abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_49242979
Fortuyn werd vermoord.

"Het stelsel bewaken en beveiligen" functioneerde niet.

Hoe beveilig je mensen die te veel weten van wat de overheid fout heeft gedaan?

Hoe moet zo'n stelsel er dan wel uit zien? Hoe doen we dat? Kunnen we zo wel door gaan?


y7tu.nl


Wilders eist uitleg over mogelijk schaduwen door AIVD
Uitgegeven: 9 mei 2007 11:55
Laatst gewijzigd: 9 mei 2007 11:56

DEN HAAG - Fractievoorzitter Geert Wilders van de Partij voor de Vrijheid (PVV) wil opheldering van premier Jan Peter Balkenende of hij jarenlang geschaduwd is door de Algemene Inlichtingen- en Veiligheidsdienst (AIVD).

Volgens berichtgeving woensdag in De Telegraaf zouden de bezoeken van Wilders aan de Israelische ambassade in Den Haag geregistreerd zijn.

Wilders vindt dat het niet zo kan zijn dat een politicus tijdens zijn normale werkzaamheden door de inlichtingendienst in de gaten gehouden wordt. De PVV-voorman wil volgende week een debat met Balkenende.

[ Bericht 6% gewijzigd door #ANONIEM op 11-05-2007 21:11:46 ]
pi_49243162
He bah, spam.
pi_49243214
Interessante postgescheidenis heb je trouwens, TS.
pi_49243225
Graag titel veranderen in:

beveiligen, bewaken; commissies en nonchalance
  † In Memoriam † donderdag 10 mei 2007 @ 21:30:50 #5
159335 Boze_Appel
Vrij Fruit
pi_49243318
Ik vind het ook niet normaal dat de burger bij zijn/haar normale werkzaamheden in de gaten gehouden mag worden.

Zolang de burger de leugens van de politici geloven dat het voor veiligheid is zal dit door gaan.
Carpe Libertatem
  vrijdag 11 mei 2007 @ 12:53:31 #6
126487 One_of_the_few
Mate verslaafde
pi_49263972
kan forumnaam niet continu geschaduwd worden?

ow, gebeurt al.
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
''And the Germans kill the Jews, And the Jews kill the Arabs, And the Arabs kill the hostages
And that is the news.''
pi_49279708
Leg maar uit waarom internet niet werkt.

Zodra je ter sprake brengt wat besproken moet worden, wat maatschappelijk belang dient, verschijnen er betaalde zich als pubers uitgevende lieden die doen alsof het allemaal een spelletje is.

Er is eigenlijk geen open journalistiek.

Vandaar al die doden en afschuwelijke misdaden.


De anderen zeggen, nee dat gaat vanzelf. Er is geen doofpot. Er is geen geheim. Er is geen fout. En tenslotte, er is geen overheid.
pi_49279806
Maar er is wel een overheid.

En wie toestaat dat die ook geheime-dienst-activiteit ontplooit moet goed beschouwd een vijand van het land zijn.

Maw. de meeste kamerleden en senatoren dienen dit land niet. Zij redeneren vals. Zij verraden hun ambt. Ze doen alsof hun ambt overbodig is omdat de overheid niets verbergt. Ze zijn dus zo tegenstrijdig als men maar kan zijn.

Tenzij iemand kan beredeneren waarom er wel geheime-dienst-activiteit moet zijn en daarnaast waarom hun misdaden (een spiraal van vernietiging) ook geheim moeten zijn.
  vrijdag 11 mei 2007 @ 20:01:50 #9
126487 One_of_the_few
Mate verslaafde
pi_49279860
quote:
Op vrijdag 11 mei 2007 19:56 schreef forumnaam het volgende:
Leg maar uit waarom internet niet werkt.
War komt jouw onzin op fok dan terecht?

Doofpot in je eigen hoofd zal je bedoelen.
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
''And the Germans kill the Jews, And the Jews kill the Arabs, And the Arabs kill the hostages
And that is the news.''
pi_49280772
quote:
Doofpot in je eigen hoofd zal je bedoelen.
Hoe stel jij je dat voor?
pi_49281895
Je bent ordinair aan het spammen, die kutsites en msn groups van je aan het promoten ( zet dan een normaal forum op bijvoorbeeld of een .nl sites ipv msn crap) en je gelooft zo heilig in alles wat je verkondigt dat je niet kan zien hoe banaal alles overkomt wat je doet en schrijft.
Vivre
pi_49282040
Spam-gastslotje
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')