) ... maar is dr nog een beter alternatief? (krijg binnenkort heel veel verjaardagen en kan niet overal alles afslaan)
*is al sinds weegmoment vrolijk
Ik heb zn ouders al wel een paar keer ontmoet hoor , dus dat is niet spannend meer, maar het is dan wel voor het eerst bij zijn ouders thuis, de vorige keren kwamen zijn ouders naar hem toequote:Op zondag 13 mei 2007 19:12 schreef conleche het volgende:
[..]
Als het een hele taart is dan kan je gewoon eerlijk zeggen dat je op je lijnt let en of ze dan een mini stukje voor je wilt afsnijden, dan doe je toch mee en heb je niet direct eenvierde van je dagelijkse calorieen binnen en van alles wat ze je daarna nog aanbiedt neem je gewoon het magerste en je mag ook best eens overslaan. Wel spannend trouwens: best serieus geworden in korte tijd zeg!
Men, dat doe je snel, ik geloof dat ik na een half jaar ofzo pas aan ouders/broers/zussen e.d. ga denken...quote:Op zondag 13 mei 2007 20:40 schreef Sylvana het volgende:
Ik heb zn ouders al wel een paar keer ontmoet hoor , dus dat is niet spannend meer, maar het is dan wel voor het eerst bij zijn ouders thuis, de vorige keren kwamen zijn ouders naar hem toe
ik ben daar ook nooit zo snel meequote:Op zondag 13 mei 2007 20:50 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Men, dat doe je snel, ik geloof dat ik na een half jaar ofzo pas aan ouders/broers/zussen e.d. ga denken...![]()
Nouja, het was ook nog lang niet geplandquote:Op zondag 13 mei 2007 20:50 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Men, dat doe je snel, ik geloof dat ik na een half jaar ofzo pas aan ouders/broers/zussen e.d. ga denken...![]()
Haha, nou, ik was echt in de paniek geschoten als er zoiets was gebeurd..quote:Op zondag 13 mei 2007 20:55 schreef Sylvana het volgende:
Nouja, het was ook nog lang niet geplandMaar ik was 4 mei bij hem, en hij woont tegenover een park waar de herdenking werd gehouden en kon het vanaf zijn balkon goed volgen en toen belden zn ouders of ze daar dus ook mochten komen kijken. Dus ja, dan ga ik ook niet zeggen dat het niet mag
Normaal ben ik er ook niet zo snel mee hoor, ik heb hem nog niet aan mijn ouders voorgesteld en dat duurt ook nog wel ff
Eigenlijk is het dat bij mij ook wel, het maakt het zo officieel meteen. Maar moeders vinden mij altijd wel ok geloof ikquote:Op zondag 13 mei 2007 21:16 schreef Sylvana het volgende:
neuh, ik heb er zelf niet echt heel veel moeite verder mee om ze te ontmoeten, maar bij mij is het tot nu toe altijd heel snel weer uit gegaan, dus wil gewoon eerst wachten tot het echt een beetje vast is zeg maar, niet dat ik hem voorstel en het 2 weken later uit is ofzo
ik heb net een kop thee gedronken en duik nu mn bedje in, morgen om 5 uur er weer uit
Het wordt weer zomer, dan komt dat altijd wel goedquote:
ja ik heb nu ook gewoon ff geen tijdquote:Op zondag 13 mei 2007 21:25 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Het wordt weer zomer, dan komt dat altijd wel goed![]()
In de zomer gaat alles altijd vanzelf, iedereen is vrolijk, je flirt wat en voor je het weet heb je een vriendje![]()
Ik vind het ook vreemd dat (schoon)ouders zich bemoeien met dingen. Gewoon wees gezellig en vertrouw er op dat je kinderen hun eigen leven heel goed zelf kunnen leiden. Wat bedoel je precies met: "sinds onze dochter bij ons woont?" (als je dat te privé vindt: prima hoor!)quote:Op zondag 13 mei 2007 21:48 schreef Ticootje het volgende:
Ik vind mijn schoonouders maar rare mensen... Sinds dat onze dochter bij ons woont klikt het gewoon niet meer. Ze hebben totaal andere ideeen over opvoeden, en dat leidt vaak tot frustratie en ruzie. Verder is ze, denk ik, ook niet helemaal blij met mij als schoondochter.
Mijn oplossing, ik ga gewoon niet meer langs...
quote:Op zondag 13 mei 2007 22:01 schreef conleche het volgende:
[..]
Ze is trouwens ook best dik, om tenminste een beetje ontopic te blijven![]()
Altijd weer even aardig, tegen over de mede mens.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 20:05 schreef heaven7 het volgende:
[..]
Niemand is dik hier. Probeer het eens in het zustertopic
Wtf kom jij nou weer stokenquote:Op maandag 14 mei 2007 06:18 schreef ymme het volgende:
[..]
Altijd weer even aardig, tegen over de mede mens.
GAAN!quote:Op maandag 14 mei 2007 07:45 schreef heaven7 het volgende:
En zou gaan fitnessen met vriendin maar die is ziek en twijfel nu of ik in mn uppie moet gaan
[offtopic]quote:Op zondag 13 mei 2007 22:01 schreef conleche het volgende:
[..]
Ik vind het ook vreemd dat (schoon)ouders zich bemoeien met dingen. Gewoon wees gezellig en vertrouw er op dat je kinderen hun eigen leven heel goed zelf kunnen leiden. Wat bedoel je precies met: "sinds onze dochter bij ons woont?" (als je dat te privé vindt: prima hoor!)
Ik ga ook zelden meer langs bij schoonmamma en zij is ook zeer zeker niet blij met mij als schoondochter, maar hey, daar kan ik mee leven...
Ze is trouwens ook best dik, om tenminste een beetje ontopic te blijven![]()
Ik ook!quote:Op maandag 14 mei 2007 09:01 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
Wel goed: heb zo'n hardloopschema gedownload (van zo'n belgische site).
Mompelt iets over blinden en koning éénoogquote:Op maandag 14 mei 2007 08:20 schreef Alcarin het volgende:
Nou het zwemmen was ondanks de moeheid weer heerlijk.
In mijn nieuwe badpak, dus het flappert niet, en het lijkt wel of ik veel sneller ga![]()
Ik had trouwens sjans in het zwembadEr was zowaar een jongen van een jaar of 25! Weer eens iets anders dan alle bejaarden
![]()
Die jongen was inderdaad niet zo leuk, als je hem tussen wat leeftijdsgenoten had gezet was ie me niet opgevallenquote:Op maandag 14 mei 2007 09:45 schreef k_i_m het volgende:
Mompelt iets over blinden en koning éénoog.
Best wel lekker, als je een goeie hebt!quote:Op maandag 14 mei 2007 09:55 schreef k_i_m het volgende:
Ik heb trouwens echt al jaren geen badpak meer aangehad. Ik zou niet eens meer weten hoe het zit.
Hoe lang is "korte tijd"? Ik zou ook wel lange wandelingen willen maken met mijn hond, ware het niet dat hij zo groot is als een knijntje en ik al een uur over 300 meter doe, dus dat zet weinig zoden aan de dijkquote:Op maandag 14 mei 2007 11:23 schreef ymme het volgende:
Ik ben dus in korte tijd al 6,5 kilo kwijt.
Door veel te wandelen met de hond.
En elke ochtend 10 min met het springtouw te springen.
Das inderdaad hartstikke snel zeg! Ik sprak gister m'n zusje aan de telefoon en die was ook zo'n 6 kilo afgevallen sinds begin april, zij weegt denk ik ongeveer net zoveel als jij nu. Maar zij eet nu wel belachelijk weinig, maar ze is net weer verliefd, dus dat kan er mee te maken hebben.quote:Op maandag 14 mei 2007 11:37 schreef ymme het volgende:
Korte tijd is, 1,5 maand.
Ik zelf vind het erg snel gaan. Ik zit momenteel op de 85.9 kilo. Daarom zal het wel zo snel gegaan zijn.
Natuurlijk gaat het straks niet meer zo snel, maar ik zit nu al veel beter in mijn vel. En kleren
Leuk! Ik moet nog even moed/schoenen verzamelen.quote:Op maandag 14 mei 2007 13:53 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
Vanmiddag begin ik met stap 1 van hardlopen, kijken of ik dat aankan![]()
Felicitations!!!quote:Op maandag 14 mei 2007 15:19 schreef Troel het volgende:
Even voor de duidelijkheid:
Vanaf morgen duurt het een tijdje voordat mensen gekoppeld worden aan de lijstjes. 'k Ga namelijk woensdag trouwen en daarna op huwelijksreis en dan ben ik niet elke dag in de gelegenheid om te internetten. Dat dat even bekend is
Een mooie dag toegewenst, en als het goed is denk je dan niet eens aan internet tijdens je huwelijksreis!quote:Op maandag 14 mei 2007 15:19 schreef Troel het volgende:
Even voor de duidelijkheid:
Vanaf morgen duurt het een tijdje voordat mensen gekoppeld worden aan de lijstjes. 'k Ga namelijk woensdag trouwen en daarna op huwelijksreis en dan ben ik niet elke dag in de gelegenheid om te internetten. Dat dat even bekend is
waag het eens om op je huwelijksreis met lijstjes bezig te gaanquote:Op maandag 14 mei 2007 15:19 schreef Troel het volgende:
Even voor de duidelijkheid:
Vanaf morgen duurt het een tijdje voordat mensen gekoppeld worden aan de lijstjes. 'k Ga namelijk woensdag trouwen en daarna op huwelijksreis en dan ben ik niet elke dag in de gelegenheid om te internetten. Dat dat even bekend is
Tof hoor! Succes (ivm stress die er vast bij hoort) en veel plezier!quote:Op maandag 14 mei 2007 15:19 schreef Troel het volgende:
Even voor de duidelijkheid:
Vanaf morgen duurt het een tijdje voordat mensen gekoppeld worden aan de lijstjes. 'k Ga namelijk woensdag trouwen en daarna op huwelijksreis en dan ben ik niet elke dag in de gelegenheid om te internetten. Dat dat even bekend is
een fijne dag woensdag en veel plezierquote:Op maandag 14 mei 2007 15:19 schreef Troel het volgende:
Even voor de duidelijkheid:
Vanaf morgen duurt het een tijdje voordat mensen gekoppeld worden aan de lijstjes. 'k Ga namelijk woensdag trouwen en daarna op huwelijksreis en dan ben ik niet elke dag in de gelegenheid om te internetten. Dat dat even bekend is
quote:Op maandag 14 mei 2007 15:55 schreef heaven7 het volgende:
Nou, ik ga dan maar in m'n eentje sporten een uurtje![]()
![]()
Jij hoort op je huwelijksreis helemaal niet te internetten.quote:Op maandag 14 mei 2007 15:19 schreef Troel het volgende:
Even voor de duidelijkheid:
Vanaf morgen duurt het een tijdje voordat mensen gekoppeld worden aan de lijstjes. 'k Ga namelijk woensdag trouwen en daarna op huwelijksreis en dan ben ik niet elke dag in de gelegenheid om te internetten. Dat dat even bekend is
Zelfgemaakd?quote:Op maandag 14 mei 2007 14:00 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Leuk! Ik moet nog even moed/schoenen verzamelen.
Ik heb zojuist een geweldig broodbeleg ontdekt: hazelnootpasta! Maar dan ook echt hazelnootpasta, dus ingredienten: hazelnoten. Het is qua smaak net de praline uit chocolade, maar dan zonder de zoetheid![]()
goed zo, succesquote:Op maandag 14 mei 2007 15:55 schreef heaven7 het volgende:
Nou, ik ga dan maar in m'n eentje sporten een uurtje![]()
![]()
Nee, niet zelfgemaakt. Gekocht bij de natuurwinkel, merk = Monki. Wel prijzig, een euro of 4 a 5.quote:Op maandag 14 mei 2007 15:59 schreef omearos het volgende:
Zelfgemaakd?
Zo ja, hoe?
Zo nee, waar gekocht?
Ja die zijn best lekker. Ik ben heel benieuwd naar de sate-variant, maar die heeft mijn appie niet, die met de provencaalse vulling is ook lekker!quote:Op maandag 14 mei 2007 18:28 schreef heaven7 het volgende:
NetjesEn lekker pannenkoeken
Leuk he, om te merken dat je ineens niet meer zoveel op kan als vroeger!
Ik zit nu aan een bord spinazie met wat gebakken aardappelen en een, hoe heet zo'n vegetarische burger, valess ofzo.
Het schijnt heel moeilijk te zijn om al je voedingstoffen, vitamines en mineralen binnen te krijgen als je op een 1400 à 1500 cal. dieet zit. Dan zou je het echt heel goed moeten uitkienen. Vandaar dat ik dan altijd zo'n vitamine-bruistablet nam. Ik heb nu net een potje supradyne weight-smart gekocht en heb het idee dat het helpt. Heb het pas 3 dagen genomen, maar volgens mij merk ik al verschil!quote:Op maandag 14 mei 2007 18:53 schreef Plukie86 het volgende:
Vandaag in het kader van de studie met het programma de Eetmeter omgeklooid op de computer. Ik had een heel normale dag ingevuld, met gezonde dingen:
250 ml biogarde, muesli en suiker
3 boterhammen, 1 met boterhamworst en 2 met 30+ kaas (en 3 keer boter)
appel
2 aardappels, 2 grote lepels groente, jus en een tartaartje
appel en vitalineading
In mijn ogen een gezond eetpatroon, met genoeg fruit en voldoende vezels, en genoeg om af te vallen.
En wat bleek? Ik at te weinig (1400 kcal) maar dat had ik wel verwacht. Wat wel schokkend was: ik krijg hiermee dus lang niet alle voedingsstoffen voldoende binnen!Vooral ijzer, vitamine C, vitamine B, calcium en selenium waren tekort, maar ook eiwitten hielden niet over. Het vet was juist aan de hoge kant, wat ik niet helemaal begreep.
![]()
Om aan voldoende voedingsstoffen te komen, moest ik meer brood eten, met appelstroop of leverpastei (zit kennelijk selenium in leverpastei). Maar ook meer melk (), fruit en nog veel meer dingen. Je kon producten toevoegen om de tekorten op te heffen, en direct gingen de kcal ook tegen de 2000 aan.
![]()
Er waren nog wel meer dingen aan de krappe kant, maar aan bovengenoemde dingen had ik echt een tekort!![]()
![]()
Zo zie je maar weer dat het verrekte moeilijk is om niet teveel te eten (om af te vallen), maar toch alle nodige voedingsstoffen binnen te krijgen. Ik zit er haast aan te denken om de davitamonnetjes maar weer eens op te zoeken.![]()
Het programma is trouwens ook te downloaden op de site van het voedingscentrum, ik raad het iedereen hiero aan, je ogen gaan echt open!
lang leve de vitamine pillenquote:Op maandag 14 mei 2007 18:53 schreef Plukie86 het volgende:
Vandaag in het kader van de studie met het programma de Eetmeter omgeklooid op de computer. Ik had een heel normale dag ingevuld, met gezonde dingen:
250 ml biogarde, muesli en suiker
3 boterhammen, 1 met boterhamworst en 2 met 30+ kaas (en 3 keer boter)
appel
2 aardappels, 2 grote lepels groente, jus en een tartaartje
appel en vitalineading
In mijn ogen een gezond eetpatroon, met genoeg fruit en voldoende vezels, en genoeg om af te vallen.
En wat bleek? Ik at te weinig (1400 kcal) maar dat had ik wel verwacht. Wat wel schokkend was: ik krijg hiermee dus lang niet alle voedingsstoffen voldoende binnen!Vooral ijzer, vitamine C, vitamine B, calcium en selenium waren tekort, maar ook eiwitten hielden niet over. Het vet was juist aan de hoge kant, wat ik niet helemaal begreep.
![]()
Om aan voldoende voedingsstoffen te komen, moest ik meer brood eten, met appelstroop of leverpastei (zit kennelijk selenium in leverpastei). Maar ook meer melk (), fruit en nog veel meer dingen. Je kon producten toevoegen om de tekorten op te heffen, en direct gingen de kcal ook tegen de 2000 aan.
![]()
Er waren nog wel meer dingen aan de krappe kant, maar aan bovengenoemde dingen had ik echt een tekort!![]()
![]()
Zo zie je maar weer dat het verrekte moeilijk is om niet teveel te eten (om af te vallen), maar toch alle nodige voedingsstoffen binnen te krijgen. Ik zit er haast aan te denken om de davitamonnetjes maar weer eens op te zoeken.![]()
Het programma is trouwens ook te downloaden op de site van het voedingscentrum, ik raad het iedereen hiero aan, je ogen gaan echt open!
hoe meer je weegt hoe sneller je afvaltquote:Op maandag 14 mei 2007 11:37 schreef ymme het volgende:
Korte tijd is, 1,5 maand.
Ik zelf vind het erg snel gaan. Ik zit momenteel op de 85.9 kilo. Daarom zal het wel zo snel gegaan zijn.
Natuurlijk gaat het straks niet meer zo snel, maar ik zit nu al veel beter in mijn vel. En kleren
Ikke wel! Wie ik ook mis is Renske, die heb ik al een paar dagen niet gezien! RENSKE, WHERE R U??quote:
die zou toch ook een tijdje weg blijven hier?quote:Op maandag 14 mei 2007 19:08 schreef conleche het volgende:
[..]
Ikke wel! Wie ik ook mis is Renske, die heb ik al een paar dagen niet gezien! RENSKE, WHERE R U??
Hoezo? Dat heb ik ff gemist...quote:Op maandag 14 mei 2007 19:10 schreef Miss_S het volgende:
[..]
die zou toch ook een tijdje weg blijven hier?
Ja, maar toen is ze toch een paar dagen terug geweest. En omdat er toen ook niet meer werd gereld nam ik aan dat het wel weer goed was...quote:Op maandag 14 mei 2007 19:13 schreef Miss_S het volgende:
[..]
dacht ik tenminste dat ze dat zei een paar dagen geleden toen er weer eens gezeik hier was
Dan heb ik dat ook gemist?? Was toch Sylvana die weg zou blijven? Maar die is gelukkig alweer terug gekeerd.quote:
ja ik weet het ook niet....quote:Op maandag 14 mei 2007 19:14 schreef conleche het volgende:
[..]
Ja, maar toen is ze toch een paar dagen terug geweest. En omdat er toen ook niet meer werd gereld nam ik aan dat het wel weer goed was...
ik heb altijd gelijkquote:Op maandag 14 mei 2007 19:32 schreef heaven7 het volgende:
Dat klinkt lekker en gezond conleche![]()
Wat miss S zegt is wel waar trouwens, hoe zwaarder je bent (althans, hoe meer overgewicht je hebt) hoe eerder je afvalt als je er iets aan gaat doen. Mensen met een gezond gewicht die wat schoonheidskilootjes kwijt willen vallen veel minder snel af.
Ja, zonder wind, heuvels, bochten en hobbels in de weg! Zo kan ik het ookquote:Op maandag 14 mei 2007 19:46 schreef Miss_S het volgende:
en ff 1 km gefiets binnen 70 sec
ja ik weet het behoorlijk nutteloos maar is wel lekker om ff voluit te gaanquote:Op maandag 14 mei 2007 19:50 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Ja, zonder wind, heuvels, bochten en hobbels in de weg! Zo kan ik het ook![]()
Nou, nutteloos zou ik het ook weer niet noemenquote:Op maandag 14 mei 2007 19:52 schreef Miss_S het volgende:
ja ik weet het behoorlijk nutteloos maar is wel lekker om ff voluit te gaan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |