Nee, ik heb hier een aantal zwaar gelovigen zitten die mij het antwoord influisterden.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 22:19 schreef RoofingBurner het volgende:
Ik denk dat Wiki zijn geheugen heeft opgefrist
quote:Op vrijdag 11 mei 2007 23:03 schreef Cootz het volgende:
Pijlgifkikker?
Pff, komen hier alleen mierenneukers?quote:Op vrijdag 11 mei 2007 23:04 schreef ElizabethR het volgende:
Hoezo het antwoord nog niet volledig gegeven? Hij vraagt toch een diersoort? Dus slang, kikker of nog wat anders, en ik denk misschien dat het een vis is
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
quote:
Dit is het goede antwoord? Dan krijgt Cootz een punt.quote:
Nee, maar je moet wel weten wat je vraagt.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 23:05 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Pff, komen hier alleen mierenneukers?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |