Dat moment kwam vannacht ook voorbij... wat ik bedoel is dat Brian later zei dat hij 2 marshmallows aan Jaap had gegeven om hem af te leiden.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:23 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Als je dacht dat het marshmellows waren ..........
[afbeelding]
Naja, ik had wel even snel een TT moeten verzinnen, en toevallig zag ik de woonkamer op de streans.quote:
De revolutionair draait zich om in zijn graf. Na T-shirts, buttons en tassen, vrolijkt hij nu ook een miljonairsvilla op.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:24 schreef beequeen het volgende:
Er komt wat kleur in de kamer. Een schilderij of poster van Che Guevara komt aan de muur te hangen.
op het filmpje zijn de handen uit beeld.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:19 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik heb dat exacte moment niet gezien, krijg de indruk dat dat voor iedereen hier geldt. Eerst was er achteraf sprake van 2 eieren, toen van 2 marshmellows, en nu volgens Jaap dus weer van eieren. Wie zal het zeggen.
Brian zei zelf dat ie de eieren aan Jaap had gegeven maar dat ie nooooooooit had verwacht dat Jaap dat ei werkelijk zou kapot slaan op Juf Judiths hoofd.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:28 schreef 2live het volgende:
@ Disana; het was niet te zien wat Brian gaf, maar als afleiding was onzin want hij liep vanaf dat moment de hele tijd te lachen. Dus hoe Jaap er ook aan kwam Brian wist wat er ging gebeuren, mss alleen niet bij wie.
Oh ja, maar ik vind er ook niets mis mee dat Judith hem een hypocriet noemde. Brian zal altijd de eerste zijn om het getreiter van een ander met vals gegrinnik aan te zien.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:28 schreef 2live het volgende:
@ Disana; het was niet te zien wat Brian gaf, maar als afleiding was onzin want hij liep vanaf dat moment de hele tijd te lachen. Dus hoe Jaap er ook aan kwam Brian wist wat er ging gebeuren, mss alleen niet bij wie.
Past mooi bij het kleed onder de keukentafel..... daar is over nagedacht.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:24 schreef beequeen het volgende:
Er komt wat kleur in de kamer. Een schilderij of poster van Che Guevara komt aan de muur te hangen.
Klopt, er is duidelijk te zien dat Jaap zelf dat ei pakt...quote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:28 schreef avonne het volgende:
[..]
op het filmpje zijn de handen uit beeld.
Eerst zie je Brian met marshmellows, Jaap schudt nee, en Jaap buigt voorover en pakt wat.
De eieren neem ik aan
ook JJ reactie naar Brian heeft natuurlijk een voorgeschiedenis. Ze heeft hem al eerder beschuldigd van achterbaksheid, tijdens de les. Hij maakte haar toen belachelijk als ze niet keek.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:29 schreef Disana het volgende:
[..]
Oh ja, maar ik vind er ook niets mis mee dat Judith hem een hypocriet noemde. Brian zal altijd de eerste zijn om het getreiter van een ander met vals gegrinnik aan te zien.
Verwarrend toch, he? Maar ergens denk ik, Brian kennende, dat hij veel te laf is om eieren voor zo'n actie aan Jaap te geven. Het kan natuurlijk goed zijn dat hij ook met die marshmallows had gehoopt iets te bereiken.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:29 schreef Marrije het volgende:
[..]
Brian zei zelf dat ie de eieren aan Jaap had gegeven maar dat ie nooooooooit had verwacht dat Jaap dat ei werkelijk zou kapot slaan op Juf Judiths hoofd.
En dat zag ze goed. Jammer alleen dat ze zich zo in het spel heeft gegooid.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:31 schreef 2live het volgende:
[..]
ook JJ reactie naar Brian heeft natuurlijk een voorgeschiedenis. Ze heeft hem al eerder beschuldigd van achterbaksheid, tijdens de les. Hij maakte haar toen belachelijk als ze niet keek.
Hodgkin.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:33 schreef ilona-scuderia het volgende:
Heeft de vrouw van Jan des Bouvrie nou net kanker overwonnen?
Ik zag haar net stevig aan een sigaret trekken, erg onverstandig...
Wanneer dan, vannacht heeft hij dat meerdere keren ontkendquote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:29 schreef Marrije het volgende:
[..]
Brian zei zelf dat ie de eieren aan Jaap had gegeven maar dat ie nooooooooit had verwacht dat Jaap dat ei werkelijk zou kapot slaan op Juf Judiths hoofd.
Ik voorzie dat niets in dat huis je zal verrassen..... ik vind Jan de laatste paar jaar niet origineel, het ligt allemaal zo voor de hand, je voelt van te voren alles al aankomen.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:31 schreef SiRojK het volgende:
Och nee, een schilderij van Che.. Dan richt Jan de Boeffriet zo'n huis in en kan hij niet verder komen dan een poster van Che dat in elk studentenhuis in viervoud aan de muur hangt
Dat doen ze allemaal, Carlos ook. Misschien dat Marc nog een beetje een uitzondering was, die zat meestal wat stil aan tafel en zei alleen maar wat over het koken, maar verder. . .iedereen die daar de villa inkomt moet zonodig zijn of haar mening ventileren over de bewoners en bijbehorende acties.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:33 schreef Disana het volgende:
[..]
En dat zag ze goed. Jammer alleen dat ze zich zo in het spel heeft gegooid.
Ja dan is roken wel erg verslavend, Jan kan ook al niet zonder z'n dunne design-sigaartjes...quote:
Volgens mij was dat vlak voor de streamlock en toen zei Eric, maar wat dacht je dan dat Jaap met die eieren ging doen, bakken??quote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:34 schreef 2live het volgende:
[..]
Wanneer dan, vannacht heeft hij dat meerdere keren ontkend
is toch logisch, dat is voor de warmtequote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:37 schreef Ecila111 het volgende:
In de tent staat een flatscreen met een openhaardDVD?
Het nadeel van JJ blijkt te zijn dat ze dingen nogal persoonlijk opvat en dat ze nogal kwetsbaar is. Als autoriteit in haar rol als lerares was ze veel sterker en leuker. Overigens vind ik Tilly de dans nog goed ontspringen ondanks dat ze ook meepraat over het spel.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:37 schreef Marrije het volgende:
[..]
Dat doen ze allemaal, Carlos ook. Misschien dat Marc nog een beetje een uitzondering was, die zat meestal wat stil aan tafel en zei alleen maar wat over het koken, maar verder. . .iedereen die daar de villa inkomt moet zonodig zijn of haar mening ventileren over de bewoners en bijbehorende acties.
JJ is inderdaad geen uitzondering, vandaar dat ik ook niet zo verbaasd was dat ze een ei op dr kop kreeg.
Klopt.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:38 schreef Marrije het volgende:
Volgens mij was dat vlak voor de streamlock en toen zei Eric, maar wat dacht je dan dat Jaap met die eieren ging doen, bakken??
ja, dat heb ik Eric ook horen zeggen.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:38 schreef Marrije het volgende:
[..]
Volgens mij was dat vlak voor de streamlock en toen zei Eric, maar wat dacht je dan dat Jaap met die eieren ging doen, bakken??
En hij gaat niet richting Spanje maar richting vuilstort.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:39 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Die zak (Brian) kan meteen langs de straat gezet worden op de ophaaldag
[afbeelding]
quote:
Ja, waar dat nou aan ligt is mij niet helemaal duidelijk. Misschien omdat ze zich wat behoudender opstelt?quote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:39 schreef Disana het volgende:
[..]
Het nadeel van JJ blijkt te zijn dat ze dingen nogal persoonlijk opvat en dat ze nogal kwetsbaar is. Als autoriteit in haar rol als lerares was ze veel sterker en leuker. Overigens vind ik Tilly de dans nog goed ontspringen ondanks dat ze ook meepraat over het spel.
Eric gooit altijd olie op het vuur. Ook niet betrouwbaar als getuigequote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:38 schreef Marrije het volgende:
[..]
Volgens mij was dat vlak voor de streamlock en toen zei Eric, maar wat dacht je dan dat Jaap met die eieren ging doen, bakken??
ikea postertjes.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:41 schreef Disana het volgende:
Wat een goedkope rommel, die 'schilderijen'.
Dat scheelt echt wel een graadje hoor. Ik mag me er ook graag een beetje aan warmen. Daarom kijk ik nooit naar schaatswedstrijden, krijg ik het ijskoud van.quote:
Ik vind het er persoonlijk ook niet mooi uitzien... beetje teveel bank en te weinig kleur...quote:
Speciaal voor Brian vervaardigd.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:41 schreef Kinga het volgende:
ikea postertjes.
quote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:41 schreef Copycat het volgende:
[..]
Als de boeddha al niet past, hoe gaat het dan straks met Jaap.
Het feit alleen al dat ze "Juf Judith" genoemd wordt....quote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:39 schreef Disana het volgende:
[..]
Het nadeel van JJ blijkt te zijn dat ze dingen nogal persoonlijk opvat en dat ze nogal kwetsbaar is. Als autoriteit in haar rol als lerares was ze veel sterker en leuker. Overigens vind ik Tilly de dans nog goed ontspringen ondanks dat ze ook meepraat over het spel.
Eric zei dat als reactie op de bekentenis van Brian. Brian vond alleen dat ook al had ie de eieren aan Japie gegeven, hij niet verantwoordelijk was voor de actie die Japie ermee heeft uitgehaald.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:41 schreef avonne het volgende:
[..]
Eric gooit altijd olie op het vuur. Ook niet betrouwbaar als getuige
Godverdómme Steijn!!!!quote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:43 schreef avonne het volgende:
[..]
Het feit alleen al dat ze "Juf Judith" genoemd wordt....
... omdat ze zich als een pinnige schooljuf gedraagd.
Gisteravond heeft ze meerdere keren iedereen belerend toegesproken.
Sorry, hoor, maar de arrogantie om anderen te vertellen wat ze wel en niet moeten doen...
Dáár gaat Jaap tegenin
Misschien is het deels omdat ze geen les geeft; ze doet alleen maar 'verwendingen'.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 14:41 schreef Marrije het volgende:
[..]
Ja, waar dat nou aan ligt is mij niet helemaal duidelijk. Misschien omdat ze zich wat behoudender opstelt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |