Nee maar ze gaat vanavond ook mee los op Brian dus vandaar ff Leah.quote:Op woensdag 9 mei 2007 13:30 schreef itsme het volgende:
[..]
leah?
Petra je denkt toch echt niet dat amanda bij hel hoort?![]()
... jaap neemt op dit moment deel aan een experimenteel project... hush hush...quote:Op woensdag 9 mei 2007 13:34 schreef SiRojK het volgende:
Weet iemand waar Jaap is op dit moment?
Hahhaa, Hush Hush.. L.A. Stylequote:Op woensdag 9 mei 2007 13:36 schreef Polonium-120 het volgende:
[..]
... jaap neemt op dit moment deel aan een experimenteel project... hush hush...
Nu ben ik helemaal in de war, na deze post. I take five.quote:Op woensdag 9 mei 2007 13:39 schreef FdW het volgende:
beequeen - woensdag 9 mei 2007 @ 13:31
quote:Op woensdag 9 mei 2007 13:28 schreef Polonium-120 het volgende:
... ik heb echt moeite om brian te volgen...
Ik probeer het niet eens, ik probeer het hier wel te ontrafelen.
-------------------------------------------------------------
Goedenmiddag verrukkelijke vrouw![]()
Je bent misschien verward door het psycho gelul, misschien ben ik het zelf ( ook ) wel![]()
Maar wat probeer je nu wel, en wat probeer je nu niet???
Kusje van je trouwe fan![]()
Je hebt het lang volgehouden, complimentquote:Op woensdag 9 mei 2007 13:42 schreef petraa het volgende:
Ik nok ermee, want Brianles is te erg.
Deze: ''Ik probeer het niet eens, ik probeer het hier wel te ontrafelen''quote:Op woensdag 9 mei 2007 13:41 schreef beequeen het volgende:
[..]
Nu ben ik helemaal in de war, na deze post. I take five.![]()
![]()
Hij wast iig zijn handen al in het water der onschuld...quote:Op woensdag 9 mei 2007 13:45 schreef Marelle het volgende:
Het kindje van god blijft Lieke maar bewerkstelligen, misschien heeft Brianless z'n beroep misgelopen, pastoor of dominee zou bij hem passen![]()
1 minuut te vroeg, ze hebben gebreit er een eind aan weetje (om maar even Brian stylow te gebruik praten)quote:Op woensdag 9 mei 2007 13:42 schreef petraa het volgende:
Ik nok ermee, want Brianles is te erg.
In wijwaterquote:Op woensdag 9 mei 2007 13:46 schreef daWeasel het volgende:
[..]
Hij wast iig zijn handen al in het water der onschuld...
jaha, Amenquote:Op woensdag 9 mei 2007 13:46 schreef daWeasel het volgende:
[..]
Hij wast iig zijn handen al in het water der onschuld...
Ik bedoelde dus, dat ik niet luisterde, omdat ik van te voren al weet dat ik het niet kan volgen, dus lees ik het hier op het forum.quote:Op woensdag 9 mei 2007 13:44 schreef FdW het volgende:
[..]
Deze: ''Ik probeer het niet eens, ik probeer het hier wel te ontrafelen''
Hij is fraai, maar ik twijfel nu of ik simpel ben of jij briantilliaans![]()
![]()
LOI cursusje Nederlands misschien iets voor je? Ik heb nog geen enkele keer een normale post van jou hier gelezen.quote:Op woensdag 9 mei 2007 13:49 schreef johnboy210965 het volgende:
ik volg het van het beging maar ik ben blij dat ik er niet voor heb betaald wat zij j.d.m. het is geen pest tv jajajajajajajaja en brain hij heeft geen bedrijf gehad en geen hvo en zijn moeder word gezocht op bonnere in verband met schulden maja
Is het teveel gevraagd wanneer je, in de zinnen komma's plaatst, en aan het eind van een zin een punt. Is even wat makkelijker om te lezen.quote:Op woensdag 9 mei 2007 13:49 schreef johnboy210965 het volgende:
ik volg het van het beging maar ik ben blij dat ik er niet voor heb betaald wat zij j.d.m. het is geen pest tv jajajajajajajaja en brain hij heeft geen bedrijf gehad en geen hvo en zijn moeder word gezocht op bonnere in verband met schulden maja
Ik luister al vele maanden niet naar die gek, zelfs niet in groepsgesprekken, dan gaat alles op mute, een zeer zeldzame uitzondering daargelaten wanneer ik het idee heb dat het speltechnisch interessant is.quote:Op woensdag 9 mei 2007 13:47 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik bedoelde dus, dat ik niet luisterde, omdat ik van te voren al weet dat ik het niet kan volgen, dus lees ik het hier op het forum.
Conclusie: Jij bent niet simpel en ik geen briantilliaan.![]()
Ik vind HEAL leuker klinkenquote:Op woensdag 9 mei 2007 13:33 schreef petraa het volgende:
[..]
Nee maar ze gaat vanavond ook mee los op Brian dus vandaar ff Leah.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |