jaquote:Op zaterdag 5 mei 2007 20:44 schreef Yurithemaster het volgende:
Is het nou zo moeilijk voor newbies om de Op te lezen![]()
De ontvangst is hartverwarmendquote:Op zaterdag 5 mei 2007 20:44 schreef Yurithemaster het volgende:
Is het nou zo moeilijk voor newbies om de Op te lezen![]()
ik spreek voor iedereen denk ik als ik zeg dat nieuwen altijd welkom zijn, maar het is MEN, spelletjesforum, bij spelletjes horen regels dus dan lijkt het mij logisch dat je de OP leestquote:
Tja het is wel een essentieel onderdeel van dit spel dat je niet op mag zoeken. Dus dan is het wel zo handig dat je de OP hebt gelezen en dat je dat weet voordat je meedoet.quote:
Nogmaals mijn oprechte excusesquote:Op zaterdag 5 mei 2007 20:53 schreef Etcetera het volgende:
[..]
ik spreek voor iedereen denk ik als ik zeg dat nieuwen altijd welkom zijn, maar het is MEN, spelletjesforum, bij spelletjes horen regels dus dan lijkt het mij logisch dat je de OP leest
Begrijp ik het nu goed dat ik nu opnieuw weer een antwoord mag geven?quote:Op zaterdag 5 mei 2007 21:03 schreef SaskiaR het volgende:
die nou net niet
Sir Isaac Newtonquote:Op zaterdag 5 mei 2007 21:12 schreef Nembrionic het volgende:
Newton?
Jij maakt jezelf niet populair hierquote:Op zaterdag 5 mei 2007 21:02 schreef VonHinten het volgende:
Star Trek Voyager?
Mijn god ik kijk dat nooit, als dit goed is kom ik nóóóóit meer van het etiket nerd af![]()
quote:Op zaterdag 5 mei 2007 21:15 schreef DiviFilius het volgende:
[..]
Die stond op nummer 55, alleen dan in de 100 Worst Britons Poll![]()
quote:Op zaterdag 5 mei 2007 21:16 schreef SaskiaR het volgende:
Pan's Labyrinth
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |