yup zo kan er niemand weggestuurd wordenquote:Op donderdag 10 mei 2007 22:50 schreef easysatellite het volgende:
hoelang duurt dit nog man wat n aso's saaie beelden late ze wel zien maar als er gevochte word en bloed in beeld ist weer censuur
Wie is Nico?quote:Op donderdag 10 mei 2007 22:51 schreef solara4 het volgende:
ik hhorde nu nico schreeuwen JAAP
This might do the trickquote:Op donderdag 10 mei 2007 22:50 schreef Marrije het volgende:
Ik mag toch hopen dat we nu eindelijk van dr af zijn. JJ welteverstaan.
Mag ik het uitpakken?quote:Op donderdag 10 mei 2007 22:50 schreef Vandaag... het volgende:
Wat een gave avond! Een onverwacht kadootje![]()
Euhm... volgens mij zijn het er 68quote:Op donderdag 10 mei 2007 22:50 schreef Marieke_B het volgende:
Weet iemand al hoeveel druppeltjes we zien?
Nou, dat vindt ik niet, dat was de enige die een beetje tegen de kleuters kon in gaan.quote:Op donderdag 10 mei 2007 22:50 schreef Marrije het volgende:
Ik mag toch hopen dat we nu eindelijk van dr af zijn. JJ welteverstaan.
Dat hoofd ziet er niet uit alsof daar eieren op kapot gemepet zijn dus het valt wel meequote:Op donderdag 10 mei 2007 22:49 schreef StefanPeeters het volgende:
eric houdt juf judith tegen
[afbeelding]
nee je hoort ze nog huilen..quote:Op donderdag 10 mei 2007 22:51 schreef Wopper1 het volgende:
Streamlock is zeker nu om iedereen instructies te geven?
JJ is al lang en breed vertrokken.
Ik had ook uitgehaald... wat een achterlijke hufter die Jaapquote:Op donderdag 10 mei 2007 22:49 schreef StefanPeeters het volgende:
eric houdt juf judith tegen
[afbeelding]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |