Die serie "Er was eens..." Is vanaf mei op DVD te krijgen!
Er was eens... De MensDe eerste "Er was eens..." laat de geschiedenis van de mens zien vanaf de prehistorie tot aan de nabije toekomst.
Aan de hand van steeds dezelfde personages, bestaande uit vader Piet, moeder Pieternel, hun zoon Pietertje en dochter kleine Pieternel, de Dikke, Maestro, Naarling en Dwerg, komen hoogte- en dieptepunten van de afgelopen eeuwen aan bod.
Er was eens... De RuimteDe tweede reeks speelt zich zo'n duizend jaar in de toekomst af. Een aantal pas afgestudeerde jonge ruimteagenten van de planeet Omega reizen het heelal af om de orde te handhaven.
Op Omega is tevens de Galactische Confederatie gevestigd, waarin bewoners van diverse planeten zijn vertegenwoordigd.
Er was eens... Het Leven Ooit geweten hoe je lichaam er van binnen uitziet? Deze tekenfilm geeft het antwoord door middel van grappige wezentjes die de kleinste deeltjes van het lichaam verbeelden. Een groep rode bloedlichaampjes reist onder leiding van meester Globus door het hele lichaam.
Hij is oud en wijs en vertelt de andere bloedlichaampjes over de werking van bijvoorbeeld het hart en de bloedsomloop. Onder weg komen ze gevaren tegen in de vorm van virussen, microben en bacteriën.
Er was eens... Amerika Na drie reeksen Er was eens..., over achtereenvolgens de geschiedenis van de mens, de toekomst van de mens in de ruimte en over het menselijk lichaam, was de Franse producent Albert Barillé nog lang niet uitverteld.
Zijn vierde Il était une fois... gaat over de geschiedenis van het continent Amerika. De serie viel samen met de herdenking van de ontdekking van Amerika 500 jaar eerder door Christoffel Columbus.
Bron
Maxi,
Midi &
Mini(My) Timing sucks.... Always.
Al lang niet meer aan het ontzwangeren. En nog steeds NIET voor rede vatbaar!