Oja, Pioneer! Wat een geweldig nummer..!quote:Op zondag 20 mei 2007 23:08 schreef lienelien het volgende:
Had ik hier trouwens al mijn Interpol setlist laten zien?![]()
![]()
[afbeelding]
Roemloos tweede geworden, nadat onze belangrijkste pre-jaren '90 expert (thalaia) was gedefecteerd naar een eigen team - en ook prompt won.quote:Op zondag 20 mei 2007 17:33 schreef Grobbel het volgende:
Oh, en vanavond popquiz in Café Hooglandt.Vorige keer was "ons" team eerste geworden met 3 vingers in de neus (al was ik daar niet bij), dus ik ben benieuwd of ze met mij in de gelederen nog een beetje kunnen mee doen om de prijzen.
Niet echt heel erg indie trouwens, die quiz. Dan was de nieuwjaarsquiz in de NDRGRND wat meer op ons lijf geschreven, die we uiteraard ook met verve hadden gewonnen.Dat was een team met enkel Fok!kers trouwens: thalaia, broer, Rimneger
en ik. Dit keer een iets ander team.
quote:Op maandag 21 mei 2007 13:33 schreef -skippybal- het volgende:
Ik zie nu pas dat The National ook weer een nieuwe plaat hebben![]()
Wieee![]()
In (waarschijnlijk) oktober meedoen met De Nationale Popquiz. Wellicht komen we dan aan 3 volledige Fok! teamsquote:Op maandag 21 mei 2007 00:58 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Roemloos tweede geworden, nadat onze belangrijkste pre-jaren '90 expert (thalaia) was gedefecteerd naar een eigen team - en ook prompt won.Wel een bijna volledige score bij zo een beetje alles na 1990, dus dat doet mijn innerlijke muzieknerd wel weer goed.
![]()
Voor deze maak ik graag een uitzondering! a.s. woensdag hier in Nijmegen het perfecte feest voor mij (wel in El Sombrero (quote:Op maandag 21 mei 2007 15:23 schreef jakkop het volgende:
@lieke_K: Ik dacht dat je nooit aan een bewegende usericon wilde beginnen? Of heb ik dat mis?
Roodharigen hebben een significant betere smaak, denk ik.quote:
quote:Op maandag 21 mei 2007 18:19 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Roodharigen hebben een significant betere smaak, denk ik.
Trouwens...
http://www.gingerkids.org/
![]()
quote:We Are People to
even if we didn't had souls
Als je de bijbehorende Southpark-aflevering gezien hebt die over Gingervitis ging, dan begrijp je 'm wel.quote:
Southpark is niet indiequote:Op maandag 21 mei 2007 18:26 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Als je de bijbehorende Southpark-aflevering gezien hebt die over Gingervitis ging, dan begrijp je 'm wel.
quote:
Met die hippiesquote:behalve die festivalep dan
Moet je even zoeken naar Die Hippie, Die (seizoen 8, ep 02)quote:
Halloquote:Op dinsdag 22 mei 2007 13:14 schreef Toad het volgende:
Nu ik naar London Calling Goes Glasgow mag ik hier vast ook wel posten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |