Aggossie. Tuurlijk jongen, het is ALLEMAAL de schuld van de politie. Je hebt me helemaal omgeluld met je bierblikjes verhaal. Stom dat ik dat zelf niet zag. Voortaan zal ik hooligans nooit meer veroordelen voor het slopen van andermans spullen.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:36 schreef Armageddon het volgende:
[..]
Ik vertel gewoon wat ik heb meegemaakt. Stille agenten die met bierblikjes aan het gooien waren naar anderen. Die begonnen op een gegeven moment te knokken en toen kwam de ME in actie. Hoe ik weet dat dat stille agenten waren? Omdat ze even later die gasten waar ze blikjes naar hadden staan gooien in een bus propte.
Ja, ik vind rellen inderdaad achterlijk.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:42 schreef Armageddon het volgende:
Ik praat het toch ook niet goed dat rellen? Ik vraag alleen aan je of je dat niet achterlijk vind?
En jij kan helemaal niet inzien dat de massale aanwezigheid, en ook vooral de manier waarop, van de ME geweld wel een beetje uitlokt?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:43 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ja, ik vind rellen inderdaad achterlijk.
Nee, ik kan wel zien dat het geweld aanwakkert, maar niet uitlokt. Das een groot verschil. Dat heb ik trouwens al gezegd, dus je vraag is nogal achterhaald. Daarnaast, of het nou wel of geen geweld aanwakkert / uitlokt, blijven die mongolen zelf verantwoordelijk en het zou fijn zijn als ze eens de hand in eigen boezem zouden steken. Ik durf bijvoorbeeld ook te stellen dat er zonder ME gereld en gesloopt zal worden en dat er dan wel weer een andere smoes gevonden wordt.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 17:40 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
En jij kan helemaal niet inzien dat de massale aanwezigheid, en ook vooral de manier waarop, van de ME geweld wel een beetje uitlokt?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |