Begrijpend lezen is echt je sterke punt niet.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:42 schreef vogeItjesdans het volgende:
Schanulleke je vond zeker die pass en actie zondag ook maar poep?
Dat was ook geen inzicht natuurlijkquote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:47 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Begrijpend lezen is echt je sterke punt niet.
boontje, loontjequote:De Jong mag transfervrij vertrekken bij HSV
Gepubliceerd op 08-05-07 om 13:53 door Luuk van Sluisveld
Nigel de Jong zal komend seizoen niet langer in het shirt van HSV te bewonderen zijn. De Nederlandse middenvelder zal moeten uitkijken naar een nieuwe club, nadat zijn landgenoot en tevens trainer Huub Stevens hem te kennen gaf dat er geen plek meer voor hem is in Hamburg. De Jong mag transfervrij vertrekken.
Toen de oud-Ajacied in de winterstop van het vorige seizoen zijn handtekening onder een verbintenis tot medio 2010 zette, werd hij onder toenmalig hoofdcoach Doll direct basisspeler. De opvolger van Doll, de van Roda JC overgekomen Huub Stevens, zou naar verluidt weinig vertrouwen meer hebben in De Jong.
Naast de international zullen ook de gehuurde Mathias Abel en Danijel Ljuboja de Duitse club verlaten. Tevens worden de aflopende contracten van Stefan Wächter, René Klingbeil, Oliver Hampel en Mehdi Mahdavikia niet verlengd.
Wedden dat ie naar AZ gaatquote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:51 schreef PLAE@ het volgende:
[..]
boontje, loontje![]()
Oh mensen hadden t er al over, weet niet of t bericht ook al ergens stond. Vast in t vorige topic ofzo![]()
Erwtensoep.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:35 schreef F1Bas het volgende:
Wie vond Gabri een half jaar geleden niet goed genoeg/tegenvallen? HW of iemand anders?
Tja, ik weet het niet...ben benieuwd waar hij nu terecht zal komen.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 22:00 schreef twi het volgende:
En als Nigel de Jong terug wil en op de bank wil plaatsnemen is hij natuurlijk een absolutie versterking voor de breedte. Hoezeer hij me ook teleurgesteld heeft met z'n waanidee als reden voor vertrek.
Die hebben wel behoefte aan een speler die op veel posities inzetbaar is natuurlijkquote:
Hij heeft deels gewoon gelijk hoor?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:42 schreef vogeItjesdans het volgende:
Schanulleke je vond zeker die pass en actie zondag ook maar poep?
Mwaah niet echt hoor.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 22:14 schreef twi het volgende:
Al is hij zoals gezegd de ideale speler voor AZ of PSV, die hem op dit moment ook veel meer nodig hebben dan Ajax.
ho ho! wacht even he, niet alleen de tyfusquote:Op dinsdag 8 mei 2007 22:16 schreef Panick het volgende:
Als ie naar PSV of AZ gaat mag ie van mij idd de tyfus krijgen..
Helemaal mee eens.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 22:09 schreef denthemen het volgende:
Ophoeren met Nigel de geldwolf, hij heeft voor mij afgedaan
De Jong is beter dan Mendez en Culina, en kan Aissati en Afellay en een andere middenvelder de nodige steun in de rug geven wanneer je met Simons acherin gaat spelen. De selectie van PSV is niet al te breed, de pot van PSV is zo goed als leeg en als je voor helemaal niks een speler met de kwaliteiten van De Jong kunt krijgen die bovendien Nederlands spreekt dan is dat een no-brainer. Hij mag niet de beste voetballer zijn, hij kan zeer zeker het niveau aan. Zowel nationaal als de Europese subtop.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 22:25 schreef PyTh het volgende:
[..]
Mwaah niet echt hoor.
Zijn relatie met koeman is ook niet optimaal en voor volgend jaar Kromkamp-Fagner voor de rechtsback en Afellay-Mendez-Culina voor rechts op het middenveld.
Goeie kans dus dat AZ hem oppikt.
Simons gaat never achterin spelen twi, er komt echt wel een vervanger voor Alex als hij definitief naar Chelsea verkast. Of hij beter is dan Mendez of Culina weet ik eerlijk gezegd ook niet, daarvoor heb ik hem te weinig hele wedstrijden zien spelen.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 22:30 schreef twi het volgende:
[..]
De Jong is beter dan Mendez en Culina, en kan Aissati en Afellay en een andere middenvelder de nodige steun in de rug geven wanneer je met Simons acherin gaat spelen. De selectie van PSV is niet al te breed, de pot van PSV is zo goed als leeg en als je voor helemaal niks een speler met de kwaliteiten van De Jong kunt krijgen die bovendien Nederlands spreekt dan is dat een no-brainer. Hij mag niet de beste voetballer zijn, hij kan zeer zeker het niveau aan. Zowel nationaal als de Europese subtop.
Z'n relatie met Koeman was goed, het liep spaak met Blind.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |